Work Money рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 2023 FA507XI (FA507XI-LP013), Замовлення №86289

Удобный магазин , товар компьютер приехал на день раньше . Делал полную предоплату , проблем не возникло .
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук і за те, що поділилися своїм досвідом покупки в нашому магазині. Ми дуже раді, що змогли доставити ваш новий ноутбук TUF Gaming A15 швидше запланованого і що ви залишилися задоволені сервісом. Сподіваємося, що ноутбук принесе вам багато позитивних емоцій у використанні. Чекаємо вас знову!
Alllvin777 рекомендує цей магазин
17 квітня 2024

Купив: Ваги підлогові електронні Xiaomi Mi Body Composition Scale 2, Замовлення №850

Несмотря на то, что оформил в пятницу, со мной связались в субботу - купил без проблем. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Дякуємо за ваш відгук та високу оцінку нашого сервісу. Ми раді, що процес покупки пройшов гладко та без зайвих затримок. Цінуємо вашу рекомендацію і сподіваємось знову бачити вас в нашому магазині. З найкращими побажаннями.
OL&TE GROUP LLC рекомендує цей магазин
16 квітня 2024

Купив: Холодильник, Холодильник з морозильною камерою INTERLUX ILR-0205W, Замовлення №86553

Все сподобалось, товар і сервіс
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, OL&TE GROUP LLC! Дякуємо за ваш позитивний відгук та за вибір нашого магазину для покупки холодильника. Ми раді, що залишились задоволені якістю товару та рівнем нашого сервісу. Бажаємо вам, щоб новий холодильник служив надійно та ефективно. Якщо будуть додаткові питання чи потреби, завжди раді допомогти!
Alex Gubsky рекомендує цей магазин

Купив: Монітор LG 27GP850-B, Замовлення №№28730

Зіштовхнувшись з проблемою в одному магазині, вирішив купити тут монітор, поки розбирались з першим в іншому магазині. Врахувавши досвід купівлі монітора всліпу, при замовленні запросив перевірку монітора і після позитивної відповіді його відправили. Отримав монітор в час, який і обіцяли, проблем з товаром не було. Тепер у мене два монітори) Ціна тут не найнижча, але і не найвища по хотлайну. Задоволений обслуговуванням . Раджу цей магазин.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Алексе! Щиро дякуємо за ваш детальний відгук та високу оцінку нашого сервісу. Ми раді, що могли допомогти в розв'язанні вашої ситуації з покупкою монітора. Наша мета — забезпечувати надійність та високу якість обслуговування. Вітаємо з придбанням і бажаємо, щоб обидва монітори служили вам довго і ефективно!
polonskaya.olga рекомендує цей магазин

Купив: LENOVO-3-15IAH8-83ER0007PB.htm, Замовлення №85814

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Ольго! Дякуємо за ваш вибір та позитивний відгук. Нам дуже приємно, що ви оцінили нашу роботу та сервіс. Ми завжди намагаємося забезпечити найкращі умови для наших клієнтів. Бажаємо вам насолоджуватися новим ноутбуком Lenovo та завжди раді бачити вас серед наших покупців!
Євген Литвиненко рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Lenovo Loq 15APH8 (82XT0005US), Замовлення №84835

Купували ноут на передову. Коли власники дізнались, то зробили декілька приємних бонусів. Рекомендую. Замовлення виконано швидко
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Євгене! Дякуємо за ваш відгук і за те, що обрали наш магазин для такої важливої покупки. Нам приємно, що ми змогли додати трохи радості до вашої покупки. Якщо будуть якісь питання або потреба в додатковій підтримці, ми завжди до ваших послуг.
Константин Рыбасов рекомендує цей магазин

Купив: Сокирка Samura Harakiri SHR-0040B, Замовлення №86053

Быстро, удобно, качественно.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Костянтине! Дякуємо за ваш позитивний відгук про cокирку Samura Harakiri SHR-0040B. Ми раді, що ви задоволені покупкою. Якщо у Вас з'являться питання або потреба у додатковій інформації, будь ласка, звертайтеся. Бажаємо приємного користування та багато успіхів у ваших задачах! З повагою, Openshop.ua
Артем Ермаков рекомендує цей магазин
10 квітня 2024

Купив: Ноутбук Lenovo Legion 5 15ACH6H (82JU00JQPB), Замовлення №85573

Наявність та ціна виявилися актуальними, відправили одразу ж в день замовлення, через два дні ноут вже був у мене, дуже задоволений покупкою
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо, Артеме, за ваш позитивний відгук! Раді, що вам сподобався ноутбук Legion 5. Нехай він допомагає вам досягати нових вершин у вашій роботі та розвагах!
Alexander Buyanov рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528B 8/128GB Awesome Mint, Смартфон Samsung Galaxy A52s 5G SM-A528B 8/128GB Awesome Mint, Замовлення №#28974

Заказали мобильный телефон. Заказ был обработан быстро. Новой почтой доставили через день. Очень довольны покупкой и обслуживанием. Спасибо.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо, Олександре, за ваш позитивний відгук! Раді, що ви задоволені покупкою смартфона Samsung Galaxy A52s 5G. Нехай він приносить вам лише задоволення і користь у вашому щоденному житті!
София Аминова рекомендує цей магазин
9 квітня 2024

Купив: Ноутбук Xiaomi Book S 12.4" (JYU4477GL), Замовлення №85865

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо, Софіє, за ваш позитивний відгук! Раді, що вам сподобався ноутбук Book S. Нехай він допомагає вам у всіх вашіх проектах і завданнях, забезпечуючи продуктивність та зручність користування!