Slavik Riabchenko не рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: LED лампа Osram LEDriving SL PY21W 50Lm 12V 1.3W 7507DYP-02B (2 шт.), Замовлення №451357

Oleg.rozenchuk не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
8 лютого 2024

Купив: Галогенна лампа Osram H7 PX26d 12V 55W NIGHT BREAKER 200 +200% 3700K 64210NB200-HCB-DUO (2 шт.), Замовлення №411605

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Купив дві автолампи, одна з яких перегоріла на другий день (просвітила біля 3-х годин). В мсгазині сказали відправити їм цю лампу на діагностику, потім через тиждень передзвонили і сказали, що то не їх проблема. Вони гарантію на цю лампочку Osram не дають і що це просто розхідний матеріал. Що їм все одно скільки вона у мене проробила - Гарантії нема і заміни не буде. Допобачення. Магазин - не професяйний, за свій товар не відровідають. Не рекомендую!!!
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Вітаю, моя проблема вирішена керівництвом «AutoBaza-avtozvuk.ua». Виявилося, що даний магазин досить відповідально ставиться до вирішення будь-яких ситуацій, котрі можуть виникати при покупці і цінять кожного свого покупця. При такому підході і реакції керівництва, я рекомендую даний магазин для подальшої співпраці. Клієнт може бути впевненим на 100% в своєму виборі і в тому, що він залишиться задоволеним від співпраці з магазином та відповідальним керівництвом.
14 лютого 2024 Відповісти
lordwerneo не рекомендує цей магазин
6 грудня 2023

Купив: Перехідник Mitsumi LED H7 09758 Mercedes-Benz, Ford, Замовлення №826184

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Ми обов'язково розберемось в даній ситуації та зв'яжемось з Вами.
Магазин сказав відправити їм товар назад за їх рахунок, а кошти вони повернуть на карту. Ні товару, ні коштів.
21 грудня 2023 Відповісти
Oleksandr Gorobets не рекомендує цей магазин
30 листопада 2023

Купив: Опора амортизатора KYB SM1020, Замовлення №007582

Купляв "оригінальні" опори для Ланоса. Через три місяці повилазили обидві. Оскільки гарантійний термін 6 місяців сплив (фактично вони й три місяці не відходили, бо купляв в січні, на сто поставив в травні, а міняти вирішив зараз) - то про гарантію не йшло мови. Більше в цьому магазині нічого важливого не купую. В "оригінал" від автозвуку більше не вірю
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. В нашому асортименті лише оригінальні запчастини. Ми зв'язалися на рахунок Вашої ситуації з постачальником і наш менеджер зв'яжеться з Вами та надасть відповідь
Навожу приклад для візиторів сайту Hotline який лист мені був надісланий менеджером (лист не містить жодного вкладення) у стилі "ми класні": Доброго дня З приводу Вашого відгуку на ХотЛайні Просимо надати відповідні документи і провести експертизу. Тому що, якщо були куплені в нас то точно оригінал. Потрібен Заказ-наряд і дефектний акт (в якому вказано дефект). Зразки документів
22 грудня 2023 Відповісти
Я вже мовчки і давно змирився з втраченими грошима на цю компанію, але спроба компанії вирішити ситуацію більше схожа на посилання у невідомому напрямку. Хай читачі судять самі про стиль спілкування працівників. Мене ця недолуга відповідь, взагалі вибісила. Шкода я не можу вказати скріншот щоб всі відчули оригінальну відповідь. Копіпаст тексту зроблений від початку і до кінця, нічого не видалено.
22 грудня 2023 Відповісти
Я взагалі не розумію чи є сенс шукати СТО і робити експертизу за свої гроші, коли товару більше ніж півроку, і мені розказували що щось довести буде дуже складно. Відповідь менеджера настільки формальна, і обіцянки вирішити питання я взагалі не розумію як сприймати.
molinski рекомендує цей магазин
20 листопада 2023

Купив: Галогенна лампа Philips X-tremeVision +130% H7 12V 12972XVS2, Замовлення №359726

Oлексій Oлійник рекомендує цей магазин
16 листопада 2023

Купив: Сабвуферний динамік Ground Zero GZIW 200, Замовлення №549677

Акустику купую тут не вперше, подобається якість і вартість. Все, що встановив в авто працює відмінно.
Василь рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Галогенна лампа Philips X-tremeVision Pro150 +150% H7 55W 12V 3400K 12972XVPS2 (2 шт.), Замовлення №549352

Впервые сделал здесь покупку. Стоимость выбранного мной товара была одной из самой низкой в интернете, скорость доставки и надежность магазина оказались на высшем уровне. Обязательно закажу здесь еще при необходимости. Очень рекомендую.
Игротека не рекомендує цей магазин
10 листопада 2023

Купив: Моторне мастило Helar SP 5W-30 5л, Замовлення №315525

При отриманні товару виявляється: на таре немає кода та дати виробництва, каністра має более світлий колір, структура пластмаси тари відрізняється от оригіналу (поверхні менее гладка, имеются шероховатості). На мой погляд це 100% підробка. Прошу розбиратися в ситуації. И ще, ваши продавці на Кільцевої 2а даже не вибачелись , а зробили вигляд, необоснованности зауважень.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Запитали на рахунок цього у постачальника і отримали наступну відповідь: це поодинокий випадок - відбувся збій на лінії виробництва пакування - всередині знаходиться оригінальне мастило. Якщо ви звернетесь у магазин то зможете обміняти чи повернути товар. Сподіваємось на розуміння.
Пустовалов Александр рекомендує цей магазин
2 листопада 2023

Купив: Ліхтар для СТО Philips EcoPro20 RC320B1, Замовлення №549113

Гарний магазин, завжди тут купую
Dmitriy Shkraba рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Інвертор Mystery MAC-1000W PURE SW, Замовлення №548989

Не було в наявності потрібної моделі інвертора (таку інформацію видало на сайті) , а потім мені перездвонив менеджер і повідомив, що на складі залишився ще один екземпляр. Якби не подзвонили , замовив би в іншому місці. На сайті чомусь не вірна інформація по наявності була.