Zakal рекомендує цей магазин
26 лютого 2024

Купив: Тестер кабельний електронний RJ-45, RJ-12, зеленого кольору та Універсальний інструмент для забиванн, Замовлення №62274

Прекрасный магазин, рекомендую 100%
Відповідь представника «EServer.ua»
Щиро вдячні Вашій оцінці!
Yoshi рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Патч корд FTP RJ45 литой 2м, Замовлення №62067

Дуже задоволений покупкою в цьому магазині, без питань та швидко все відправили, товар гарної якості. Єдине побажання щоб все таки додали доставку укр поштою по замовчуванню, бо не завжди нова пошта є доступною та зручною. Рекомендую магазин, та буду ще тут купувати.
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та позитивну оцінку нашої діяльності! Окрема подяка за Ваші побажання, які допомагають нам удосконалювати наш магазин! УкрПошту плануємо також добавити з часом!
Дякую за чудову чашку ?
27 лютого 2024 Відповісти
AgroForward рекомендує цей магазин
17 лютого 2024

Купив: Патч-корд литой серый UTP RJ45 5m кат. 5Е, Сетевой фильр 1U 19? на 9 розеток без выключателя без кабеля, 220В, алюминиевый корпус, черный, Шнур питания (С13-C14), 1.5мм2, 1.8м, Замовлення №61781

Купил 3 алюминиевых сетевых фильтра производителя EServer по 9 розеток , так же приобрел 3 дополнительных кабеля питания и несколько Патч-кордов . Номер заказа: 61781. Оплата была по безналичному расчету . Интернет-магазин понравился, большой ассортимент, вежливые операторы , все прошло хорошо. Товар доставлен в сроки . Буду заказывать еще . Спасибо !
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук та співпрацю! Звертайтесь :) Окрема подяка за фото!
Владимир Авдеев рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Блок розеток 220в 19 1U 8 розеток с выключателем без кабеля, 220В, алюминиевый корпус, черный, Консольная полка 250мм 1U 19, Шкаф 9U, EServer 600х350х503 (Ш*Г*В), стекло, черный, Замовлення №62039

Дуже вчастно и швидко все оформили і доставили
Відповідь представника «EServer.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Завжди раді Вас бачити в EServer! :)
Юлия Бойчук рекомендує цей магазин
16 лютого 2024

Купив: Кабель живлення CEE 7/16 - C7 1,8m (PC-184/2), Замовлення №61760

Дуже дякую магазину, швидко зв'язалися для уточнення даних, відправка швидка. Магазин Eserver рекомендую
Відповідь представника «EServer.ua»
Щиро вдячні за відгук. Раді, що Вам сподобалась співпраця з EServer.
Михаил Гордиенко рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Оптический адаптер типа AD-SC/APC duplex, Замовлення №61366

Iod рекомендує цей магазин
13 лютого 2024

Купив: Інструмент для монтажу квадратних гайок у реки 19, Замовлення №62050

Все прийшло швидко, питань відносно якості товару не маю.
Yaroslav Ostapchuk рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Sprinter (KN-3710), Замовлення №61797

Швидко та зручно, доступні всі форми оплати, та всі способи доставки.
Мар'яна рекомендує цей магазин
12 лютого 2024

Купив: Муфта з\'єднувальна для труби D16мм, ПВХ, чорна Kopos, Замовлення №61856

Оперативна обробка замовлення та доставка. Компетентний менеджер.
Anebroz рекомендує цей магазин
9 лютого 2024

Купив: Розетка 2 порти екранована RJ45 STP біла 5E, Замовлення №61880

Дуже швидко відправили, як я і вказувал при замовленні мені не телефонували) Товар повністю відповідає опису і гарний по якості