serhiio рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Кронштейн для вертикальної установки сервера 19, Замовлення №63380

Хороший персонал, широкий вибір методів оплат. Надіслали все в визначені строки, також підказали що для кронштейну потрібні додаткові кріплення. Рекомендую!
Oleksandr Palianytsia рекомендує цей магазин
7 квітня 2024

Купив: Тестер кабельний електронний RJ-45, RJ-12, зеленого кольору, Замовлення №63187

Гарна робота.
заказ: 63410 .заказал кабель витая пара и конекторы RJ-45 все подключил работает, качество хорошее, рекомендую.связались быстро.все сответствует описанию.чашку не надо.
8 квітня 2024 Відповісти
Сергей Выжанов рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: Инструмент для обжима кабеля RJ-45/RJ-12 , Патч-корд 1м UTP литой серый RJ45 кат. 5Е , Патч-корд UTP CAT5e, черный, 2м, EServer , Замовлення №63108

Замовлення було готове до видачі вже через 20 хвилин. Потрібно було змінити спосіб отримання, без зайвих питань відправили мені замовлення в той самий день. Якістью товара та обслуговування залишився задоволений.
UR5WKM рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Короб 40*40/2000мм, АсКо, Площадка під стяжку з отвором під шуруп, 22x15 мм (100шт), біла, Комутатор некерований NETIS SYSTEMS P110C, Замовлення №63173

Брав набір з короба, кутів для короба, заглушок і комутатора. Магазин віддзвонив, уточнив всі деталі, що найбільше сподобалось - звернули увагу що деякі позиції, що я обрав, не підійдуть до інших, відправили все в узгоджений час. Сервісом цілком задоволений
nazar240788 рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: Організатор кабелю бічній 750 R, Замовлення №63144

pro100flash рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Мережевий фільтр-подовжувач LogicPower PREMIUM LP-X3 USB 4 м White 2200Вт (19526), Замовлення №1179

Нажаль виникли труднощі з видачею товару, не змогли вчасно доставити бо відповідальний за посилки "забув" забрати її вчасно. Про пересилку з іншого міста навіть не повідомили.
YevhenY рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: роз'єм, з'єднувач Neutrik Кабельний коннектор EtherCon CAT5е з роз'ємом RJ45 NE8MX-1, Замовлення №63124

Купляв в цьому магазині товари, був приємно здивований, коли зробили 100% знижку для військових, хоча нічого не просив. Якість товара на висоті! Магазин чудовий. Слава Україні!
Максим Іщенко рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Двостороння стяжка-липучка, 10мм x 5м, моток, чорна, EServer, Кабельний організатор 1U 19, Полиця 650мм 1U 19, Замовлення №63038

Задоволений роботою менеджеру, замовлення отримав наступного дня.
Volodymyr__ рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Обжимний інструмент для обтискання конекторів 4+6+8P з трещіткою, EServer, Замовлення №62949

Владислав Височій (V. Martian) рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Комутатор керований MikroTik CRS305-1G-4S+IN, Серверна шафа 9U, EServer 600х500х503 (Ш*Г*В), скло, ч, Замовлення №62404

Купляв трохи мережевого обладнання і серверну шафу для його розміщення. Усе замовлене прийшло без проблем, включаючи документи, без пошкоджень.