Serhiy66 рекомендує цей магазин
23 квітня 2023

Купив: Смарт-годинник Garmin Instinct 2 Solar - Tactical Edition Coyote Tan (010-02627-14), Замовлення №58029

Заказывал один цвет, но сразу же перезвонили, сказали что в черном цвете нет, предложили варианты, оперативно отправили. В общем, сервисом доволен, рекомендую.
LiubomyrB рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Ноутбук Asus Tuf Dash F15 FX517ZE (FX517ZE-HN043), Ноутбук ASUS TUF Gaming A15 FA506QM (FA506QM-HN008W), Замовлення №18648

На момент покупки характеристики товару на сайті не відповідали реальним характеристикам (на сайті писало 16 гб ОЗП, а прийшло 8). Тому рекомендую магазину бути уважнішими при відвантеження товару і попереджати про такі речі.
YaTiOn рекомендує цей магазин
22 квітня 2023

Купив: Acer NITRO 5 , Замовлення №58305

Все зручно швидко приємно
xfiles рекомендує цей магазин
21 квітня 2023

Купив: NA, Замовлення №NA

Замовлення електричної духовки отримав, все пройшло нормально. Документи в порядку, пакування для пересилки по пошті теж нормальне.
Melissa Hojairi рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Спліт-система Cooper&Hunter Vital CH-S12FTXF-NG, Замовлення №57360

Елена Тюзнева рекомендує цей магазин
16 квітня 2023

Купив: Вертикальний + ручний пилосос (2в1) Dreame Tracking Wireless Vacuum Cleaner V9 Pro (V9P), Замовлення №57561

Спасибо, персоналу за профессионализм в решении форсмажорных ситуаций. Товар соответствует описанию.
Target Lambda рекомендує цей магазин
15 квітня 2023

Купив: Смарт-годинник Samsung Galaxy Watch5 44mm Graphite (SM-R910NZAA), Замовлення №#57439

Все гарно пройшло, ціна відповідала, відправили скоро я задоволенний!
Маріна рекомендує цей магазин

Купив: Ноутбук ASUS Vivobook 15 X1502ZA (X1502ZA-BQ546), Замовлення №56269

Замовляла ноутбук, потрібен був терміново. Єдиний магазин, де він дійсно був в наявності (не просто написано це, а справді відправлення можливе через 2 тижні!), дуже привітний персонал, передзвонили, уточнили всі деталі, підібрали зручний спосіб оплати і того ж дня до вечора вже відправили! Щодо самого ноутбуку, все супер! Швидкий, легкий, зручний Покупкою залишилася задоволена на всі 100%, однозначно рекомендую і товар, і продавця!
DalaWann рекомендує цей магазин

Купив: Відеокарта AMD Radeon RX 6750 XT (100-438412), Замовлення №57304

Купував відеокарту, відкрив на місці упаковку, все перевірив, візуально все було в порядку, сподіваюсь так буде і при роботі)
Алексей Ермоленко рекомендує цей магазин
14 квітня 2023

Купив: Електродуховка grunhelm gn50ac, Замовлення №57554

Магазин рекомендую , зв‘язалися бистро , все виконано в сроки . Вдячний працівникам магазину , так тримати , молодці ! Духовка працює , як заявлено , всі задоволені !