massan mas рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Insta360 Flow Standalone Stone Grey (CINSABBA_FLOW04), Замовлення №-

Швидко оформив замовлення, привітні менеджери, гарно запаковано, швидко прийшло, рекомендую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Ваша позитивна оцінка - це те, що надихає нас краще працювати кожен день. Дуже вдячні за ваші теплі слова і дружню рекомендацію. Ми пишаємося, що маємо таких клієнтів, як ви. Бажаємо вам прекрасного настрою і незмінного щастя. Чекаємо на вас знову, щоб продовжувати радувати нашим сервісом!
Pavel Koskov рекомендує цей магазин
21 березня 2024

Купив: Монопод-стабілізатор Insta360 Flow Standalone Stone Grey (CINSABBA_FLOW04), Замовлення №491399

Замовив стабілізатор у неділю, мені одразу передзвонили, укомплектували і відправили того ж дня, на наступний день я вже отримав товар, швидкий сервіс, гарне обслуговування, рекомендую цей магазин
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Павле! Щиро дякуємо за вашу довіру та підтримку. Ваш позитивний відгук і рекомендація - це найкраща винагорода для нас. Ми раді, що ви залишилися задоволені нашим сервісом. Бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Чекаємо з нетерпінням на нові можливості порадувати вас!
Dark рекомендує цей магазин

Купив: Миша Bloody W95 Max Black, Замовлення №491332

Купив ігрову мишку, і в той же день відправили замовлення. Магазин рекомендую, товаром задоволений
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Ваша рекомендація – це справжнє задоволення для нас! Ми дуже раді, що покупка принесла вам лише позитивні емоції. Бажаємо вам успіхів та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів – ми завжди до ваших послуг!
Елена Поляцковая рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Електронна книга Amazon Kindle 11th Gen. 16 GB 2022 Black, Замовлення №491011

Швидко оформили замовлення, дуже швидко відправили. Отримала замовлення в той же день.
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Олено! Дякуємо, що залишили такий позитивний відгук. У нашому магазині працюють виключно професіонали своєї справи. Ваше задоволення від покупок – це наше зобов'язання і відповідальність. Бажаємо вам процвітання та чудового дня. Ми завжди готові вам допомогти, звертайтесь!
VGAngel рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Ретро ігрова приставка Tetris T15 26 в 1 Gray, Замовлення №491034

Рекомендую магазин. Чудова консультація. Швидка відправка
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Нам дуже приємно, що ви знайшли час для оцінки нашої роботи. Ваші теплі слова та рекомендація дійсно для нас важливі. Наша головна ціль - викликати у вас задоволення від візиту у наш магазин. Дуже раді, що вам сподобався наш сервіс. Бажаємо лише позитивних моментів та нескінченної удачі. Ми завжди готові допомогти вам!
bodrovm1 рекомендує цей магазин
18 березня 2024

Купив: Принтер Canon PIXMA G540 (4621C009), Замовлення №488488

Гарно та швидко працює даний магазину, уже не вперше купую товар в ньому.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Ми безмежно вдячні, від самої глибини сердець за такий гарний відгук для нашого магазину. Для нас немає нічого важливіше, ніж задоволення наших клієнтів, і ми дуже цінуємо вашу подяку. Бажаємо вам прекрасного настрою і з нетерпінням чекаємо вашого повернення за новими покупками!
Иван Лобанов рекомендує цей магазин
17 березня 2024

Купив: Планшет Xiaomi Pad 6 8/128GB Black Global EU, Замовлення №489567

Замовляю в цьому магазині вже не перший раз сервіс на висоті , швидко зв'язалися зі мною відправили в той же день . Рекомендую
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Іване! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Даниил Сазонов рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Геймпад 8BitDo Pro 2 Bluetooth Gamepad G classic (80GK), Замовлення №489622

Ціна на геймпад зі знижкою найнижча з усіх магазинів, швидко передзвонили майже одразу після замовлення підтвердити данні, оплачував онлайн, магазин рекомендую
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Даниле! Дуже дякуємо за те, що оцінили наші зусилля і поділилися своїми позитивними враженнями. Ваша рекомендація та час, витрачений на відгук, для нас безцінні. Бажаємо удачі та відмінного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Dimitros рекомендує цей магазин
16 березня 2024

Купив: Стабилизатор видеосъемки AC Prof Q18, Замовлення №489539

Дуже сподобався цей магазин. Рекомендую, буду звертатися у подальшому
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! Нам надзвичайно приємно, що ви залишилися задоволені. Дуже вдячні за вашу рекомендацію та витрачений час на написання відгуку. Наша команда щоденно прагне дарувати радість клієнтам і такі відгуки — найкращий індикатор успіху. Бажаємо вам удачі та чудового настрою. Звертайтесь до нас ще!
Ukrainian Man рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Бездротовий зарядний пристрій OnePlus Warp Charge 50W Wireless Charger White, Замовлення №479974

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Нам неймовірно приємно, що ви оцінили роботу нашого інтернет-магазину. Ваш позитивний відгук стимулює нас до дальших покращень. Бажаємо вам удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на можливість знову вас обслуговувати!