Аліса Ватоян рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Спліт-система Neoclima Therminator 3.2 NS/NU-09EHXIw1, Замовлення №10017256

Вражена рівнем обслуговування та якістю товарів у цьому магазині. Консультанти не тільки доброзичливі, а й компетентні, що робить покупки легкими та приємними. Часті акції та знижки роблять цей магазин ще привабливішим.
Олена рекомендує цей магазин

Купив: Спліт-система Hisense TG25VE0A, Замовлення №10017247

Відмінний магазин з великим вибором! Персонал завжди готовий допомогти, пояснити переваги та недоліки різних моделей. Ціни дуже конкурентоспроможні, а атмосфера в магазині дружня і затишна.
Сергей не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Cooper&Hunter Arctic Inverter NG CH-S24FTXLA-NG

Наличие и цена товара не актуальное.
Відповідь представника «КлимаТрон»
Напишіть будь-які дані стосовно звернення до нашого магазину, наприклад номер замовлення, або останні 4 цифри номеру телефона (з якого телефонували).
netman не рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Хотів купити: Спліт-система Panasonic CS-BE20TKD/CU-BE20TKD

Перелік товару на сайті взагалі не актуальний.
Відповідь представника «КлимаТрон»
Сергей Борзенко рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Спліт-система LG Standart Plus PC09SQ, Замовлення №10017114

Вражений швидкістю доставки та відмінним станом товару. Вдячний за такий сервіс!
Sofia рекомендує цей магазин
2 квітня 2024

Купив: Спліт-система Gorenje REA26IN KC/REA26OUT, Замовлення №10017128

Дуже задоволена співвідношенням ціни та якості. Товар прийшов ідеально відповідає опису. Рекомендую без вагань!
Іван рекомендує цей магазин
1 квітня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Arctic Inverter NG (GEN VI) CH-S09FTXLA2-NG, Замовлення №10017091

Це місце, де ви зможете отримати справжню якість і професійну допомогу у виборі. Дуже задоволений якістю товарів та ввічливим ставленням персоналу. Обов'язково прийду ще!
Ярослав рекомендує цей магазин
29 березня 2024

Купив: Спліт-система OLMO EDGE INVERTER NEW OSH-07FRH2, Замовлення №10017083

Вражений рівнем професіоналізму персоналу цього магазину. Консультанти докладали всіх зусиль, щоб допомогти у виборі товарів та додаткових аксесуарів. Чудова атмосфера та швидкий сервіс. Обов'язково порекомендую друзям! Завітавши у цей магазин, я знайшов все, що мені потрібно. Професійна консультація
Геннадий рекомендує цей магазин
28 березня 2024

Купив: AUX Q-Smart Plus AUX-09QC, Замовлення №10017064

Швидко перетелефонували,система топова!дякую.
Виктория рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter VITAL INVERTER CH-S09FTXF2-NG, Замовлення №10017055

Доброзичливий персонал, гарний асортимент