Dmitriy Shkraba рекомендує цей магазин
31 жовтня 2023

Купив: Інвертор Mystery MAC-1000W PURE SW, Замовлення №548989

Не було в наявності потрібної моделі інвертора (таку інформацію видало на сайті) , а потім мені перездвонив менеджер і повідомив, що на складі залишився ще один екземпляр. Якби не подзвонили , замовив би в іншому місці. На сайті чомусь не вірна інформація по наявності була.
Максим Падалко рекомендує цей магазин
30 жовтня 2023

Купив: Світлодіодна Автолампа ALED H7 Skoda/VW XH7STR3-C (2 шт.), Замовлення №549142

Швидко передзвонили і оформили замовлення.Товар відповідає заявленим характеристикам. Забрав самомвивізом. Цiни помiрнi. Проблем не виникло.
Михайлов Олександр рекомендує цей магазин
29 жовтня 2023

Купив: Моторна олива MOTUL 8100 Eco-lite 5W-30 839551 5л, Замовлення №549375

Оригінальна олива, беру вже на третє ТО, мотор працює як годинник. Залишились приємні враження вкотре.
Федор Кудлейчук рекомендує цей магазин
28 жовтня 2023

Купив: Бустер (пусковий пристрій) Smartbuster T280, Замовлення №549308

все добре, замовив, отримав, щвидко, зручно
Никита Сидченко рекомендує цей магазин
26 жовтня 2023

Купив: Зарядний пристрій для акумулятора Bosch C3 0 189 999 03M, Замовлення №549402

Перш за все вдячний за оперативність, дуже швидко відправили, так як зарядник пристрій потрібен був на сьогодні... Повна комплектація, гарантійний талон, чек, все що повинно бути - було присутньо. Все сподобалося. Дякую!
Тимон рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-74 BLUE dynamic E11 (574012068), Замовлення №548941

Большое спасибо магазину и отдельная благодарность консультанту Андрею за помощь в выборе акума.
Борсук Борис Іванович рекомендує цей магазин
22 жовтня 2023

Купив: Двірник безкаркасний Bosch Aerotwin 3 397 007 620 600х475мм , Замовлення №549204

Оформив замовлення з оплатою при отриманні. Відправили в той же день через НП. Прибуло на моє відділення через 2 дні. Замовленням задоволений, рекомендую, дуже дякую.
Генадій рекомендує цей магазин
19 жовтня 2023

Купив: Компонентна акустична система Morel Tempo Ultra 602 MKII, Замовлення №549333

Гарна ціна і сервіс в цілому. Зручні умови доставки та оплати. Ввічливі працівники.
Виталий Вязовский рекомендує цей магазин
7 жовтня 2023

Купив: Ксенонова лампа Michi H1 4300K Xenon 35W (2 шт.), Лінзи InfoLight G5 2.5 дюйма без АГ (2шт.), Зовнішня антена Vitol 61522, Коаксіальна автоакустика Vibe PULSE4-V0, Замовлення №366062

Хлопці прийняли замовлення, порадили по товару, вислали все оперативно. + дешева і швидка доставка Укрпоштою)))
Tukanoff рекомендує цей магазин
3 жовтня 2023

Купив: Набор головок и комплектующих YATO YT-5537, Замовлення №772655

На заміну попереднього відгуку. Набор головок и комплектующих YATO YT-5537 за акційною ціною (як було в оголошенні) придбав. Все оперативно та зручно.