sid не рекомендує цей магазин
14 травня 2023

Купив: Віск K2 ULTRA WAX K073 250мл, Замовлення №462474

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Ми обов'язково проведем бесіду з персоналом магазину, щоб не допустити повторення данної ситуації в подальшому. Приносимо вибачення за завдані незручності.
Teti75688863 не рекомендує цей магазин
9 травня 2023

Купив: Автокомпресор Hyundai HY, Замовлення №567664

Сподобалося: фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Купили товар, не перевірили на пошті. Оглянули вдома, поламаний штекер прикурювач. Телефонуємо, нічого вирішувати не будуть, оглядати треба відповіли. Ні про 14 днів повернення товару, ні про совість, знають що відправили поломаний, не чули. Не рекомендуємо.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Ми розберемося в данній ситуації та зв'яжемось з Вами найближчим часом.
Archie_n рекомендує цей магазин
2 травня 2023

Купив: Світлодіодна Автолампа Philips W5W/T10 Ultinon Pro3000 SI 6000K 55Lm 0.6W 12V (11961U30CWB2), Замовлення №483957

Sergey рекомендує цей магазин
8 квітня 2023

Купив: Коврик в багажник EVAtech Skoda Kodiaq 2016-2021 EU SK3721BE7RBB, Замовлення №964403

Замовив коврики для 7 місного Кодіак, відправили як обіцяли, коврики лягли ідеально, рекомендую магазин
kun84 рекомендує цей магазин
4 квітня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D43 (560127054), Замовлення №607259

Дякую за якісний аккумулятор.
Alex Marshe не рекомендує цей магазин
2 квітня 2023

Купив: Закладна під саморіз Автокрепеж 16159-15 шт.,, Замовлення № 14103(576236)

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, повернення товару

залишки товару по сайту не відповідають фактичним заміна товару просто жах , або писати , дзвонити , томущо менеджери самі не передзвонюють, а потім говорять шо вони супер завантажені !
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Перепрошуємо за завданні незручності - ми зробимо все можливе аби уникнути повторення даної ситуації. Дякуємо за розуміння
Kyiv4234 не рекомендує цей магазин
16 лютого 2023

Хотів купити: Камера універсальна RS RVC-02-170 truck 24V, Штатна камера заднього виду RS RVC-046 (Nissan)

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. На жаль, в нашій системі, дійсно сталася помилка. Приносимо вибачення за завдані незручності, наш менеджер обов'язково зв'яжеться з Вами для вирішення данного питання. Сподіваємось на розуміння.
yxxx рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Купив: INTERTOOL BX-4031, Замовлення №331989

Один з лідируючих інтернет-автомагазинів України за асортиментом. Також зручно, що багато магазинів у різних районах Києва.
Artem Polovets не рекомендує цей магазин
8 лютого 2023

Хотів купити: рубеж оп-2

Не сподобалося: відвантаження товару, відповідність умов оплати

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Напишіть будь ласка номер Вашого замовлення та що саме Вам не сподобалось, щоб ми мали змогу розібратись в ситуації та покращити якість нашого сервісу.
Igor Ruban рекомендує цей магазин
26 січня 2023