Серафіма Мегеден не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
31 січня 2024

Купив: Pfilips 700 серії , Замовлення №20450859436040

Купила парову праску а вона взагалі не працює??
Відповідь представника «Bitovoy.com.ua»
Доброго дня. Наскільки ми розуміємо, після того як з Вами зв'язався сервіс менеджер, виявилося що все добре. Будуть питання звертайтеся. Раді допомогти.
Альона рекомендує цей магазин
14 січня 2024

Купив: Кухонна машина Titanium Chef Baker White XL KVL65.001WH, Замовлення №38103

Вдячна магазину та менеджеру за оперативність та відповідність замовленого товару. Отримала саме те, що хотіла. Порадувала цінова політика. Дякую! Даний магазин рекомендую.
Dmitriy M рекомендує цей магазин
13 січня 2024

Купив: Мультиварка - скороварка HD2139/40, Замовлення №38040

Січень 2024 року. Замовляв мультіварку Philips HD2139/40. Менеджер швидко зв'язався зі мною по телефону. Наявність товару і ціна були актуальними. Вислали наступного дня. На пошті перевірив, стан новий, без пошкоджень. З урахуванням накладеного платежу і пересилки заощадив 300 грн в порівнянні з більшістю пропозицій. Магазин раджу. Дякую Bitovoy!
Vitalik_24 рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Мультиварка TEFAL Cook4me Touch CY912830, Мультиварка - скороварка Cook4me Touch CY912830, Замовлення №37907

Все сподобалось, з ранку замовив товар з доставкою, в вечері вже отримав - дуже швидко?
Кирилл не рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Хотів купити: Delonghi PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB, Кавомашина автоматична PrimaDonna Soul ECAM 610.74.MB

Зателефонував менеджеру, сказали, що товар є в наявності і передзвонять через декілька хвилин, щоб уточнити всі деталі. Через кілька хвилин на сайті товару вже в наявності немає, а ще через декілька хвилин він вже є в наявності, але вже за дорожчою ціною. З магазину ніхто не зателефонував, тож вирішив на відміну від магазину не пожалкувати свого часу і написати відгук. Гарного дня!
Юрій Якименко рекомендує цей магазин
28 листопада 2023

Купив: Кавомашина SIEMENS TP503R09, Кавомашина автоматична EQ.500 classic TP503R09, Замовлення №36682

Швидко звязалися. Підтвердили наявність, погодили форму оплати.... того ж дня надіслали. Отримав те що замовляв. Задоволений. Рекомендую.
Slava Chykal рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Кавомашина автоматична Dedica Arte EC 885.GY, Замовлення №36663

Олег Голубов не рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Хотів купити: Мультипіч (аерофритюрниця) Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Замовив вчора мультипіч, відзвонився менеджер, повідомила, що все є в наявності, можу сьогодні приїзджати забирати на протязі робочого дня. Проте ввечері отримав таке повідомлення: "Добрий вечір. На жаль підвів постачальник, трапився пересорт, Мультипіч TEFAL Easy Fry&Grill FW501815 не має в наявності, вже оновили інформацію на сайті. Вибачте. Гарного вечора." Ну буває думаю. А, заходжу на сайт, і бачу, що позиція числиться в наявності проте вже по дорожчій ціні.
Відповідь представника «Bitovoy.com.ua»
Доброго дня. Приносимо вибачення, але на жаль по старій ціні товар закінчився, нова ціна підтянулася від іншого постачальника автоматично. Так як ціна змінилася суттєво, ми не стали її Вам пропонувати. Дякуємо за розуміння.
Ігор Бутник рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Кавомашина автоматична ECP 35.31, Замовлення №36262

Швидко зв'язалися та швидко відправили товар, який на 100% відповідає опису. Дуже дякую! Про кавоварку напишу окремо після тестування. До цього моменту все дуже добре. Дякую!
Elen24136 рекомендує цей магазин
27 жовтня 2023

Купив: Водонагрівач (бойлер) електричний накопичувальний ANDRIS RS 10U/3 (3100632), Замовлення №35981

Отличный магазин! Шикарный сервис! Щиро дякую!