Anatolii Liaskovskyi рекомендує цей магазин
Вчора

Купив: Літні шини PremiumContact 6 (245/45R20 103Y), Замовлення №2050986

Гарна консультація, швидке оформлення. Відправили шини день в день.
Світлана Анастюк рекомендує цей магазин
26 березня 2024

Купив: Літні шини Bridgestone Tirana 6 , Замовлення №2050978

Замовляю в цьому магазині років десять, завжди професійно проконсультують, все підберуть, вчасно відправлять. Рекомендую!
Сергей Громко рекомендує цей магазин
25 березня 2024

Купив: Літні шини N`Blue HD Plus (185/60R14 82H), Замовлення №2050867

Перезвонили, проконсультували, вчасно відправили. Все добре, як завжди
Назар рекомендує цей магазин
15 березня 2024

Купив: Nexen NBlue HD Plus 215/60 R17, Замовлення №2050504

Все вчасно, продавець запропонував новішу версію цих же шин, за майже ту ж ціну, що не могло не сподобатись. Рекомендую.
Алексей Гинда рекомендує цей магазин
9 березня 2024

Купив: Літні шини Primacy 4 (205/60R16 92H), Замовлення №2050024

Найкращі ціни і чудова якість! По телефону дуже ясно все розповіли, допомогли із підбором найкращого варіанту. Дуже швидка відправка. Шини прийшли без пошкоджень. Дуже рекомендую даний магазин!
Орест Петрович рекомендує цей магазин
8 березня 2024

Купив: Kormoran Road Performance 195/50 R16 88V XL 23-й рік Сербія, Замовлення №2050191

Вартість шин була найкращою у цьому магазині, шини на авто ще не ставив.
Відповідь представника «АВТОПІК»
Спасибі за ваш позитивний відгук! Ми завжди прагнемо надавати вам тільки найкраще. До нових зустрічей на нашому сайті! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Raisa Getmanets рекомендує цей магазин
5 березня 2024

Купив: Bridgestone Turansa 205/55/16, Літні колеса Bridgestone r16, Замовлення №2049991

Вдячна менеджеру Івану за консультацію. Одразу після оплати колеса були відправлені. Покупкою задоволена. Дякую. Успіхів вам) Рекомендую.
Відповідь представника «АВТОПІК»
Ваші відгуки — найкращий стимул для нас! Дякуємо за обрання нашого магазину. Ми завжди тут для вас, готові надати професійну консультацію при наступних покупках! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Анатолий Ролько рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Гайки Колесные ZW конус, Замовлення №279988205

Классный магазин, настроен на покупателя.Отдельное спасибо продавцу Владиславу,помог в подборе!
Відповідь представника «АВТОПІК»
Спасибі за ваші теплі слова! Ми завжди намагаємося надати найкращий сервіс та товари високої якості. До нових зустрічей на нашому сайті! З повагою, Команда Avtopik.com.ua.
Діма Чішман рекомендує цей магазин
21 лютого 2024

Купив: диски та резина, Замовлення №2049458 та 2049466

Сподобалась швидка та адекватна робота консультантів. З усіх питань допомогли та оперативно організували замовлення та його доставку
Александра Барская рекомендує цей магазин
20 лютого 2024

Купив: Литі диски ZW 9504 R14 W5.5 PCD4x100 ET44 DIA56.6 (MKP), Замовлення №2049364

Відповідь представника «АВТОПІК»
Велике дякую за позитивний відгук! Раді, що ми змогли вам допомогти. Чекаємо на вас знову при наступній покупці! З повагою, Команда Avtopik.com.ua. І не забувайте, ми завжди на зв'язку, готові вам допомогти з будь-якими питаннями!