Roman_444348 рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: USB флеш накопичувач Goodram 32GB UME3 Orange USB 3.0, Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток с выключателем без кабеля, 220В, алюминиевый корпус, черный, Кабель питания C13 3.0 m Vinga (VCPPC75C133BK), Патч-панель 19, Замовлення №62786

Заказ приехал быстро, все работает без проблем, можно смело заказывать и дальше.
AndyA рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Шафа серверна настінна 9U 450 (945-А-ШН), Монтажна шафа настінна CSV Шкаф серверный настенный 9U 450 (945-А-ШН), Замовлення №62787

Отримав замовлення вчасно, все було в наявності
Вадим Домашевський рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Alt of product Термопаста Vinga TG10 , Замовлення №Номер замовлення: 62855

Рекомендую вам спробувати замовити в них є все що вам потрібно
Андрей Сиренко рекомендує цей магазин

Купив: Крюк, Замовлення №62904

SoVA Bezpeka рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Монтажна шафа настінна CSV Шкаф настенный 9U перфорированные двери (945-П-ШН), Замовлення №62594

Рекомендую! Все наявності, відповідає опису, швидко відправили)
Тетяна Ковальчук рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Медіаконвертер Step4Net MC-D-0,1-1SM-1310nm-20 км., Замовлення №62666

Приємна ціна, швидка доставка, все працює належним чином.
Yuriy Kovach рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Інструмент для обтиску конекторів прохідного типу 6P+8P, Замовлення №62614

Все швидко, якісно, надійно. Жодних проблем чи зауважень
Олексій Борисенко рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1310nm-20 км, Медиаконвертер FoxGate EC-Q-1G-1SM-1550nm-20 км, Замовлення №62581

Купував медіаконвертери, відправили дуже швидко ціна супер. Заявлений гігабіт передають без нарікань.
Vadim Solomykov рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Патч-корд литой серый UTP, RJ45, Замовлення №62425

Все відмінно, дякую!
V. V.P. рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Шнур оптичний з\'єднувальний (патч корд) SC - LC 1м, Замовлення №62590

Дуже задоволений покупкою. Замовлення отримав наступного дня. Менеджер зв'язався зі мною одразу після оформлення замовлення. Оцінка магазину 10з10.Дякую https://e-server.com.ua/