Кирило Баранець рекомендує цей магазин
7 грудня 2023

Купив: Осушувач повітря CH-D016WDP7-40LD, Замовлення №75020

Чудовий магазин, все пройшло ідеально
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Дякуємо за позитивний відгук. Приємно, що у Вас залишились позитивні враження від сервісу. Завжди раді Вам в нашому інтернет магазині!
Сергей Нет рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Телевізор 32LQ631C, Замовлення №74125

Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Дякуємо за ваше замовлення та відгук. Раді, що змогли залишити позитивні враження
Nicolas Shybanov рекомендує цей магазин
1 грудня 2023

Купив: Смартфон iPhone 14 256GB eSIM Yellow (MR3K3), Замовлення №74539

Консультанти дуже ввічливі, все пояснили, на додаткові запитання відповіли професійно. Одним словом, рекомендую!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Приємно, що у Вас залишились позитивні враження від сервісу. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині
Влад Нортон рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: https://openshop.ua/smartfon-samsung-galaxy-a34-5g-sm-a346e-8128gb-awesome-silver/, Замовлення №437646

Замовив цей Samsung A34 ввечері, вранці вже отримав. Приємні працівники ввічливі. Телефоном задоволенний, Приємний звук хороше стерео зручно дивитись відео. Екран великий як для мене це зручно. Хороший процессор швидкий Недоліків поки що не виявив.
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми дякуємо Вам за приємний відгук. Будемо раді Вас бачити в нашому магазині
Семен рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: SSD накопичувач 990 PRO 1 TB (MZ-V9P1T0BW), Замовлення №74207

Швидка доставка, гарна ціна. Все добре
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Добрий день, Семене. Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів!
Ivan M. рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Ноутбук Yoga Pro 7 14APH8 (82Y80014RM), Замовлення №74626

Купую в цьому магазині не вперше. Якістю обслуговування дуже задоволений. Бажаю магазину й надалі тримати сервіс на тому ж високому рівні!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Ми дякуємо Вам за приємний відгук про наш магазин. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів.
Svitlana M рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Посудомийна машина WSIP 4O33 PFE, Замовлення №73022

gorky рекомендує цей магазин
25 листопада 2023

Купив: Lenovo IdeaPad Gaming 3-15 i5-11320H/16GB/512 RTX3050 120Hz (82K101F0PB), Замовлення №73815

Обрав цей магазин для покупки тому, що в жовтні вже купляв тут інший ноут з другом. Тоді сподобалась і консультація (дякую Назарові), і доброзичливе спілкування, і дотримання працівниками взятого на себе зобов'язання. Порадили де зробити гравіювання на клавіатурі (зі знижкою від OpenShop). Сподіваюся, що послужить
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Щиро дякуємо за такий приємний та теплий відгук!) Стараємося, аби наші клієнти були задоволені товаром та якістю обслуговування. Чекаємо на нові замовлення
Антон Колембет рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: Робот-пилосос з вологим прибиранням Mi Robot Vacuum S10 White, Замовлення №73999

Дуже дякую хлопцям менеджерам магазину за оперативність виконання замовлення та порядність( трохи турбувався зприводу того, що зробив повну передплату за товар на картку). Але хлопці все зробили чітко, як і обіцяли - на слідуючий день товар був у Харкові. Магазин рекомендую!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Дякуємо за високу оцінку нашого магазину! Ми раді, що ви залишились задоволені нами! Будемо раді співпрацювати і надалі. З повагою інтернет магазин «ОпенШоп»
Leonid Olegovich Zubko рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Смартфон iPhone 15 256GB Blue (MTP93), Замовлення №73981

Спасибо ребятам. Лучшая цена, быстрая доставка!
Відповідь представника «Інтернет магазин OpenShop»
Доброго дня. Дякуємо Вам за відгук. Будемо раді Вас бачити в числі наших постійних клієнтів.