dimetrius рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Автомобільний акумулятор AGM Exide EK950, Замовлення №001

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Cheetah рекомендує цей магазин
31 жовтня 2021

Купив: Автомобільний акумулятор AGM Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D47 (560410054)

Заказ делал по телефону. Все подробно объяснили. Получил скидку дополнительно к цене)) Плюс сдал два старых аккумулятора, дополнительная скидка. Купил, что хотел и остался доволен.
Pavel Zelenskiy рекомендує цей магазин
7 грудня 2020

Купив: VARTA Blue Dynamic EFB D54 6СТ-65Ah АзЕ 650A (EN) 565500065

Evgeniy Sergeevich рекомендує цей магазин
28 листопада 2020

Купив: Автомобильный аккумулятор VARTA Blue Dynamic EFB E46 6СТ-75Ah АзЕ 730A (EN) 575500073, Замовлення №76164

Михайло Владика не рекомендує цей магазин
14 листопада 2020

Купив: Клаксон Шкода А5, Замовлення №0684632891

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент, відвантаження товару

Не сподобалося: наявність, оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Сигнал прийшов не робочий. При звернені продавець відмовився поміняти товар.Аргументуючи це тим, що деталь ставилась самостійно і не може під лежить поверненню. На питання чому відправляють не робочі деталі нормальної відповіді не получив. Не рекомендую тут що не будь заказувати.Бо є ризик втратити власні кошти за не робочий товар.
Александр Герасько рекомендує цей магазин
2 жовтня 2020

Купив: Автомобильный аккумулятор VARTA Silver Dynamic F18 6СТ-85Ah АзЕ 800A (EN) 585200080, Замовлення №3961

покупаю первый раз в этом магазине. на удивление все прошло оперативно, консультанты помогли подобрать правильный аккумулятор, я сначала выбрал нет тот, за что им большое СПАСИБО иначе был бы без авто целых 2 дня. предложили купить еще масла и фильтра для ТО. после покупки напишу дополнительный отзыв.
Андрій Полуденний рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
24 вересня 2020

Купив: Автомобильное моторное масло WOLVER Supertec 5W-40 60л, Замовлення №3920

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину

Не сподобалося: відвантаження товару, сервісна підтримка

після оплати товару "оплата частинами" прислали наложеним платежем. домовлялись за безкоштовну доставку, но зробили платну. вибачались, сказали повернуть за доставку сумму на карту, но не повернули. погано. нервові клітини не відновлюються. но масло оригінал. через 5 днів повернули кошти за доставку.
Oleg Oleg рекомендує цей магазин
2 листопада 2019

Купив: Автомобільний акумулятор AGM Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D24 (560408054), Замовлення №40095

Заказывал в этом магазине впервые.Остался довольным.Менеджер принял заказ.На следующий день привезли товар домой.По поводу аккумулятора у меня стоял такой же.Отходил четыре с половиной года.Надеюсь и этот прослужит не меньше.
Arthur Safaryan рекомендує цей магазин
9 червня 2019

Купив: Автомобільний акумулятор AGM Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D24 (560408054)

Отличный аккумулятор премиум качества. Устраивает на все 100. Рекомендую
Andriy Chyrva не рекомендує цей магазин
25 лютого 2019

Купив: Автомобільний акумулятор AGM Varta 6СТ-45 BLUE dynamic B32 (545156033)

Забирал интернет заказ (аккум) из розничного магазина на авторынке. Никаких гарантий продавец не дал. При звонке в интернет магазин - посылают к продавцу (все вопросы и претензии к продавцу). Аккум надеюсь не рассыпется, но покупать там не рекомендую.
Відповідь представника «АвтоАптека»
Дуже вдячні за відгук! Ваша проблема нам відома, при купівлі, ви не взяли жодного документу, після вашого дзвінка ми повідомили, що гарантійний талон та документи, чекають на Вас на магазині, в любий час Ви можете іх забрати, нажаль у нас немає доставки забутої гарантійки. Будемо дуже раді бачити Вас, Ваші документи чекають, по телефону менеждер Вам повідомив. Ви погодилися! Дуже вдячні за відгук.
А причем розничный магазин к интернет магазину, если это разные подразделения??
9 червня 2019 Відповісти