Andrii M не рекомендує цей магазин
15 лютого 2024

Купив: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 Slim Digital Edition 1TB, Замовлення №1

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Станіслав Зінченко рекомендує цей магазин
3 січня 2024

Купив: Смартфон Armor 17 Pro 8/256GB Black, Смартфон Power Armor 18 Ultra 12/512GB Black, Замовлення №4055

Гарний маркет, працюють швидко як в чаті, так і в самому магазині, оформлення, опрацювання та видача майже миттєво, набагато скоріше ніж у великих магазинах, навіть якщо не підійшов товар, оформлення повернення без питань, рекомендую до співпраці, гарних покупок.
Сергей Кашкин не рекомендує цей магазин
16 грудня 2023

Хотів купити: Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 Digital Edition 825GB

При оформленні замовлення мені сказали, що упаковка має пошкодження і пообіцяли скинути фото у вайбер, але нічого не скинули і більше не передзвонювали. Зворотній зв'язок ніякий. Сказали б одразу, бери що є, або шукай в іншому місці, навіщо щось обіцяти, щоб втрачати час на їх очікування
Syn5Kd рекомендує цей магазин
12 жовтня 2023

Купив: Starlink Internet Satellite 2gen for RVs, Замовлення №3054

jack jones не рекомендує цей магазин
8 жовтня 2023

Хотів купити: Відеокарта Radeon RX 6750 XT Speedster MERC 319 (RX-675XYTBDP)

22.09 зробив замовлення на відеокарту. Передзвонили, повідомили, що в той же день ввечері буде відправка. Але, на жаль, нічого до мене так і не поїхало. Передзвонив у понеділок, дали відповідь, що сьогодні після 20ї відправимо. До мене знов так нічого і не поїхало. Після того мене не дзвонили, я теж вже не став наполягати і замовив в іншому магазині.
Tatarus рекомендує цей магазин
18 березня 2023

Купив: Смартфон Galaxy S23 8/128GB Phantom Black (SM-S911BZKD), Замовлення №00000009574

Рекомендую магазин. Приємна ціна та у наявності товар. Зручне розташування пункту видачі. Нажаль довелось повернути товар, але з цим не виникло ні яких проблем. Кошти повернули повністю за 5 хвилин.
Юрий Ива не рекомендує цей магазин
23 лютого 2023

Купив: Клавіатура Apex Pro TKL RGB OmniPoint Switches Black (64734), Замовлення №6393

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Vlad Dmitrenko не рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Купив: Відеокарта Radeon RX 6600 XT Speedster SWFT 210 (RX-66XT8DFDQ), Замовлення №00000049446

Не сподобалося: відповідність ціни, повернення товару

Купив відеокарту, яка попрацювала тиждень і вже місяць карта катається в сервісний центр. 2 пази ремонтувалася і всі різи приїздила не робоча. На прохання списати відеокарту, що магазин зобов‘язаний зробити, оскільки товар не можуть поремонтувати сказали «ми вже витратили половину ціни карти, тому немає вже що списувати», мене, як клієнта чому це має хвилювати?
Відправив відеокарту в сервісний центр, нормальний. Всі в шоці, вони ставили в карту не те, що потрібно, а те що лізло. Дрмоси стоять різні, відбірна солянка. Через те, що сц не кваліфікований відеокарта що разу горіла, а винен залишився я, так ще й гарантію анулювали, бо бачите \"Ві не прислалі полнус сборку пєка\", круто, а те що інша відеокарта 1080ti, яка є прожерливішою вже 2 місяці працює стабільно, то це байдуже
31 травня 2023 Відповісти
Mixo1984 рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Навушники з мікрофоном WH-1000XM4 Black (WH1000XM4B), Замовлення №63

Магазин сподобався привабливою ціною. Навушники виявилися в наявності. Швидко оформили замовлення та зробили доставку. Отримав гарний настрій від замовлення та покупки навушників. Рекомендую.
Nikolay Dzen рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Bipow Digital Display 30000mAh 20W White (PPDML-N02, PPBD050402), Замовлення №48099

Купую в Пульспаді вже роки три мабуть. Ніколи не було нарікань. Завжди рекомендують, що краще взяти. Сміливо довіряю їм. Готовий рекомендувати його. Дякую магазину за злагоджену роботу.