Маев Роман рекомендує цей магазин
4 вересня 2023

Купив: Тростина-квадропод зі збільшеною базою OSD-YU851, Замовлення №8687

Знайшов тростину для бабусі на сайті Ozonet. Попросив оформити термінову доставку (фото чеку прикріплюю), моє прохання виконали. Я задоволений сервісом і можу рекомендувати цього продавця.
Семенец Вадим рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Купив: Аплікатор Ляпко МПК Ляпко УАЛП «Шанс» 6,2 Ag, Замовлення №8848

Звернувся в магазин Ozonet. У наявності було те, що мені треба. Замовив і вже на наступний день отримав замовлення на пошті. Швидко та якісно обслуговують клієнтів, я дуже задоволений. Дякую та бажаю великих продажів!
iunknown не рекомендує цей магазин
8 серпня 2022

Купив: Air Home Comfort HY-200CR, Замовлення №150002

Вказував адресну доставку, а відправили у відділення, причому відділення не найближче. Товар продають неякісний, з дефектами, без української локалізації. На обігрівачі є подряпини, решітка крива, знизу пошкоджена.
Сергій Спірін не рекомендує цей магазин
2 грудня 2021

Хотів купити: Бандаж на большой палец кисти MP-70 Orliman, Замовлення №81808

На сайті магазину товар доступний до придбання, але товару в наявності немає. Дякую магазину за втрачений час.
Оксана Онищенко рекомендує цей магазин
7 липня 2021

Купив: ФІлізелінова маска, Замовлення №VU-00009044

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Дякую менеджеру за детальну консультацію і допомогу у виборі УАЛП ковриків. Я замовила один великий 7.0 Ag і ще флізелінові маски (тришарові). Покупкою задоволена , дякую!
Александр Гужва рекомендує цей магазин
12 квітня 2021

Купив: Матрас протилежневий ячеїстий з компресором, Замовлення №5061

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Брав матрац протипролежневий ячеїстий з компресором. Магазин сподобався що медичний і немає ніяких інших товарів. Тут товари тільки для здоров'я.
Виталий Тригуб рекомендує цей магазин
16 березня 2021

Купив: Ортопедическая каркасная стелька супинатор для летней обуви с высоким подьемом Pedag, Замовлення №VU-00003610

Мені сподобалося як спрацював магазин на моє замовлення на ортопедичні устілки для літнього взуття . Досвід покупок в інтернет-магазинах у мене великий і порівняти є з чим. Тут і менеджер постарався, швидко на замовлення відпрацював, і доставка впоралася з зі своєю роботою. Ціна прийнятна - 550 гривень. Магазин сподобався що медичний і немає ніяких інших товарів. Тут товари тільки для здоров'я.
Алена Федоряк не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
12 березня 2021

Купив: Бактерицидний рециркулятор, Замовлення №N 76451

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару

Александр Цалюк рекомендує цей магазин
12 березня 2021

Купив: УАЛЦ Валик Унивесальний М3,5 Ag, Замовлення №003921

Заказывал в этом магазине валики . Цена 450 гривен, качеством доволен , отзвонились быстро, оформили все и доставка была в строки, спасибо!
Dmitry X не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 березня 2021

Купив: Гольфи компресійні PANI TERESA Гольфы компрессионные Classic 1 класс (15-21 mmHg) размер M, короткие, открытый носок, бежевые

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Відповідь представника «Ozonet»
После Вашего обращения была подана заявка на возврат средств от LigPay. На ускорение возврата средств от LigPay повлиять не можем. Можете к нам обратится за более подробной информацией, предоставим подтверждение, того что заявка на возврат денег была подана. А также Вам это смогут подтвердить на горячей линии LigPay. Извините за сложившиеся неудобства
Деньги вернули от 07.03.2021 через Liqpay. С учетом всех задержек между банками они должны дойти 10.03.2021 года. Итого: 12 дней мытарств с возвратом денег за товар, который я так и не получил. Мне пришлось, в буквальном смысле, выбивать свои деньги. Постоянно звонить менеджерам магазина, переписываться с LiqPay, вести разговоры с банком. При этом, отношение к клиенту со стороны магазина отвратительное! За такие ситуацию необходимо предоставлять компенсацию за моральный ущерб, потерянное время и нервы! Все, что я хотел - это приобрести необходимый товар и оплатил его в полном объеме. В итоге, поимел проблемы! Ещё раз предостерегаю всех, кто думает приобретать что либо в этом магазине. Если не хотите оказаться в подобной ситуации, то лучше обходите этот магазин стороной. И не делайте НИКАКИХ предоплат!
10 березня 2021 Відповісти