Danil М рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Відпарювач Xiaomi Lofans Steam Brush (GT-301W/GT-306W), Замовлення №502121

Сподобалося: наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відповідність ціни, фіскальний чек

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Щиро вдячні вам за позитивний відгук. Наша мета - робити вас задоволеними, і ми робимо все можливе для цього. Наші спеціалісти завжди готові надати професійну консультацію та подарувати задоволення від покупок. Бажаємо вам чудового дня та безмежної удачі. Приходьте ще!
Эдуард Антонюк рекомендує цей магазин

Купив: SSD накопичувач Kingston XS1000 1 TB (SXS1000/1000G), Замовлення №502159

Якісно обслужили, вчасно відправили, товаром задоволений, рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Едуарде! Дуже дякуємо за те, що оцінили наші зусилля і поділилися своїми позитивними враженнями. Ваша рекомендація та час, витрачений на відгук, для нас безцінні. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Ольга Щербатюк рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Навушники з мікрофоном Logitech G435 LIGHTSPEED Black (981-001050), Замовлення №502156

Рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Ольго! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
rudavin рекомендує цей магазин

Купив: Пароочисник Karcher SC 1 EasyFix (1.516-401.0), Замовлення №52186

Очень доволен. Быстрая коммуникация и оформление отправки, про все сроки предупредили. товар приехал даже раньше.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ми безмежно вдячні, від самої глибини сердець за такий гарний відгук для нашого магазину. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших клієнтів, і ми дуже цінуємо вашу подяку. Бажаємо вам прекрасного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення за новими покупками!
Михайло Дель не рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: Випрямляч для волосся Dyson Airstrait HT01 Nickel/Copper , Замовлення №490500

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

2Юрий Юрий рекомендує цей магазин
23 квітня 2024

Купив: телефон, Замовлення №483665

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Юрію! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями про наш магазин. Для нас важливий кожен ваш відгук чи пропозиція, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Oleg_from_Ua рекомендує цей магазин
20 квітня 2024

Купив: Машинка для стрижки+Тріммер для бороди та вусів+Шейвер TICO Professional Tico Expert Silver Premium (100415-14-13SIL), Замовлення №497672

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олеже! Ми безмежно вдячні вам за позитивний відгук. Ваша оцінка є для нас джерелом великої радості. Бажаємо вам успіху та незмінно гарного настрою. Чекаємо на вас, щоб знову відчути задоволення від обслуговування вас як нашого цінного клієнта!
Vasiliy Baranovskiy рекомендує цей магазин

Купив: Веб-камера Razer Kiyo X (RZ19-04170100-R3M1), Замовлення №499942

Задоволений обслуговуванням
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Василю! Дякуємо за довіру і час, що ви знайшли для відгуку. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Адже задоволені клієнти - велика радість для нас та підтвердження, що наше постійне прагнення удосконалюватись не даремне. Нехай вам щастить. Будемо чекати на вас знову!
Митя Закрева рекомендує цей магазин

Купив: Плойка для волосся BaByliss PRO BAB2174TTE, Замовлення №973782

Купил в этом магазине плойку , все понравилось , магазин рекомендую для покупки
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашої роботи та рекомендацію. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
Марта Ігнатьєва рекомендує цей магазин
18 квітня 2024

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini EVO Black (16745157), Замовлення №498963

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Марто! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашого магазину. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!