Артем Суханов рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний TIKI TG 80 N Prime 80V9, Замовлення №40320

Зробив замовлення водонагрівача, вказав, що цікавить доставка по Києву. Одразу зі мною звязався менеджер і прийняв моє замовлення. Доставили в той же день, я був приємно здивований. Дякую менеджеру. Магазин рекомендую
Назар рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Dedica Arte EC 885.BG, Замовлення №40130

По телефону прийняли замовленні і все чітко відправили. Дякую.
Максим Іванов рекомендує цей магазин
8 квітня 2024

Купив: Мультиварка Tefal RK812B32, Замовлення №40009

Найкращий сервіс, передзвонили дуже швидко та відправили товар швидше ніж обіцяли. Мультиваркою задоволений, відповідає опису на сайті. Ціна була найнижчою на ринку, товар з гарантією від виробника, рекомендую магазин та буду замовляти ще)
Серафіма Мегеден не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 січня 2024

Купив: Pfilips 700 серії , Замовлення №20450859436040

Купила парову праску а вона взагалі не працює??
Відповідь представника «Bitovoy.com.ua»
Доброго дня. Наскільки ми розуміємо, після того як з Вами зв'язався сервіс менеджер, виявилося що все добре. Будуть питання звертайтеся. Раді допомогти.
Альона рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Кухонна машина Kenwood Titanium Chef Baker White XL KVL65.001WH, Замовлення №38103

Вдячна магазину та менеджеру за оперативність та відповідність замовленого товару. Отримала саме те, що хотіла. Порадувала цінова політика. Дякую! Даний магазин рекомендую.
Dmitriy M рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Мультиварка Philips HD2139/40, Замовлення №38040

Січень 2024 року. Замовляв мультіварку Philips HD2139/40. Менеджер швидко зв'язався зі мною по телефону. Наявність товару і ціна були актуальними. Вислали наступного дня. На пошті перевірив, стан новий, без пошкоджень. З урахуванням накладеного платежу і пересилки заощадив 300 грн в порівнянні з більшістю пропозицій. Магазин раджу. Дякую Bitovoy!
Vitalik_24 рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Мультиварка TEFAL Cook4me Touch CY912830, Мультиварка Tefal Cook4me Touch CY912830, Замовлення №37907

Все сподобалось, з ранку замовив товар з доставкою, в вечері вже отримав - дуже швидко?
Кирилл не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB, Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB

Зателефонував менеджеру, сказали, що товар є в наявності і передзвонять через декілька хвилин, щоб уточнити всі деталі. Через кілька хвилин на сайті товару вже в наявності немає, а ще через декілька хвилин він вже є в наявності, але вже за дорожчою ціною. З магазину ніхто не зателефонував, тож вирішив на відміну від магазину не пожалкувати свого часу і написати відгук. Гарного дня!
Юрій Якименко рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Кавомашина SIEMENS TP503R09, Ріжкова кавоварка еспресо Siemens EQ.500 classic TP503R09, Замовлення №36682

Швидко звязалися. Підтвердили наявність, погодили форму оплати.... того ж дня надіслали. Отримав те що замовляв. Задоволений. Рекомендую.
Slava Chykal рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Ріжкова кавоварка еспресо Delonghi Dedica Arte EC 885.GY, Замовлення №36663