Відгуки Твій Дім | досвід покупки, відгуки, враження | Hotline.ua

Відгуки покупців про інтернет магазин Твій Дім

Вибрані 18 відгуків: усі відгуки, 12 місяців Приховати підсумкову діаграму за всіма відгуками на магазин

• Вчора

Дуже рідко залишаю відгуки, але цей проавець зробив мій день. Шукала відпарювач для одягу. Два крупних магазини прийняли моє замовлення і потім його зняли (!). Твій Дім прийняв замовлення і наступного дня зробив відправку. Відпарювач в мене, працює як треба. Продавцю дуже дякую за якісне обслуговування, особливо в цей час!

SCARLETT SC-GS135S10

• 4 червня 2022 р.
відвантаження
повернення товару
сервісна підтримка

Не рекомендую, після завчасної відмови від замовлення (товар ще не було відправлено) на НП, менеджер дозволяв собі неприємні висловлювання навіть після того як було запропоновано сплатити доставку товару який навіть ще не був відправлений. Дуже неприємно що є такі менеджери на сайті «Твій Дім як Віталій, через таких і не хочеться більше нічого і замовляти (

Наушники JBL WAVE 300TWS White (JBLW300TWSWHT)

• 3 квітня 2022 р.
відвантаження

Даний магазин НЕ РЕКОМЕНДУЮ нікому. Сервіс Жахливий. Купив в них телефон,Nokia 6.1 Plus 4/64GB White в точці видачі м. Киев., пр. Григоренка, .26а (м.Позняки) не мав змоги детально його перевірити. Приїхавши додому виявив, що даний телефон був у використанні, і таке відчуття наче мінявся дисплей, так як на ньому дуже дивна передача кольорів ( з зеленим відтінком ) Вирішив повернути на наступний день, смартфоном не користувався, В точці видачі сказали що смартфон повертається тільки через розгорнути

• 1 квітня 2022 р.

Зробив замовлення, попросили зробити предоплату у 200 грн, кинув скрін і все був поставлений на автовідповідач, ніде з ними не зв'язатися усі кінці обрубили.
Навіть не думайте щось там замовляти!
Дякую за увагу.

Відповідь представника «Твій Дім»

Добрый день, очень плохо, что люди не понимают, что приветственное сообщение - это автоответчик... посылка была вам отправлена.. плохо, что в военное время люди не понимают, что количество людей на складе, которые собирали иногда товар под обстрелами, намного меньше, чем в мирное время! вот так склад отгружал посылки на новую почту https://prnt.sc/PiCi2mu7_3dL но иногда люди думают, что в войну все должно быть, как и раньше, увы нам бы тоже так хотелось. Даже новая почта, после того, как розгорнути

Anker soundcore rise r100

• 22 лютого 2022 р.

Google Pixel 4 64GB

• 19 лютого 2022 р.

Хороший сервис, отправили быстро, часы работают хорошо.

Lemfo lem15

• 15 лютого 2022 р.

Все було вчасно, менеджер сам зателефонував, товар прийшов швидко. Рекомендую.

Тостер Gorenje T 1000E

• 15 лютого 2022 р.

Очень хороший сервис, отправили даже быстрее, чем обещали
С товаром все супер

Rowenta cv7920f0

• 14 лютого 2022 р.

Пришло очень быстро, покупкой доволен, цена самая низкая по магазинам, но все замечательно, коробка целая, быстро перезвонили, отправили в срок, приехала раньше.

Клавиатура Hator Rockfall Evo TKL Optical

• 10 лютого 2022 р.

ВКРАЙ НЕ РЕКОМЕНДУЮ!

Продавчиня в точці видачі (вул.Григоренка, м.Київ) категорично відмовляється приймати назад товар. Хоча 14 днів не минуло. Придбаний смартфон не був в користуванні і цілком зберіг свій товарний вигляд. Посилається на те що "спершу потрібно провести експертизу в сервісному центрі", а сервісний центр "лише в Запоріжжі". Тобто я повинен відправляти поштою і чекати на висновок.
Жодні посилання на Закон не діють. Продавчиня повторює слова "сервисний центр", "я ничего не розгорнути

Смартфон Google Pixel 3 64Gb black