cirrus рекомендує цей магазин
28 травня 2020

Купив: Автомобільний тримач для планшета Adjustable Car Seat Headrest Mount (HRMOUNTPRO), Замовлення №102753

Все нормально. Товар был отправлен сразу после оплаты, приехал запечатанный. Никаких вопросов нет
Відповідь представника «GADGETS.UA»
Спасибо за ваш отзыв, очень приятно.
aerov рекомендує цей магазин
21 березня 2020

Купив: Рюкзак міський Titan (EKP120)

Заказал вчера вечером рюкзак everki titan, сегодня днем уже доставили. Зарегистрировал по серийному номеру на официальном сайте - оригинал. Спасибо
Спасибо за отзыв!
Yuliya Pavlova рекомендує цей магазин
23 грудня 2019

Купив: Чемодан Gabol Clever

Заказывала на сайте магазина чемодан, а в подарок прислали дорожный органайзер для документов, что приятно порадовало. На следующий день посылка была уже на отделении почты. Спасибо консультантам за идеально подобраный для меня вариант. Ассортимент товаров в магазине большой, поэтому выбрать есть из чего.
Андрей77 рекомендує цей магазин
20 грудня 2019

Купив: Рюкзак Covert DSLR Rolltop Backpack (TH3203908), Замовлення №35787

Около месяца назад в этом магазине покупал для себя рюкзак. С выбором модели из огромного ассортимента мне помог определиться быстро грамотный и очень вежливый консультант. После обговорили доставку, которая была в четко оговоренные сроки. Большое вам спасибо, свой рюкзак получил в отличном состоянии.
Nataly рекомендує цей магазин
19 грудня 2019

Купив: Рюкзак міський Titan (EKP120)

Вдруге у вас купую рюкзак. Дякую за швидку доставку. Успіхів вам.
Відповідь представника «GADGETS.UA»
Дякуємо, що вам сподобались наш магазин і рюкзаки Еверкі.
Антон Куниченко рекомендує цей магазин
5 грудня 2019

Купив: Городской рюкзак Bange с отделением для ноутбука

Покупал тут рюкзак для ноутбука на подарок. Качеством и обслуживание доволен. Рекомендую данный магазин.
Відповідь представника «GADGETS.UA»
Спасибо за отзыв! Спасибо за ваш выбор!
killer2011 рекомендує цей магазин
5 грудня 2019

Купив: Валіза ABROAD (N078HA.71), Замовлення №78940

Быстро выполнили заказ. Оперативно информировали о статусе заказа и о времени доставки. Доставку сделали в тот же день и точно в обещанный период. Однозначно рекомендую.
Monoblock рекомендує цей магазин
12 червня 2019

Купив: Рюкзак Eagle Creek, Замовлення №3537

Не сподобалося: асортимент

Зазвичай у відгуках пишуть переважно негатив. Я не такий ) Купую в цьому магазині вже другий рюкзак. Ще брав органайзери, сумку і валізу. Сподобалось, що можна поговорити по телефону з живим менеджером і розпитати все про товар. За останнім рюкзаком я сам приїжджав у шоурум, хотів порівняти моделі.
agulkov рекомендує цей магазин
15 лютого 2019

Купив: Чохол для смартфона iPhone 5 PixelSkin HD Harbor Blue SPK-A1585, Замовлення №3355

Заказал. Оперативно перезвонили, договорились о самовывозе. Рекомендую!
Дякуємо ))
Dyadyko_Borodatiy не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
10 грудня 2018

Купив: Внешний аккумулятор iWalk Scorpion 12000mAh Black (UBT12000X) (00-00020988)

Сподобалося: наявність

розпаоване, заклєне скотчом, пакування і сам товар трохі брудні (наче юзали), внутрішнє пакування порізане канцелярським ножем фото не робив, бо не маю бажання ще час витрачати настрій і так зіпсовано
Відповідь представника «GADGETS.UA»
Добрий день, В'ячеслав, Нам соромно, що покупка стала розчаруванням. Коли ми беремо товар у постачальника, то у разі, якщо товар був розпакований або має інші дефекти упаковки і при цьому він в одному екземплярі, ми завжди питаємо у покупця, чи можемо ми відправити такий товар. В даному випадку, нас не попередили що товар вже відкривали, і ми просто довірились і відправили Вам даний акумулятор. Поверніть його назад, ми вишлемо Вам новий.
доброго дня те що ви відреагували на відгук - вже добре можливо вам не байдуже справа у тому що я часто купую не собі, і в даному випадку я вже віддав товар людині (і як показує практика, у замовників аж ніяк немає часу та бажання возитися з цими туди-сюди відправками) будемо сподіватися що з працездатністю самого повербанку все добре я натисну 'проблему вирішено' лише завдяки вашій реакції але ж шановні, за 6 років існування магазину рейтинг можна було б і підтягнути
14 грудня 2018 Відповісти