Kostiantyn рекомендує цей магазин
25 червня 2023

Купив: Індукційна поверхня, Варильна поверхня електрична Bosch PIE631FB1E, Замовлення №62455

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш інтернет магазин Будемо раді Вас бачити в нашому магазині.
Tatu0507 рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Дитячий розумний годинник Gelius GP-PK006, Замовлення №20342

Алексей Пан рекомендує цей магазин
23 червня 2023

Купив: Ноутбук HP ProBook 430 G8 Pike Silver (2X7T6EA), Замовлення №62452

Замечательное, быстрое обслуживание и приятный бонус от магазина-хорошая мышка в подарок! Спасибо!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів
DemoN Steep Family рекомендує цей магазин
21 червня 2023

Купив: Ноутбук Acer Nitro 5 AN515-58-5046 (NH.QGUAA.001), Замовлення №62262

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Баланик Богдан рекомендує цей магазин
17 червня 2023

Купив: Ноутбук ASUS Zenbook Pro 14 OLED UX6404VI (UX6404VI-P1081X), Замовлення №?

Ноутбуку, заявленого на hotline не було, однак менеджер оперативно запропонував кращу модель, хоч і трохи дорожчу. Доставка з-за кордону зайняла 5 робочих днів, як і обіцяли. Прозора комунікація, гарантія від магазину, поки все добре.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
доброго дня! Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині
Sharcoola не рекомендує цей магазин

Хотів купити: Спліт-система Cooper&Hunter Prima Plus (GEN VI) CH-S07XN8

Нажаль при замовлені кажуть що нема в наявності, не зрозуміло нащо тоді світять таку ціну
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Вибачте, на жаль так співпало.
Ruslan Aliev не рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Смартфон Xiaomi Redmi Note 10 Pro 5G 6/128GB Green (China), Замовлення №61032

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Заказал тут телефон, прислали без чека и гарантии. Что уже насторожило, после пол дня пользования обнаружено что телефон сильно греется, и мне не понравилась яркость экрана, так же не работает NFC о чем не сказано у них на сайте, начал пробовать вернуть, через две недели волокиты мне просто вернули телефон обратно и сказали что им пользовались, если открыта упаковка то возврат не возможен. Не рекомендую этот магазин, консультант Евгений говорит мне учите законы .
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Руслан, доброго дня. По телефону: 1. Телефон був у Використанні 2. На ньому були царапини 3. На ньому були розмови більше ніж 30 хвилин 4. На телефоні були Ваші фотографії 5. В телефоні було встановлено стороннє програмне забезпечення По нфс – на сайті в характеристиках зазначено що його немає, на хотлайн також. Тут повний набір причини для відмови.
Alex Verzun рекомендує цей магазин

Купив: Jet 60 VS15A6031R1, Замовлення №61877

Все добре та зручно. Комунікація дуже приємна.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день. Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Бажаємо, щоб покупка радувала Вас довгі роки :) Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Вячеслав Веренжак рекомендує цей магазин
16 червня 2023

Купив: Ноутбук Ноутбук HP 17-cp0009ua Black (423L3EA), Ноутбук HP 17-cp0009ua Black (423L3EA), Замовлення №61682

Угода пройшла швидко та якісно
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня! Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Vetalua рекомендує цей магазин
15 червня 2023

Купив: 82SF005YPB, Замовлення №19530

Замовлення, комунікація під час опрацювання замовлення, термін доставки, олата, видача та огляд товару, проведення консультації щодо перших кроків по використанню товара - все на вищому рівні. Наявність офісу на Петрівці в Києві з можливістю самовивозу. Кваліфікований і комунікативний персонал. Здивований дуже позитивно наявності такого відмінного магазину! Це при чому що ціна на товар була однією з найнижчих на хотлайні. Однозначно рекомендую! 5+! Лайк! Успіхів!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!