Wonder Vi рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Миша Logitech G502 X White (910-006146), Замовлення №497226

Брала мишку лоджитек на подарунок, швидке відправлення, все підійшло, дякую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! І вам дякуємо за те, що вибрали нас і за такий чудовий відгук. Задоволений клієнт – найкраща нагорода для нас. Наша команда зі щирою любов'ю, акуратністю та уважністю збирала це замовлення. Для нас важливо, щоб ви насолоджувалися роботою нашого сервісу. Сподіваємось, подарунок приніс безліч позитивних емоцій. Бажаємо вам удачі та прекрасного настрою. Звертайтесь до нас ще!
Катерина Сергіївна Карюк рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Redmi Note 13 Pro 12/512GB Midnight Black Global EU, Замовлення №замовлення №:497249

Замовлення формується швидко, без затримок
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Катерино! Ми щиро вдячні вам за те, що знайшли час та відгукнулися про ваш досвід з нашим магазином. Це велике задоволення для нас зрозуміти, що ми відповідаємо вашим сподіванням. Бажаємо вам всього найкращого і чекаємо за новими покупками!
Антон Лысенко не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 квітня 2024

Хотів купити: Чехол Soft-Touch Silicone Case для Samsung Galaxy S22 Plus S906 (Black)

Прислали не тот чехол, который я заказывал. Заказал с защитой камеры, как на первых двух фото. Пришёл, как на последнем фото. В точке выдачи в Караван, общались грубо, не смогли помочь. Менеджер по телефону предложил отправить чехол, аж через 5 дней, что мне не подходит. Но магазин исправил ситуацию и договорились о другом чехле, который приедет, когда я вернусь.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Антоне! На жаль, у магазині дійсно виник пересорт по цьому чохлу. Ми мали можливість замовити потрібний вам чохол від нашого постачальника, але, на жаль, це вимагало додаткового часу. Цінуємо ваше терпіння та готовність йти на зустріч. Ваше розуміння в цій ситуації є для нас дуже важливим. Дякуємо за те, що залишаєтесь з нами!
Тетяна Метiль рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Мультимейкер (Бутербродниця-Вафельниця-Гриль) Zelmer ZSM7900 3 в 1, Замовлення №0000-057725

Дуже гарний магазин, а головне - доступні ціни та ввічливі консультанти. Дякую за оперативність.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Тетяно! І ми дякуємо за ваш відгук та покупку у нашому магазині. Нам приємно, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Ми цінуємо кожного клієнта та завжди намагаємося поліпшувати якість наших послуг. І такі відгуки - це великий внесок у наш розвиток. Бажаємо прекрасного настрою і хай вам щастить. Чекаємо на вас знову!
theCannibal рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Apple Watch Series 9 45mm Starlight Aluminum Case with Starlight Sport Band M/L (MR973), Замовлення №493617

Хороша ціна
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ми вдячні вам за таку високу оцінку нашого магазину. Нам дуже приємно, що вам все сподобалось. Такі відгуки - це завжди справжні подарунки для нашої компанії. Бажаємо вам гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
BS design рекомендує цей магазин
5 квітня 2024

Купив: Офісна настільна лампа Baseus Comfort Reading Mini Clip Lamp Dark Gray (DGRAD-0G), Замовлення №493546

Замовлення швидко оформили, доставили товар, все чудово!
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми дуже вдячні за те, що ви приділили час і поділилися своїми позитивними враженнями про наш магазин. Це величезна радість для всього нашого колективу, що змогли виправдати ваші очікування. Бажаємо удачі та гарного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Інна Момот рекомендує цей магазин
4 квітня 2024

Купив: Мультипіч (аерофритюрниця) Tefal Easy Fry Oven & Grill FW501 (FW501815), Замовлення №493528

Гарний магазин, відправили все дуже швидко, без затримок. Замовлення ціле та неушкоджене.
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Інно! Ми безмежно вдячні за ваші теплі слова та довіру. Ваше задоволення та підтримка - це наша головна мета. Ми горді, що ви вибрали нас, а ваш позитивний відгук є потужним стимулом для нашого подальшого розвитку. Чекаємо на вас знову, ви завжди зможете знайти у нас щось цікаве. Бажаємо вам всього найкращого!
Inna Mudrej рекомендує цей магазин
3 квітня 2024

Купив: М\'ясорубка BOSCH MFW3X17B, Електром'ясорубка Bosch MFW3X17B, Замовлення №#492459

Все відмінно!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Інно! Ми вдячні за вашу гарну оцінку та позитивні слова про наш магазин. Ваше задоволення від візиту є нашою головною метою. Ми постійно розвиваємося, щоб зробити ваш досвід покупок ще більш приємним. Бажаємо вам міцного здоров'я та гарного настрою. Чекаємо на вас знову!
Kostya не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Купив: Razer DeathAdder V2 Mini USB, Замовлення №222081

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Костянтине! Вибачте за неправильну інформацію щодо гарантії. Нещодавно ми оновили умови гарантійних термінів для деяких продуктів Razer, і ваша миша також увійшла в цей список. Менеджер у магазині не знав цього і відштовхувався від актуальних термінів. Насправді гарантійний термін для вас складає 2 роки. Наразі миша передана вами у нас сервісний центр, який вже займається сервісним обслуговуванням. Пробачте за ці неприємності і дякуємо за ваше терпіння та розуміння. Очікуйте на вирішення вашого звернення.
Хочу повідомити, що все гаразд, мою проблему вирішили, дякую підтримці магазину за допомогу і розуміння. Наразі підтвердили мої 2 роки гарантії, і моя мишка знаходиться у сервісному центрі.
17 квітня 2024 Відповісти
Олександр Бондарчук рекомендує цей магазин

Купив: Миша Bloody S87 Energy Red, Замовлення №492842

Чудовий магазин, обслуговування
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олександре! Щиро вдячні вам за позитивний відгук. Наша мета - робити вас задоволеними, і ми робимо все можливе для цього. Наші спеціалісти завжди готові надати професійну консультацію та подарувати задоволення від покупок. Бажаємо вам чудового дня та безмежної удачі. Приходьте ще!