Андрій Клінов не рекомендує цей магазин
9 листопада 2022

Хотів купити: Premiorri ViaMaggiore Z Plus 215/50R17 95H, Замовлення №29644

Відповідь представника «АвтоСити»
Добрий вечір. вам дали чітку відповідь що того року виробництва не має шин, є дорожче і вам вирішувати купувати чи ні, а писати що магазин "avtocity.com.ua" має негативні відгуки це взагалі не по темі замовлення. відгуки є у всіх магазинах і писати, що ми погані якось не по темі, відносно неспішна відповідь поперше в Країні війна, по друге світла коли немає ми відповідаємо по мірі його включення.
Обурення лише через ціну. У вас вона занижена. Це обман 100%. Нова ціна перевищує ВСІ ціни, які запропоновані іншими конкурентами. Ну... вибачайте... У вас ціна недостовірна і це факт.
9 листопада 2022 Відповісти
Timur Trin рекомендує цей магазин
15 січня 2022

Купив: Yokohama Ice Guard SUV G075 225/55 R19 99Q, Замовлення №2788

Доброго дня оперативно все , нарікань нема !!!!
Crosawcheg не рекомендує цей магазин
14 січня 2022

Хотів купити: Зимові шини Wintus 2 (225/70R15 112R)

Сподобалося: оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Відповідь представника «АвтоСити»
Добрый день, у нас вы отказались купить аргументируя дорого так что ищите где вы заказывали есть запись разговора .
Artem не рекомендує цей магазин
13 січня 2022

Хотів купити: Зимние шины Hankook Winter I Cept iZ 2 W616 (225/50R17 98T) XL

Відповідь представника «АвтоСити»
Добрый вечер, вам скинули куда оплатить, вы не оплатили, товар не отправлен, ваш отзыв не уместен, так как вы не оплатили, читайте смс на телефоне.
Это ложь. За оплатой вопрос никогда не стоял и даже не поднимался. Обратите внимание на мой скрин, по каждому звонку есть запись. Не связывайтесь
Представник магазину «АвтоСити»
Я вам ответил повторяться не буду , 1 шт есть если оплата будет отправим !
Представник магазину «АвтоСити»
Если у вас нету возможности оплатить можем виде исключения отправить.
Станислав Стас рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: Nokian Nordman RS2 SUV 225/65 R17 106R XL

YarkoSor не рекомендує цей магазин
28 листопада 2021

Хотів купити: Зимові шини hankook

Не рекомендую мати з ними справу! Робив замовлення по телефону, сказали що шини є в наявності і обіцяли доставити їх за 1-2 дні. Хоча пройшло більше 7 днів, протягом яких я не раз їм телефонував і ні разу не отримав конкретну відповідь про моє замовлення, були тільки обіцянки що "ми вам передзвонимо" хоча ніразу ніхто так і не передзвонив, а замовлення так і не доставили. Шкода витраченого часу, клієнтоорієнтованість = 0 Замовив в іншому місці.
Відповідь представника «АвтоСити»
Добрый день, вам скинули адрес где забрать. то что у вас то получается приехать то нет, это сугубо ваша проблема
Максим Максименко не рекомендує цей магазин
15 листопада 2021

Хотів купити: Nokian Nordman RS 2 225 50 17

Сподобалося: відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Відповідь представника «АвтоСити»
Добрый день , насчёт три дня в субботу вы не приехали сами перенесли насчёт 3 дня , относительно дата не 21 а 19 тут вина Дилера в сезон такая ситуация у всех , насчёт реальный продавец не знай специфики шинного рынка мне без толку вам вообще что то доказывать .
Віктор рекомендує цей магазин
14 листопада 2021

Купив: Зимові шини SUV Winter (225/65R17 106H)

Позвонил по резине Taurus SUV Winter 225/65 R17 106H (именно с усиленым бортом) менеджер посмотрел наличии и сказал можно сделать заказ через сайт, цена такая как на сайте( не так как у других либо нет резины либо цена дороже) Я сделал заказ и через два дня заказ был на отделение Новой почты. Резина вся свежая 21 года. Короче, мне магазин понравился в дальнейшем планирую и дальше у них заказывать. Ребята молодцы СОВЕТУЮ)
Ігор Клименко рекомендує цей магазин
6 листопада 2021

Купив: Зимові шини Winter I Cept X RW10 (225/65R17 102T), Замовлення №26840

Замовлення виконано оперативно та адекватно. Коментарі та поради професійні. Рекомендую.
Віктор Калініченко не рекомендує цей магазин
28 жовтня 2021

Хотів купити: Kapsen 225 70 15c

Сподобалося: оформлення замовлення

Три дня проводили за нос. Сами не перезванивают. В первый день заказа один сотрудник ушел в склад посмотреть состояние и наличие и до сих пор не вернулся. Уже прошло три дня как он пропал. На третий день я сам позвонил и этот сотрудник наобещал и тоже пропал. Наверное хватит с меня. Буду искать в другом месте где нормальные продавцы.
Відповідь представника «АвтоСити»
Добрый вечер, вам скинули куда оплатить, вы не оплатили, товар не отправлен, ваш отзыв не уместен, так как вы не оплатили , читайте смс на телефоне.
Это стандартный ваш ответ. Никаких смс мне вы не присылали. Это вранье с вашей стороны.
28 жовтня 2021 Відповісти