Anthony Degtyareov рекомендує цей магазин
15 лютого 2021

Купив: Micro cruser

Приємний сервіс. Працюють у вихідні дні.
fish_pepper рекомендує цей магазин
12 червня 2020

Купив: беговел-самокат globber, Замовлення №38634

оперативно прийняли замовлення, прекрасно проконсультували в телефонному режимі, мєга швидко відправили. все супер!
Сергей не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 жовтня 2019

Купив: Globber Самокат-велобег EVO 4 in 1 Plus Lights

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

vasya-serega рекомендує цей магазин
14 серпня 2019

Купив: Велосипед 24, Замовлення №21214

Не сподобалося: видача товару на складі

Все добре окрім часу відправлення. Оплатив в ніч з суботи на неділю, товар відправили у середу зранку.
Maryna Shevchuk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
6 квітня 2019

Купив: Movina

Сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин реабилитировал себя, сегодня обкатывали уже самокат)) спасибо!
10 квітня 2019 Відповісти
3 жовтня 2016

Купив: Globber my too fix up, Міський самокат Globber My free 2C Фиолетовый

Замовляв у магазині самокати для дітей 3 та 6 років. Зупинився на Globber My free 2C, та Globber my too fix up. Діти у захваті. Відкатали усе літо. Самокати зроблені якісно. Нічого не скрипить та не стукає. Гарний накат. Швидка доставка Магазин рекомендую усім!
30 вересня 2014

Хороший магазин! Позитивные ребята-менеджеры. Проконсультировали по телефону в выборе самоката. Привезли пару вариантов для пробного тест-драйва. Покатался на обоих самокатах в соседнем парке, один поехал со мной домой:) Спасибо! Буду рекомендовать друзьям!