aceofspades рекомендує цей магазин
27 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Poco F4 8/256GB Night Black, Замовлення №955546

Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Перш за все хочемо попросити вибачення за затримку у відповіді на ваш запит від сервісного центру. Менеджер мав проінформувати вас відразу після отримання вашого запиту, однак він очікував на підсумкові результати діагностики. Дуже дякуємо вам розуміння в цій ситуації та також дуже раді, що нам з вами вдалось владнати це питання. Бажаємо вам задоволення від користування новим смартфоном і з нетерпінням чекаємо на наступні можливості порадувати вас!
Сергій Соколкін рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Навушники TWS Xiaomi Redmi Buds 3 Pro Glacier Grey (BHR5194GL), Замовлення №№492510

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Сергію! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями про наш магазин. Для нас важливий кожен ваш відгук чи пропозиція, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Oksana Pinchuk рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Ігрові навушники Sony Inzone H9 WL ANC (WHG900NW.CE7) White, Замовлення №492493

Люблю коли, зробила замовлення - передзвонили - оплатила - відправили - користуєшься з задоволенням. Дякую менеджеру Марині за якісний сервіс та відділу якості за небайдужість до клієнтів та свого діла. Миру та процвітання!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Оксано! Ми від щирого серця вдячні вам за такий доброзичливий відгук. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших любих клієнтів, таких як ви. Ваші позитивні слова надають нам стимулу для подальшого розвитку та покращення. Бажаємо вам радісного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення!
M4RCHYN M рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Razer Kiyo Pro, Веб-камера Razer Kiyo Pro (RZ19-03640100-R3M1, RZ19-03640100-R3U1), Замовлення № №:491739

Магазин оперативно відправив товар належної якості. Рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Дуже дякуємо вам за відгук та рекомендацію нашого магазину. Ми раді, що ви залишилися задоволені покупкою і нашим сервісом. Бажаємо вам тільки радісних моментів та нескінченної удачі. Ми з нетерпінням чекаємо кожну зустріч з вами, щоб знову і знову дарувати вам задоволення від покупок!
Andrii Shvayuk рекомендує цей магазин
22 березня 2024

Купив: Відгук, Замовлення №491302

Чудовий магазин, швидка доставка, хороші ціни, покупкою задоволений
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Андрію! Щиро дякуємо вам за вибір нашого магазину та за надзвичайно позитивний відгук. Ваша задоволеність - це найкращий подарунок для нашої команди. Ми з особливою турботою виконували це замовлення, щоб доставити вам найкращі враження від покупок. Бажаємо успіхів та чудового настрою. Завжди будемо раді вам допомогти!
Людмила Остапенко рекомендує цей магазин

Купив: Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8/256GB Graphite Gray, Замовлення №491394

Магазин дуже хороший, швидко передзвонили і уточнили всі деталі. Дуже приємні робітники. Відправили замовлення в той самий день. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Людмило! Ми щиро вдячні за те, що ви знайшли час поділитися своїми враженнями від нашого магазину. Ваші відгуки вкрай важливі для нас, адже вони служать стимулом для нашого зростання та удосконалення. Нехай ваші дні будуть наповнені радістю і теплом. З нетерпінням очікуємо на наступні можливості зробити ваш досвід покупок ще кращим!
Роман Червинчук рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/256GB Gravity Gray (VHU4318EU), Замовлення №960970

чудовий магазин з високим рівнем обслуговування, покупкою задоволений на всі 100%
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Романе! Від щирого серця дякуємо вам за такий позитивний відгук та високу оцінку нашої роботи. Нам дуже приємно, що ви отримали задоволення від своєї покупки та нашого обслуговування. Бажаємо вам успіхів і гарного настрою. Замовляйте спокійно – все буде надійно!
massan mas рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Insta360 Flow Standalone Stone Grey (CINSABBA_FLOW04), Замовлення №-

Швидко оформив замовлення, привітні менеджери, гарно запаковано, швидко прийшло, рекомендую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ваша позитивна оцінка - це те, що надихає нас краще працювати кожен день. Дуже вдячні за ваші теплі слова і дружню рекомендацію. Ми пишаємося, що маємо таких клієнтів, як ви. Бажаємо вам прекрасного настрою і незмінного щастя. Чекаємо на вас знову, щоб продовжувати радувати нашим сервісом!
Pavel Koskov рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Insta360 Flow Standalone Stone Grey (CINSABBA_FLOW04), Замовлення №491399

Замовив стабілізатор у неділю, мені одразу передзвонили, укомплектували і відправили того ж дня, на наступний день я вже отримав товар, швидкий сервіс, гарне обслуговування, рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Павле! Щиро дякуємо за вашу довіру та підтримку. Ваш позитивний відгук і рекомендація - це найкраща винагорода для нас. Ми раді, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Чекаємо з нетерпінням на нові можливості порадувати вас!
Dark рекомендує цей магазин

Купив: Миша Bloody W95 Max Black, Замовлення №491332

Купив ігрову мишку, і в той же день відправили замовлення. Магазин рекомендую, товаром задоволений
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Ваша рекомендація – це справжнє задоволення для нас! Ми дуже раді, що покупка принесла вам лише позитивні емоції. Бажаємо вам успіхів та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів – ми завжди до ваших послуг!