Аркадий Децик рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: Автомобильный аккумулятор VARTA 6СТ-60 BLUE dynamic (D24) 560 408 054, Замовлення №549321

Аккумулятор получил в срок. Удобно, что есть точки самовывоза.
Burning Money рекомендує цей магазин
25 вересня 2023

Купив: косметика для авто, Замовлення №015116

ввечері вибрав товар на hotline, перейшов за ссилкою на сайт продавця та обрав ще декілька позицій, оформив замовлення вибравши вид доставки та оплати, відразу отримав підтвердження замовлення та наступного дня товар вже було відправлено.
Місюра Сергій рекомендує цей магазин
22 вересня 2023

Купив: LED лампа Stinger ST LED H7 5500K (2 шт.), Замовлення №549022

Поки не підводили, відмінний магазин, дуже зручний підбір запчастин на сайті, якщо чогось не знайшов служба підтримки завжди допоможе та підкаже, рекомендую.
Andymand рекомендує цей магазин
19 вересня 2023

Купив: Коаксиальная акустическая система JBL Stage3 627, Замовлення №549287

Громадный выбор акустики на любой вкус
Николай_Л рекомендує цей магазин
17 вересня 2023

Купив: Автомобильный аккумулятор FORSE (Ista) 6СТ-60 АзЕ, Замовлення №549305

Здав свій старий акумулятор і придбав новий з доплатою. Це вже вдруге тут замовляю акумулятор, перший відслужив 5 років, але іншої моделі.
Виктор рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Коаксиальная акустическая система Shuttle SKYLOR Slim SLM-1622, Замовлення №549335

Замовив і одержав, що замовляв. Дуже швидко, підказали на етапі замовлення, що краще взяти, і підказали не найдорожче, як зазвичай на ринку буває. Менеджери толкові.
VladSlow рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: LED лампа Bluestar H4 Hi/Low 5500K 12-24V (2 шт.), Замовлення №549246

Нормальный магазин, оригинальные запчасти, есть гарантия и возврат, причем не на слове, а на деле.
ЯрославП рекомендує цей магазин
5 вересня 2023

Купив: Автомобильный аккумулятор Bosch 6CT-60 S4 Silver (S40 050), Замовлення №549292

хороші ціни на запчастини та якісне обслуговування особливо хочу відмітити менеджера, який допоміг мені в підборі акуму для мого авто
Дмитрий рекомендує цей магазин
1 вересня 2023

Купив: Коаксиальная акустическая система Blaupunkt ICx 542, Замовлення №549001

Быстро нешел необходимую акустику. Заказал без предоплаты по интернету. С менеджерами приятно общаться . Первое впечатление очень позитивное.
47KARAT рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Купив: LED лампа ALED H4 6000K 28W RRH4M2 Reflector (2 шт.), Замовлення №549174

Замовляю тут не часто, навіть справа не в ціні і виборі, з цим питань немає, а просто рідко приходить необхідність. Ціни середні, я б сказав на рівні конкурентів. Обслуговування непогане, швидко перезвонили, доставили. Задоволений !