Nollasko рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук Legion 5 15 (82JW0099PB), Замовлення №6511

Trosto4ka рекомендує цей магазин
14 березня 2024

Купив: Холодильник з морозильною камерою GW-B509CQZM, Замовлення №82682

Замовляли в цьому магазині не раз декілька років тому, все було ок, тому вирішили знову, тим паче, що ціна була приємніше, ніж у інших. Цим замовленням теж задоволені, доставили, як обіцяли, все влаштувало, дякуємо. Рекомендуємо!
Андрій Стукало рекомендує цей магазин
13 березня 2024

Купив: Microsoft Surface laptop 3, Замовлення №4678433

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо, Андрію! Раді, що вам сподобався Microsoft Surface Laptop 3. Насолоджуйтесь його використанням та не соромтеся звертатися, якщо виникнуть будь-які питання.
Маркіян Коваль рекомендує цей магазин
12 березня 2024

Купив: Варильна поверхня газова Gorenje GW642ABX, Замовлення №82607

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо, Маркіяне! Ми раді, що ви задоволені варильною поверхнею Gorenje GW642ABX. Бажаємо вам приємних кулінарних експериментів і комфортного використання!
Alex Gor рекомендує цей магазин
7 березня 2024

Купив: БФП EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409), Замовлення №68255

Купляв БФП Epson, самовивіз, розрахунок - все як домовлялись.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день! Дякуємо за ваш позитивний відгук на БФП EcoTank L3260 WI-FI (C11CJ66407, C11CJ66409)! Ми раді, що ви задоволені вашим придбанням. З повагою, Команда обслуговування клієнтів.
Sasha James рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Геймпад Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White (QAS-00002, QAS-00001, QAS-00009), Замовлення №0665254373

Рекомендую даний магазин, швидко оформили ми замовлення, все супер
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що вам подобається геймпад Xbox Series X | S Wireless Controller Robot White. Насолоджуйтесь грою та відчувайте максимум комфорту під час геймінгу!
Матильда Витальевна рекомендує цей магазин
1 березня 2024

Купив: Відеокарта GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC, Замовлення №82212

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Дякуємо за ваш відгук! Раді, що вам сподобалась відеокарта GeForce RTX 4060 VENTUS 2X BLACK 8G OC. Бажаємо приємних вражень від її використання!
Настя Мойсак рекомендує цей магазин
24 лютого 2024

Купив: Квадрокоптер Mavic 3 Pro with DJI RC (CP.MA.00000654.01, CP.MA.00000656.01), Замовлення №81827

Товар придбали, але спочатку сказали за один термін, а доставку перенесли на наступний, тому трохи підкачали. Але комунікація добра, все добре.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Анастасіє! Вдячність за ваш позитивний відгук на покупку квадрокоптера Mavic 3 Pro with DJI RC надихає нас! Раді, що ви задоволені вашим новим придбанням. Якщо у вас виникнуть будь-які питання чи потреба в додатковій допомозі, будь ласка, звертайтеся до нас. З повагою, Команда обслуговування клієнтів Openshop
karpenko.a.jr не рекомендує цей магазин
23 лютого 2024

Купив: Смарт-годинник GTS 2e Obsidian Black, Замовлення №81329

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Наталя Ярошук рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: PcuQ.rS.rx7cSUH, Смартфон Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black, Замовлення №PcuQ.rS.rx7cSUH

Дякую за своєчасну доставку. Рекомендую
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Наталя! Дякуємо вам за теплий відгук щодо смартфона Xiaomi Redmi 13C 8/256GB Midnight Black! Раді, що обраний вами смартфон виправдав ваші очікування. Нехай він приносить вам лише задоволення і користь у вашому повсякденному житті. Якщо вам знадобиться будь-яка допомога чи консультація, будь ласка, звертайтеся до нас. Бажаємо вам чудового дня та приємних вражень від користування вашим новим смартфоном!