yalovoyruslan рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Навушники Apple AirPods Pro 2 with MagSafe and USB-C (MTJV3), Навушники Apple AirPods Pro 2 with MagSafe and USB-C (MTJV3), Замовлення №485319

Відповідь представника «Touch»
Доброго дня! Дякуємо за час, витрачений на відгук про наш магазин. Ваша підтримка є для нас незамінним стимулом для постійного вдосконалення. Бажаємо вам завжди бути у гарному настрої та досягати успіху у всьому. Сподіваємось на ваше повернення до нас!
AlexY не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці

Хотів купити: Сушилка для овощей и фруктов WetAir WFD-K650S

На сайті одна ціна, при оформленні заказу сказали що в наявності немає, під замовлення. Потім перетелефонували сказали що ціна майже в 2 рази більша. PS. Перетелефонували, вибачились за технічний збій. Дійсно на сайті ціну виправили. Так що все більш меньш добре.
Відповідь представника «Touch»
Добрий день! На жаль, через невеликий технічний збій у нас дійсно відобразилась помилкова ціна на Hotline. Ми щиро просимо вибачення за такі незручності. І дуже дякуємо за розуміння з вашого боку, це неймовірно цінно. Усього вам доброго, повертайтесь до нас!
Дар'я Шаповал рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: іграшка для собаки / іграшка для кота Petcube Камера відеоспостереження за домашніми тваринами Cam CC10US, Замовлення №486019

Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Дар'є! Дякуємо, що знайшли час поділитися враженнями про наш магазин. Для нас важливий кожен ваш відгук чи пропозиція, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо удачі та гарного настрою. З нетерпінням чекаємо на ваш наступний візит!
Алена Пляскина рекомендує цей магазин

Купив: Фен BaByliss PRO BAB6520RE, Замовлення №42076

Дуже задоволена, швидка доставка, буду замовляти ще ?
Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Альоно! Ми дуже вдячні за те, що ви приділили час і поділилися своїми позитивними враженнями про наш магазин. Це величезна радість для всього нашого колективу, що змогли виправдати ваші очікування. Бажаємо удачі та гарного настрою. Обов'язково приходьте знову, вам завжди раді!
Влада Маркова рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: Фен Ga.Ma IQ1 Perfetto Black (PH6065.BK), Замовлення №BN46051

Вирішили мою проблему
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Владиславо! Щиро вдячні вам за час, витрачений на написання відгуку про нас. Ваші думки та враження допомагають нам рухатись у правильному напрямку. Бажаємо вам успіхів та чудового настрою. Ми завжди з нетерпінням чекаємо вашого повернення до нас!
LiudmylaKozak рекомендує цей магазин
6 березня 2024

Купив: Розумні ваги Xiaomi Yunmai , Замовлення №484952

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Людмило! Ми раді, що ви залишились задоволені та очікуємо, що насолода від покупок супроводжуватиме вас під час усіх майбутніх візитів до нашого магазину. Бажаємо вам удачі та відмінного настрою. Завжди будемо раді бачити вас у нас!
Снежана Белая рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Мікрохвильова піч Gorenje MO 20 A4W, Замовлення №481047

На замовлення відреагували швидко ,передзвонили одразу .Пообіцяли відправку на одну дату , а відправили на декілька днів пізніше і ніхто про затримку не попередив. Товар якісний, відповідає опису .
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Сніжано! Щиро дякуємо за позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже засмучені, що не змогли повністю виправдати ваші очікування. Для нас дуже важлива думка наших клієнтів, адже тільки так ми можемо стати кращими. Бажаємо вам процвітання та чудового дня. Звертайтесь до нас ще!
Иван Гацелюк рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: хлібопічка, Хлібопічка Mystery MBM-1214, Замовлення №481428

Відповідь представника «Touch»
Добрий день, Іване! Нам дуже приємно, що у нас є такі чуйні та вдячні клієнти. Для нас дуже важливо те, що ви залишилися повністю задоволені візитом до нас і поставили таку високу оцінку нашій роботі. Постараємося й надалі радувати вас найкращим обслуговуванням. Бажаємо гарного настрою та чекаємо на вас за новими покупками!
Макс Ложкар рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: SSD накопичувач Kingston XS1000 2 TB (SXS1000/2000G), Замовлення №0000-036621

Дійшло все вчасно, пристрій працює без проблем, рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Доброго дня, Максиме! Дякуємо вам за відгук та рекомендацію. Ваша позитивна оцінка є джерелом нашого натхнення. Нам неймовірно приємно, що покупка принесла вам задоволення та викликає позитивні емоції. Бажаємо подальших успіхів та відмінного настрою. Ми завжди раді бути вам корисними та з нетерпінням чекаємо на ваше наступне звернення до нас!
Дмитро Мазикін рекомендує цей магазин
3 березня 2024

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 12 4/128GB Onyx Gray, Замовлення №484061

Замовляв Xiaomi Redmi Note 12, ціна була однією з найнижчих, відправили наступного дня як і обіцяли. Роботою магазину цілком задоволений, рекомендую!
Відповідь представника «Touch»
Вітаємо, Дмитре! Дякуємо за відгук. Ваша рекомендація – це справжнє задоволення для нас! Ми дуже раді, що покупка принесла вам лише позитивні емоції. Бажаємо вам успіхів та чудового настрою. Будемо раді бачити вас знову серед наших клієнтів – ми завжди до ваших послуг!