Nikolay Dzen рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Зовнішній акумулятор (павербанк) Baseus Bipow Digital Display 30000mAh 20W White (PPDML-N02, PPBD050402), Замовлення №48099

Купую в Пульспаді вже роки три мабуть. Ніколи не було нарікань. Завжди рекомендують, що краще взяти. Сміливо довіряю їм. Готовий рекомендувати його. Дякую магазину за злагоджену роботу.
Ivan_Sid рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Volt Polska SINUS PRO 500 E 12/230V, Замовлення №44157

Залишились лише приємні враження від покупки в даному магазині. Дуже швидко отримав своє замовлення. Ціна приємна, ввічливі продавці. Обов'язково буду спостерігати за їхнім асортиментом та приходити ще за покупками.
Yarik_Boroda рекомендує цей магазин
22 грудня 2022

Купив: Смартфон OnePlus 8T 8/128GB Lunar Silver, Замовлення №43849

Я справжній фанат телефонів бренду OnePlus. Ось вирішив обновити свій старий гаджет. Магазин порекомндували знайомі, які нещодавно тут купували телевізор. Справді, гарний сервіс, добрі та компетентні співробітники. Влаштували всі аспекти в умовах даного магазину, ціна, термін гарантії і даставка. Дякую
Viktor_Skliar рекомендує цей магазин
13 грудня 2022

Купив: Планшет Lenovo Tab M10 Plus FHD 4/128GB LTE Iron Grey (ZA5V0111UA), Замовлення №41911

Магазин находится рядом с моим домом, почитал много отзывов о нем и решил заказать, вечером уже забрал. Могу смело рекомендовать
Zub_Pavel рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: Samsung Galaxy Tab A8, Замовлення №40750

Купив сину планшет в цьому магазині, не пожалкував. Гарний сервіс, порекомендували кращу модель для навчання. Залишився задоволений син і я. Можу сміло рекомендувати магазин
Rek_Den рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Pioneer TS-A1600C, Замовлення №41595

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Ой, был немного казус с этим магазином. Сначала я захотел одну акустику в машину, оформил заказ, но потом прочитал отзывы о ней и передумал. Оформил сразу же второй заказ, но меня не поняли в магазине, что именно я хотел. Выдали первый мой заказ, хорошо что я это увидел в магазине сразу же, вернул и мне вынесли то, что я хотел. Без каких либо проблем, без скандалов. Магазин понравился лояльным отношением и хорошей ценой.
AntoninaPetrus рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Lenovo V15, Замовлення №41418

Долго выбирала ноутбук для себя, пересмотрела много магазинов, но остановила свой выбор на этом. Цена понравилась, а также после заявки на сайте со мной быстро связались и сказали, что вечером могу подъехать и забрать его. Без никаких проблем прошла покупка. Могу рекомендовать.
Sokol_V рекомендує цей магазин
28 листопада 2022

Купив: Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh, Замовлення №40283

Магазин нашел по интернету. Понравился выбор товара и отзывы о магазине. Заказал звонок через сайт. Быстро отзвонились и помогли с выбором. Согласовали цену и наличие. Рекомендую.
Alex_Max рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Купив: Intel Core i7-12700, Замовлення №40928

Цена в магазине одна из низких. Перезвонили и уточнили цену и наличие. Характеристики процессора соответствуют. С упаковкой все нормально. Доволен. Рекомендую.
Pedro_Kan рекомендує цей магазин
26 листопада 2022

Купив: Xiaomi Mi TV Stick 4K, Замовлення №41939

Давно хотел купить приставку для телевизора. Сын посоветовал поискать в данном магазине. Оставил заявку на обратный звонок. Быстро набрали и помогли с выбором. Спасибо. Доволен. Рекомендую.