Serg Sol не рекомендує цей магазин
28 серпня 2023

Хотів купити: S-Oil RED 1 5-W50 1L

Заказал фильтры и масло, фильтры пришли. а масло уже при выдаче мне говорят, что у них и на складе его нет, пришлось брать в зале -- что было, но заказ с этим маслом сформировали и цену указали, менеджер не соизволил даже предупредить. Перед этим заказывал масла на другую машину -- такое впечатление, что везли с южного полюса. Больше с ними дел иметь не буду.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Підкажіть будь ласка номер Вашого замовлення, щоб ми мали змогу розібратися в даній ситуації
Yaros1av рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Вогнегасник Дорожна карта ВП-3 3кг, Замовлення №638597

Після отримання товару виявив падіння тиску у вогнегаснику. Після відправки фото датчика тиску зателефонували для обміну товару. За 2 дні отримав на пошті справний. Послуги доставки оплатив магазин. Досвідом співпраці задоволений.
Александр Друцький не рекомендує цей магазин
3 серпня 2023

Купив: Наконечник рульової тяги LEMFORDER 34995 01 , 34996 01, Замовлення №041377

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Не сподобалося: повернення товару, відповідність умов оплати

Купив наконечники Замовляв лемфердер прийшло CTR у коробці від лемфердер Отак все прийшло Ціна за такі CTR 450-470 за шт а лимфердер 700 Не рекомендую цей магазин
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Ми обов'язково розберемось в данній ситуації та зв'яжемось з Вами.
Igor M не рекомендує цей магазин
21 липня 2023

Купив: Сайлентблок важеля SIDEM 805638, Замовлення №Замовлення 047502

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, фіскальний чек

Працівники допомогли підібрати даний товар, ще й запевнили що все підійде. як підсумок прийшось при розібраній машині шукати нові сайлентблоки. Магазин відмовився від повернення, ще й сказали: "Це Ваші проблеми!" НЕ РЕКОМЕНДУЮ!! Співпрацю з даним магазином!
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. На жаль іноді дійсно виникають помилки в підборі запчастин, оскільки ідеального підбору взагалі не існує на ринку - це одна з причин, чому ми надаємо 30 днів для повернення товару. З Вами зв'яжеться наш менеджер для вирішення данного питання.
Alex Shvets рекомендує цей магазин
16 липня 2023

Купив: LED лампа MLux Black Line H7/H18 55Вт 4300К, Замовлення №859115

Неодноразово замовляв товари в даному магазині. Всі замовлення виконують в короткі терміни, та без зайвих питань. Ціни дуже приємні.
Григорій Піртахія рекомендує цей магазин
9 липня 2023

Купив: Моторне мастило Shell Helix HX3 15W-40 4 л, Замовлення №321312

Регулярно купую різні товари для автомобіля в цьому магазині. Приваблює широкий вибір товарів та зручність купівлі через інтернет. Поки ніяких незручностей не було.
Daniele Blasi не рекомендує цей магазин
10 червня 2023

Купив: Рамка номерного знака 12 Atelie 951621, Замовлення №908487

Придбав рамку номерного знаку, а номер не вліз в неї. Як таке можливо, якщо в Україні прямокутні номери всі однакові і одного стандарту? Дуже незадоволений, не рекомендую замовляти в Avtozvuk.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Рамки для номерів робляться відповідно до стандарту номерів в Україні і самі номери повинні вставлятися щільно (із зусиллям) в саму рамку, щоб ви їх не загубили в процесі використання. Рекомендуємо Вам звернутись в будь-який наш магазин і консультанти допоможуть Вам з встановленням рамки. Дякуємо за розуміння.
Поясню більш детальніше. На фото 1, якщо придивитися, кути номера впираються в кути пластику, ВСЕ, далі нікуди. На фото 2 - стільки "гуляє" місця у номера. Рамка значно менше за номер у розмірах. Чи мені треба загнути кути мого номера, щоб він вліз? Чи проломити пластик? Чомусь в стару рамку, яка зараз на авто, номер влазить спокійно, без складнощів і добре тримається.
15 червня 2023 Відповісти
Юлия Подлужная рекомендує цей магазин
1 червня 2023

Купив: Моторна олива MOBIL 1 ESP 5W-30 3403199010 5л, Замовлення №675389

Магазин оперативно обробив моє замовлення. товар забрала без проблем з вибраного магазину. Зауважень ні до товару ні то магазину немає. Пізніше звернуся за фільтрами
Oleg Kot не рекомендує цей магазин
26 травня 2023

Хотів купити: Goodyear GY-SV-01 GY005301, Сонцезахисна шторка на вікна автомобіля Goodyear GY-SV-01 GY005301

Замовив шторку, згідно з інформацією на сайті - була в наявності (і досі є). Наступного дня отримав смс - "товар під замовлення, доставка 2-3 дні". Минуло 11 днів, так нічого й не отримав.
Представник магазину «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Підкажіть будь ласка номер Вашого замовлення, щоб ми мали змогу розібратись в даній ситуації.
30 травня 2023 Відповісти
Доброго дня. Замовлення # 936268, зроблено 14.05, смс отримано 15.05. Подальші повідомлення (про доставку або скасування) не отримував, з магазину жодних дзвінків не надходило. Замовив повторно по телефону 29.05, менеджерка запевнила про наявність на складі та доставку 30.05. О 14.00 30 травня отримав повідомлення про виконання повторного замовлення. Вже по іншій ціні, але нехай хоч так.
Представник магазину «AutoBaza-avtozvuk.ua» відповів на коментар Oleg Kot
Дякуємо за відповідь. Ми обов'язково розберемось в данній ситуації та зателефонуєм Вам. Сподіваємось на розуміння
30 травня 2023 Відповісти
Андрей Крышталь не рекомендує цей магазин
22 травня 2023

Хотів купити: Топливный насос AT 9011-001FP

Замовив 18.05.2023 насос підкачки палива. Обіцяли завтра після обіду буде... 22.05.2023 ніякої інформації про товар так і не отримав. Персонал поводиться так нібито зроблять мені велику послуги... Сервіс ніякий . Рекомендую багато раз подумати перед тим чим мати з ними справу!!!
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Ми обов'язково проведемо роботу над помилками, щоб уникнути повторення такої ситуації. Вибачте за завдані незручності.