CityzeN9 рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Відеокарта Radeon RX 6650 XT PULSE (11319-03-20G), Замовлення №45886

Замовив rx 6650 xt sapphire pulse, продавець швидко зв'язався зі мною, ввічливо дав відповіді на всі питання. Карту відправили в той же день, прийшла добре упакована та без пошкоджень. Карта зі всіма пломбами і пройшла тести. Так що рекомендую цей магазин.
Дякую за Ваш відгук!
Дмитрий Литус рекомендує цей магазин
30 серпня 2022

Купив: Rtx 3060 asus tuf gaming, Замовлення №45767

Продавець ввічливий, на всі питання відповів, відправив в день замовлення, на наступний вже прийшла. Запаковано добре!!! Карта просто пушка! Дуже задоволений!
rakatan рекомендує цей магазин
1 жовтня 2021

Купив: Відеокарта GeForce RTX 3080 GAMING OC 10G rev. 2.0 (GV-N3080GAMING OC-10GD rev. 2.0)

Сервис выше всяких похвал. Благодарю Человека "на том конце провода" за порядочность и оперативную качественную доставку заказа. По полной передоплате сделал заказ и все сделали в лучшем виде.
Відповідь представника «ComPrint.com.ua»
Спасибо Вам за оценку и доверие!
moshawin рекомендує цей магазин
20 травня 2021

Купив: Миша MX Anywhere 3 Graphite (910-005988), Замовлення №44726

Дуже задоволений даним інтернет-магазином. Вони одні з багатьох, які поважають клієнтів та вказують дійстну фактичну наявність товарів і це в наших час, на жаль, величезка рідкість. Замовлення пройшло без проблем, зручно, оперативно та вчасно. Доставка також дуже оперативна і організована. Залишились тільки позитивні емоції від сервісу, відношення та товару звісно. Тому я від щирого серця бажаю вам успішно розвиватися і головне, не втративши при цьому в сервісі.
Відповідь представника «ComPrint.com.ua»
Щиро вдячні за Ваш відгук! Будемо намагатися )
Irritant рекомендує цей магазин
8 травня 2021

Купив: Жесткий диск 3,5? 4TB Toshiba P300 (HDWD240UZSVA)

Понадобился жесткий диск. Вечером, примерно около 18-00 заказал, оплатил, с утра - 11-00, товар был на складе НП в регионе. Быстро, оперативно и без проблем, к тому же и цена была ниже остальных площадок. Рекомендую.
Спасибо!
Azeroth рекомендує цей магазин
7 травня 2021

Купив: Жорсткий диск P300 4 TB (HDWD240UZSVA), Замовлення №44648

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Купляв жорсткий диск на заміну свого старого 2ТБ-го. Одразу з коробки він виявився бракованим та майже неробочим. Магазин протягом 4х днів вирішив питання заміни/повернення коштів. Рекомендую до співпраці!
Igor рекомендує цей магазин
10 квітня 2021

Купив: Оперативная память SO-DIMM Samsung 16GB DDR4 3200 MHz (M471A2K43DB1-CWE)

Взял "Оперативная память SO-DIMM Samsung 16GB" для увелечиния памяти в ноутбуке, стояла такая же. Спасибо менеджерам, все как описано в памятке было)) Все работает все отлично!
Большое Вам спасибо ))
sysanin рекомендує цей магазин
24 лютого 2021

Купив: SSD накопитель 2,5? 500GB WD Blue (WDS500G2B0A)

Позвонил по телефону, ответили быстро, нашли нужный товар(SSD накопитель 2,5? 500GB WD Blue) и выписали его, то есть забронировали за мной. Я приехал через пол часа и докупил уже по месту свитч на 8 портов
vitaly рекомендує цей магазин
20 жовтня 2020

Купив: Пам\'ять Samsung 8 GB DDR4 2666 MHz (M378A1K43CB2-CTD), Замовлення №44114

Отримав замовлення через Нову пошту в ті терміни, про які домовились з продавцем. Відправлення було дбало та надійно запаковано у власні пакувальні матеріали продавця (тобто без зайвих затрат на коробки Нової пошти.)
Дякуємо!
20 вересня 2017

Купив: Жесткий диск Toshiba Canvio Basics HDTB320EK3CA

Магазин рекомендую! Сделала заказ на сайте и перезвонили через 10 мин. Для доставки в офис в рабочее время уточнили все детали и даже время, когда у меня обед, чтобы не разминуться с курьером (мелочь, а приятно :) ). Вежливый консультант и вежливый курьер, что тоже немаловажно. Доставка вовремя и в согласованное время. Заказывала Жесткий диск - работает исправно, нареканий нет, товаром довольна.
Спасибо ))