Vasiliy Baranovskiy рекомендує цей магазин

Купив: Веб-камера Razer Kiyo X (RZ19-04170100-R3M1), Замовлення №499942

Задоволений обслуговуванням
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Василю! Дякуємо за довіру і час, що ви знайшли для відгуку. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені. Адже задоволені клієнти - велика радість для нас та підтвердження, що наше постійне прагнення удосконалюватись не даремне. Нехай вам щастить. Будемо чекати на вас знову!
Митя Закрева рекомендує цей магазин

Купив: Плойка для волосся BaByliss PRO BAB2174TTE, Замовлення №973782

Купил в этом магазине плойку , все понравилось , магазин рекомендую для покупки
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашої роботи та рекомендацію. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
Марта Ігнатьєва рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Купив: Фотокамера миттєвого друку Fujifilm Instax Mini EVO Black (16745157), Замовлення №498963

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Марто! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашого магазину. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
Вікторія Омельчук рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: Ноутбук Lenovo gamepad 3 , Замовлення №500808

Дуже сподобалось обслуговування, зі мною швидко зв?язались , запропонували додаткові послуги, надали інформацію стосовно гарантії . Відправили на наступний день . Товар був високої якості , відповідав заявленим характеристикам та ціні . Буду замовляти в цьому магазині ще .
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Вікторіє! Ваш позитивний відгук та висока оцінка нашої роботи - це найкраща нагорода для нас. Висловлюємо безмежну вдячність за те, що ви обрали саме наш магазин. Ми продовжимо робити все можливе, щоб кожен ваш візит був приємним. З нетерпінням чекаємо вас для наступних покупок!
Володимир Пурій рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Пароочисник Ariete 4146, Замовлення №499754

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Володимире! Ми щиро раді, що вам сподобався наш магазин. Ваш позитивний відгук дає нам натхнення для дальших удосконалень. Бажаємо вам всього найкращого і з нетерпінням чекаємо на можливість знову порадувати вас!
Inna Gavrylova рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Навушники TWS Apple AirPods 2nd generation with Charging Case (MV7N2), Замовлення №499987

Все швидко і якісно. Товар відповідає дійсності заявленому опису.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Інно! Щиро дякуємо, що знайшли час для написання відгуку про наш магазин. Ваші міркування та побажання відіграють важливу роль у вдосконаленні нашого сервісу. Бажаємо вам нескінченної удачі завжди й в усьому. Чекаємо з нетерпінням на нові можливості порадувати вас!
Максим Потапов рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight 2 Lightspeed Wireless White (910-006638), Замовлення №500035

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Максиме! Щиро вдячні вам, що ви знайшли час для оцінки нашого магазину. Дуже раді, що вам все сподобалось. Ми постійно працюємо заради того, щоб наші клієнти були задоволені. Бажаємо вам всього найкращого і чекаємо за новими покупками!
Nick M. рекомендує цей магазин

Купив: Миша Logitech M240 Graphite (910-007119), Замовлення №500043

У Тач все як завжди супер!
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми щасливі, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Ваша підтримка і витрачений час для відгуку - це неймовірно важливо для нас. Щиро дякуємо вам. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Ми завжди раді вас бачити!
Роман Балицкий рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro X Superlight Wireless White (910-005942), Замовлення №500069

Нормальна ціна, швидко відправили, все якісно чітко та зручно. Рекомендую цей магазин.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Романе! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Анатолий Янчук рекомендує цей магазин
15 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G Pro Wireless (910-005272) Black, Мышь Logitech G703 LightSpeed Hero (910-005640), Замовлення №492930

Гарна ціна, оперативно
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Анатолію! Ваш відгук наповнив нас радістю і безмежною вдячністю. Для нас немає нічого цінніше, ніж задоволення наших клієнтів. Ваші позитивні слова підтримують нас у нашій непростій роботі. Чекаємо вас знову і бажаємо вам чудового настрою!