Тетяна Музика не рекомендує цей магазин
3 вересня 2023

Хотів купити: Банку з бамбуковій кришкою і ложкою 550 мл TD00980-0.55, Тарілка обідня 26 см O.M.S TULU-SPIRAL BLUE-26

Alex не рекомендує цей магазин
2 листопада 2022

Купив: Термос универсальный 1 л. Rainstahl RS 7733-10, Замовлення №186293

макс шева не рекомендує цей магазин
18 серпня 2022

Хотів купити: Сковорода глубокая с крышкой 26 см Ringel Nigella RG-1133-26, Замовлення №184592

Замовив сковорідку, менеджер передзвонив чере 24 год+. Повідомив що вишлють через неділю у понеділок. Погодився. Через 9 днів дзонять кажуть, що вишлемо завтра, я погоджуюсь. Наступного дня пишуть що не пряцює відділення НП на яку я замовляв, я перевірив, почта змінила номер, але пряцює, дав новий номер, менеджер пише що не пряцює відділення... За 10 так і не отримав замовлення. Не рекомендую магазин, дуже багато часу та мороки для отримання якоїсь сковородки.
sergey.sokoltsov рекомендує цей магазин
28 грудня 2021

Купив: Набор бокалов Rona Swan 6650, Набор бокалов Elcat N4307

Anna Anna не рекомендує цей магазин
26 грудня 2021

Хотів купити: Наборы посуды

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність умов оплати

Роман Постернак не рекомендує цей магазин
26 листопада 2021

Купив: Bergner Greener BG-7205-MM

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

В описании ни слова про пластик. В других товарах пластик указан. При общении с менеджером вопрос не решился, пытаются что-то доказывать. В итоге забирать с новой почты отказался, больше у них ничего не докажу и другим не советую. Время дороже.
Alina golubenko рекомендує цей магазин
25 вересня 2021

Купив: Масленка керамическая Maestro MR-20050-45, Замовлення №165389

Сподобалося: відповідність ціни, асортимент

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

exomra не рекомендує цей магазин
11 вересня 2021

Хотів купити: Сковорода с индукционным дном и съемной ручкой Гранит Браун Биол 28073I

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення

Операторам магазину слід навчитись хорошому ставленню до своїх клієнтів.
ktk12 рекомендує цей магазин
23 липня 2021

Купив: Контейнер харчовий Luminarc Pure Box Activ, Замовлення №146085

Сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Купувала посуд, дуже переживала щоб не розбився в дорозі, але менеджери так гарно все упакували, все ціле супер. Молодці!
Nikita Kozachyk рекомендує цей магазин
14 липня 2021

Купив: Ємність для сипучих продуктів Bordallo Емкость для сыпучих "Шишка большая красная" (65007083)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

Магазин має дуже велик й асортимент посуду від різних постачальників і різної цінової категорії.