Андрей Токарь рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном HATOR Hypergang 2 Black (HTA-910), Замовлення №463242

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Андрію! Ми раді, що ви залишились задоволені та очікуємо, що насолода від покупок супроводжуватиме вас під час усіх майбутніх візитів до нашого магазину. Бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Завжди будемо раді бачити вас у нас!
Альона Мілова рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 6/128GB Lavender Purple, Замовлення №463422

Я задоволена цим магазином! Не дивлячись нв те, що мого улюбленого кольору не було в наявності - без проблем обрали інший. Ціна більш менш адекватна, та й магазин знайомий мені, довірилася їм. Оператори доброзичливі та милі :3 Замовлення запакували добре, навіть кілька хвилин довелося розпаковувати. З Дніпра до Полтави їхало недовго. Велике дякую цьому магазину, колись замовлю в них ще!
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Альоно! Щиро дякуємо вам позитивний відгук. Це наша головна нагорода, коли клієнт залишається задоволеним. Наша команда з усією відданістю та увагою готувала це замовлення. Ми дуже раді, що вам сподобалася наша робота. Сподіваємося, що покупка принесла вам багато радості. Бажаємо вам успіху, чудового настрою і з нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит до нас!
Petro Krutov рекомендує цей магазин
11 січня 2024

Купив: Нічник-світильник Baseus Cute Series Kitty Silicone Night Light White (DGAM-A02), Замовлення №450230

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Петре! Щиро дякуємо за відгук. Дуже раді, що ваша дитина задоволена, це наша головна ціль. Адже задоволення від користування покупкою – це найкраще підтвердження того, що ми робимо свою роботу добре. Щастя вашій родині, здоров'я дитині та тільки позитивних емоцій. Будемо раді бачити вас знову!
Наталія Киливник рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Baseus Bowie H1i Beige (A00050402223-00), Замовлення №462767

Замовлення прийняли досить швидко, навушники дуже гарної якості, покупкою задоволена! Щиро дякую за позитивні емоції.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Наталіє! І вам дякуємо за те, що вибрали нас і за такий чудовий відгук. Задоволений клієнт – найкраща нагорода для нас. Наша команда зі щирою любов'ю, акуратністю та уважністю збирала це замовлення. Для нас важливо, щоб ви насолоджувалися роботою нашого сервісу. Бажаємо вам удачі та прекрасного настрою. Звертайтесь до нас ще!
Руслан Близнюк рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Навушники з мікрофоном Samsung Galaxy Buds2 Pro Graphite (SM-R510NZAA), Замовлення №462757

Чудовий магазин прекрасні ціни покупкою повністю задоволений
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Руслане! Ми безмірно вдячні вам за позитивну оцінку нашого магазину. Нам неймовірно приємно, що ви задоволені нашою роботою. Ваш відгук - це незамінний подарунок для нас. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову – ми завжди до ваших послуг!
Nekit рекомендує цей магазин

Купив: Смартфон OnePlus Ace Pro 16/256GB Moonstone Black, Замовлення №462963

Дуже ввічливий консультант,товар був надісланий вчасно без нарікань
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми дуже вдячні за ваш позитивний відгук і високу оцінку. Наш основний пріоритет - забезпечити вашу повну задоволеність від замовлень у нашому магазині. І такі відгуки - це справжня нагорода. Нехай нова покупка приносить вам лише радість. Бажаємо успіхів та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Al Allо рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Медиаплеер Nvidia Shield TV Pro 2019 (945-12897-2505-101), Замовлення №461799

Дуже сподобався сервіс магазини. Все вчасно. Приємні менеджери. Буду рекомендувати магазин.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дякуємо за відгук та за те, що обрали наш інтернет-магазин. Нам дуже приємно, що ви залишилися задоволені нашим сервісом та швидкістю доставки. Ми розуміємо, наскільки важливо для наших клієнтів отримувати якісний товар вчасно, і ми постійно працюємо над тим, щоб забезпечити найкращий досвід покупок для вас. Ваш позитивний відгук дуже цінний для нас. Ми сподіваємось, що ви будете продовжувати користуватися нашими послугами та рекомендувати нас своїм друзям і близьким. Бажаємо удачі та гарного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Олег Стойловский рекомендує цей магазин

Купив: Мультитул Xiaomi NexTool Flagship Pro NE20143 Silver, Замовлення №463053

Товаром задоволений ,все прийшло вчасно ))
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Олеже! Ми щасливі, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Ваша підтримка і витрачений час для відгуку - це неймовірно важливо для нас. Щиро дякуємо вам. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Ми завжди раді вас бачити!
N S рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Пилосос для крихт Xiaomi Fizz Desktop Cleaner White (FZ66907), Замовлення №461849

все супер
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Може здатися, що два слова не здатні передати багато. Для декого - так, але не для нас. У вашому відгуку ми відчуваємо глибокі емоції: вдячність, розуміння, задоволення та спокій. Ваші слова для нас набагато більше, ніж просто слова. Дякуємо! Бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Приходьте до нас ще!
Klim рекомендує цей магазин
10 січня 2024

Купив: Мережевий фільтр-подовжувач Xiaomi Mi Power Strip 20W Fast Charging (2A1C) CN, Замовлення №замовлення №:461850

Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Це дійсно приємно, коли клієнти оцінюють роботу нашого магазину. Ваш позитивний відгук є справжнім натхненням для нас щодо подальших вдосконалень. Ми бажаємо вам успіхів та чудового настрою. З нетерпінням очікуємо на наступні можливості приносити вам радість!