Светлана Галанская не рекомендує цей магазин
12 квітня 2024

Купив: Басейн Intex 28273, Басейн каркасний Intex 28273, Замовлення №1712638404

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, повернення товару, відповідність умов оплати, фіскальний чек

Дуже неуважні менеджери. Писала коментар до замовлення та просила по телефону оформити замовлення в новій пошті на мене, а отримувач інша людина. Оформили на іншу людину, тепер маю проблеми з оплатою, і через це в мене велика переплата комісії Отримаємо товар, буду ще доповнювати відгук. Але вже дуже неприємні враження від магазину. Через вайбер немає зворотнього зв'язку
Ксения Новикова не рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Яскраво опрацьоване замовленя! Рекомендую
Игорь Дмитренко рекомендує цей магазин
24 жовтня 2023

Купив: Intex Картридж фильтра тип А 29000 (59900), Замовлення №1697739421

Швидка відправка, з менеджером не спілкувались, бо моя покупка не потребувала консультацій. Що до іншого товару - дійсно очі розбігаються від пропозицій магазина). Рекомендую до співпраці!
Олександр Жура рекомендує цей магазин
14 вересня 2023

Купив: Робив замовлення двічі. Сервіс сподобався. Покупками задоволений, Замовлення №Не пам'ятаю

Ірина Гугель не рекомендує цей магазин
10 вересня 2023

Купив: Акумуляторний пилосос для басейну, Замовлення №1688640421

Не рекомендую нікому робити покупки на pool.ua. Придбали пилосос, який через місяць перестав працювати при дотриманні всіх умов догляду. Зв?язатися по телефону неможливо щоб щось вияснити, про повернення чи обмін ніхто навіть чути не хоче, на сторону клієнта ніхто навіть увагу не звертає. Футболять до виробника Intex. Спілкуються лише через пошту за прописаними зазделегідь фразами!! Не рекомендую!!!!
TToniya рекомендує цей магазин
19 серпня 2023

Купив: Надувной матрас Intex 64144 , Замовлення №1691695600

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

UPD Кошти через місяць повернули Прислали матрац, який за пару годин здувається. Телефонів у магазину немає. Форма повернення, де обов'язковим є відео - добре, коли є явні пошкодження,а що знімати, коли матрац за зовні непомітних причин здувається???
Александр Титаренко рекомендує цей магазин
16 серпня 2023

Купив: Ліжко надувне Intex 64765, Замовлення №1690231244

Великий вибір, відправка у сроки, товар завжди відповідає заявленому
Anton Kulagin не рекомендує цей магазин
7 серпня 2023

Купив: Теплозберігаюче покриття (солярна плівка) для басейну InPool 28016-1, 540 х 255 см (для басейнів 549, Замовлення №1690874840

Не сподобалося: повернення товару, фіскальний чек

Придбав плівку, прийшла іншого розміру ніж вказано на сайті - меньшої за шириною та довшою за довжиною. Ще й криво порізану та зі сміттям у середні. При зверненні за допомогою відповіли що так і повинно бути. Якщо тут купуєте то готуйтесь, що немає гарантії чи підтримки
Олег Бартків рекомендує цей магазин
27 липня 2023

Купив: ент-чохол для надувного басейну Intex 28020, ? 244 см, Замовлення №№1689677971