Роман Діденко рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Навушники TWS Redmi AirDots 2 Black (BHR4196CN/TWSEJ061LS), Замовлення №№453912

Замовив товар через два дні вже забрав упакування було досить безпечним для доставки товар повністю відповідає комплекту оригіналу
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Романе! Щиро дякуємо вам позитивний відгук. Це наша головна нагорода, коли клієнт залишається задоволеним. Наша команда з усією відданістю та увагою готувала це замовлення. Ми дуже раді, що вам сподобалася наша робота. Сподіваємося, що покупка принесла вам багато радості. Бажаємо вам успіху, чудового настрою і з нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит до нас!
Юльчик рекомендує цей магазин

Купив: Рюкзак Xiaomi Mi , Замовлення №454226

Швидко, якісно
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Юліє! Ваш відгук наповнив нас радістю і безмежною вдячністю. Для нас немає нічого цінніше, ніж задоволення наших клієнтів. Ваші позитивні слова підтримують нас у нашій непростій роботі. Чекаємо вас знову і бажаємо вам чудового настрою!
Антон Захаров рекомендує цей магазин

Купив: Red Dead Redemption 2, Замовлення №271279110

Дякую вам за чудову гру, за швидку відправку і доставку.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Антоне! І вам дякуємо за те, що вибрали нас і за такий чудовий відгук. Задоволений клієнт – найкраща нагорода для нас. Наша команда зі щирою любов'ю, акуратністю та уважністю збирала це замовлення. Для нас важливо, щоб ви насолоджувалися роботою нашого сервісу. Бажаємо вам удачі та прекрасного настрою. Звертайтесь до нас ще!
AnnaNeklesa рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Стратегічна гра Marvel United: У всесвіті Людини-павука (GKCH036SV), Стаціонарна ігрова приставка PlayStation 5 825GB Marvel’s Spider-Man 2 Bundle (1000039695), Замовлення №902775

Купую в цьому магазині вже не вперше, все гарної якості, працює відмінно не один вже рік. Сподобався обслуговуючий персонал, не нав'язливий, проте запропонував всі акційні товари, дуже зе це дякую. Ціни дешевше ніж в інших магазинах.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Анно! Ми від щирого серця вдячні вам за такий доброзичливий відгук. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших любих клієнтів, таких як ви. Ваші позитивні слова надають нам стимулу для подальшого розвитку та покращення. Бажаємо вам радісного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення!
Ihor Vitrianyi рекомендує цей магазин

Купив: Фотокамера миттєвого друку Now+ Gen 2 Black (009076), Замовлення №452273

Замовлення було швидко оброблено і відправлено. Рекомендую. Слідкують за якістю наданих послуг.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Ігорю! Нам дуже приємно, що ви знайшли час для оцінки нашої роботи. Ваші теплі слова та рекомендація дійсно для нас важливі. Наша головна ціль - викликати у вас задоволення від візиту у наш магазин. Дуже раді, що вам сподобався наш сервіс. Бажаємо лише позитивних моментів та нескінченної удачі. Ми завжди готові допомогти вам!
Andrii123 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
26 грудня 2023

Хотів купити: Електрична зубна щітка D103 Vitality Pro Kids Spider-Man, Електрична зубна щітка D103 Vitality Pro Kids Frozen Special Edition

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Андрію! На жаль, у нас дійсно на віддаленому складі закінчилась зубна щітка Oral-B D103 Vitality Pro Kids Spider-Man Case Special Edition. Ми одразу зв'язалися з нашим постачальником, щоб якомога швидше привезти нову партію щіток, але згодом надійшла інформація, що у постачальника теж вони закінчились. Наразі це дуже популярна позиція, яку дуже швидко розкупили. Ми вам запропонували таку ж саму щітку, але без боксу в комплекті і вона коштувала менше. Вам цей варіант не підійшов. Нам шкода, що ми не змогли виконати ваше замовлення. Просимо вибачення за цю ситуацію. І дякуємо вам за розуміння. Ми сподіваємося на продовження нашої співпраці, не дивлячись на цей випадок.
Влад Кичатий рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Електровикрутка Xiaomi MiJia Electric Screwdriver 24 в 1 (MJDDLSD003QW), Замовлення №Електровикрутка Xiaomi Mi

Бистра доставка
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Владиславе! Від щирого серця дякуємо вам за такий позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що ви отримали задоволення від своєї покупки та нашого обслуговування. Бажаємо вам успіхів і гарного настрою. Замовляйте спокійно – все буде надійно!
Ирина Калиниченко рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Чехол на геймпад Sony DualSense PS5 Silicone Case (Red Ornament), Замовлення №453354

Гарний магазин. Легко шукати, легко купувати, ціни співпадають з заявленими. Швидка відправка. Будемо звертатись ще
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Ірино! Ми щиро вдячні за те, що ви знайшли час поділитися своїми враженнями від нашого магазину. Ваші відгуки вкрай важливі для нас, адже вони служать стимулом для нашого зростання та удосконалення. Нехай ваші дні будуть наповнені радістю і теплом. З нетерпінням очікуємо на наступні можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Елена Лютая рекомендує цей магазин

Купив: Кавомолка електрична TSM6A013B, Замовлення №452441

Замовлення оформлено швидко, без зайвих дзвінків, всі підтвердження прийшли за номером телефона на месенджер. Вся інформація про статус замовлення приходить на мессенджер. Товар прийшов в гарній упаковці, з чеками, з документацією. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олено! Дуже дякуємо за те, що оцінили наші зусилля і поділилися своїми позитивними враженнями. Ваша рекомендація та час, витрачений на відгук, для нас безцінні. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Кирилл Сонин рекомендує цей магазин

Купив: Стайлер (випрямляч) Ultra Sleek Ceramic (100221), Замовлення №450504

Доставили раньше срока и это прекрасно, утюжок успел подарить, рекомендую данный магазин
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Кириле! Висловлюємо вдячність за вашу довіру та позитивний відгук. Це неймовірно приємно відчувати вашу підтримку і ми надзвичайно задоволені, що вам подобається наш сервіс. Бажаємо удачі та гарного настрою. Будемо раді бачити вас знову – ми завжди до ваших послуг!