Denis Sherstiuk рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D24 (560408054), Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-60 BLUE dynamic D24 (560408054), Замовлення №988735

Купил аккумулятор для циркуляционного насоса. Аккумулятор был новый, все отлично. Единственный момент не понятно когда он производен.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрый день. Дата производства зашифрована в серийном номере, а в интернете есть таблицы, по которым можно определить дату производства. Или напишите серийный номер сюда - мы Вам ответим.
Ivanov Andru не рекомендує цей магазин
13 січня 2023

Купив: Автомобільний акумулятор Varta 6СТ-70 Start-Stop Plus AGM E39 (570901076), Замовлення №863426

Чому пишу коментар? Бо сам магазин його блокує! Не зрозумів з цього приводу його політику. Замовив даний акумулятор. При огляді на Новій пошті виявилось, що побитий корпус. Так як оформляв післяплату, то, заісно, вимушений був утриматись від його придбання. Будьте пильними при отриманні товару на Новій пошті і, зокрема, від цього магазину.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук, але хотілось би зазначити, що пошкодження корпусу могли з'явитись під час транспортування. Ми ж, зі свого боку, перед відправкою завжди перевіряємо цілісність АКБ та напругу, яку він тримає. Дякуємо за розуміння
Добрий день! Це я розумію. І навіть погоджуюсь з Вами. Не розумію блокування коментарів на сайті магазину.
20 січня 2023 Відповісти
Представник магазину «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Є правила модерації коментарів, з якими Ви можете ознайомитись у нас на сайті. Можливо Ваш коментар не відповідав якомусь з них
23 січня 2023 Відповісти
Andru Ivanov відповів на коментар Борис
От тому залишив відгук тут.
31 січня 2023 Відповісти
KyzjaTV рекомендує цей магазин
10 січня 2023

Купив: Механічний ромбоподібний домкрат Armer ARM-120R, Замовлення №632813

Вчора я замовив в Автобазі автомобільний домкрат. На моє прохання мені передзвонили і ми з менеджером все узгодили по товару (бо були сумніви). Я все оплатив онлайн (в оплату входить і доставка перевізником) і наступного дня домкрат вже в мене. Я без претензій! Дякую магазину! Спрацювали оперативно. Перемоги нам!
Andrik2220 не рекомендує цей магазин
3 січня 2023

Купив: Зарядний пристрій, Зарядний пристрій 12в, Замовлення №273195

Сподобалося: наявність, фіскальний чек

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару, повернення товару, відповідність умов оплати

Нікому не рекомендую цей інтернет магазин. Куплений товар мало того що не пряцював, тай щей отримати назад кошти ціла проблема, ніхто їх вам не поверне. Якщо не хочете мати проблем не рекомендую цей магазин взагалі.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Звертаємо Вашу увагу, що повернення коштів відбувається згідно вимог чинного законодавства, що, на жаль, може дещо сповільняти процес. Але в підсумку гроші були Вам повернуті. Сподіваємось на розуміння.
Погоджуюсь з Вами. Та сама проблема
5 січня 2023 Відповісти
не рекомендує цей магазин
16 лютого 2023 Відповісти
Олег не рекомендує цей магазин
28 грудня 2022

Купив: Паливний фільтр WIX WF8101, Замовлення №095024

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Звертаємо Вашу увагу на те, що наш магазин дає 30 днів на повернення товару замість 14, передбачених чинним законодавством. Ви купували товар в липні місяці, а звернулись за поверненням в грудні - на жаль повернути в такий строк неможливо. Також зазначимо, що з підбором розхідників та запчастин завжди є нюанси в будь-якому місці, де б Ви не купували, тому ми і надаємо більше часу для повернення товару
Arsen Tartan не рекомендує цей магазин
23 грудня 2022

Купив: Антифриз HEPU G11 READY MIX синій P900-RM 1.5л, Замовлення №617176

Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Дякуємо за відгук і приносимо вибачення за завдані незручності. Ми обов'язково розберемось в данній ситуації та зробимо все можливе, щоб такого не повторювалось знов. Сподіваємось на розуміння
Сергій Бороденко не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Купив: інструмент, Замовлення №951889

Не сподобалося: повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Представник магазину «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. Приносимо вибачення за тимчасові незручності. На жаль дійсно декілька днів в магазині, в якому у Вас був самовивіз, через перебої в електроенергії, вийшов з ладу касовий аппарат і ми не мали змогу приймати оплату на касі. Вам пропонували зробити оплату онлайн, щоб Ви мали змогу забрати товар. На жаль іноді трапляются форс-мажорні обставини, про які неможливо попередити заздалегідь. Сподіваємось на розуміння.
13 грудня 2022 Відповісти
Сергій Бороденко відповів на коментар Борис
В такому випадку виписуються просто чеки на паперових бланках, якими чомусь магазин не забезпечив своїх продавців. Більшість магазинів так працюють вже півроку. Щодо онлайн, якби ваш магазин попередив про проблему, я б зробив би оплату онлайн заздалегідь. А робити оплату онлайн \"на місці\" за умови відстуності стійкого зв\'язку через відсутність електроенергії - вельми \"чудова\" рекомендація:):):) Якщо в мене буде бажання викинути гроші \"на вітер\", то обов\'язково звернусь до вас !
14 грудня 2022 Відповісти
Dobrui12345 не рекомендує цей магазин
2 грудня 2022

Купив: Автомобільний акумулятор Green power 6ct-78a, Замовлення №064162107F

02.12.2022 товар був доставлений, але виявився бракованим. Не тримає заряд. В умовах війни так дурити людей .... немає слів.
Відповідь представника «AutoBaza-avtozvuk.ua»
Добрий день. На жаль Ви вказали невірний номер замовлення - напишіть будь ласка вірний номер, щоб ми мали змогу Вам допомогти
volodymyr565 не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
28 листопада 2022

Купив: Акустика Kicx, Замовлення №465235

Не сподобалося: відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Магазин відмовився повертати кошти. Відправив товар їм назад, з пошти забрали, гроші не повертають. Зворотнього зв'язку немає. Був клієнтом даного інтернет-магазину кілька років. НЕ РЕКОМЕНДУЮ ЩОСЬ У НИХ КУПЛЯТИ. Це тільки трата часу коштів та нервів. Відношення до клієнтів на нулі.
PerfectO не рекомендує цей магазин
27 листопада 2022

Хотів купити: Фільтр оливи MANN W 610/1, Замовлення №123996