Tukanoff рекомендує цей магазин
23 листопада 2023

Купив: Галогенная лампа JC капсульная 20W G4 12V Delux, Замовлення №109884

Виходячи з назви інтернет магазину - це спеціалізований магазин (електротовари). Товаром залишився задоволенним. Купував 20 Галогенная лампа JC капсульная 20W G4 12V Delux. Ціна як у інших (+/-). Дома перевірів, всі робочі. Зручний самовивіз у Києві.
AndreyPavlov не рекомендує цей магазин
28 вересня 2023

Купив: ПРОЖЕКТОР СВЕТОДИОДНЫЙ 200W АККУМУЛЯТОРНЫЙ (LIFEPO4, 15000MAH) БЕЛЫЙ IP65 RCFL0202 PROTESTER, Замовлення №105272

Не сподобалося: наявність, повернення товару, фіскальний чек

Coldline не рекомендує цей магазин
31 липня 2022

Хотів купити: Zubr d2-40

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна на хотлайні і сайті продавця не співпадають!
Руслан Андрушко не рекомендує цей магазин
28 червня 2022

Хотів купити: кабель ВВГ 5х4

Цена не соответствует.. прием сильно. чуть ли не в 2 раза
gen PSI не рекомендує цей магазин
30 січня 2022

Хотів купити: КАБЕЛЬ СИЛОВОЙ ВВГП 3Х1,5 ЗЗЦМ

Реальная цена отличается от Hotline
Tg Vikor не рекомендує цей магазин
11 січня 2022

Хотів купити: Кабель ВВГнгд 3х2,5 ЗЗЦМ

Цена не соответствует, ВВГнгд ЗЗЦМ Кабель ВВГнгд 3х2,5, указана цена 24 грн. , переход на сайт, цена на сайте указана 37 грн.
dvs рекомендує цей магазин
10 грудня 2021

Купив: Щит навісний Hager Щит Univers IP44 / II 950х550х161mm 144мод. (2х72) (FWB62S), Автоматичний вимикач модульний Schneider Electric Resi9 32 А, 3P, кривая С, 6кА (R9F12332), Автоматичний вимикач модульний Schneider Electric Resi9 2P 25A 10mA A (R9R60225), Замовлення №61978

Хороший магазин с качественными комплектующими.
Ptica79 не рекомендує цей магазин
29 вересня 2021

Купив: Дифференциальный автомат Schneider Electric Resi9 16А 30 мА 1P+N 6кA кривая С тип А (R9D88616), Замовлення №61265

Товар указан как в наличии. 2 дня узнавали доступность. В результате оказалось, что в наличии нет, можно под заказа привезти из европы через n недель. Но на сайте так и болтается статус "в наличии". Получается дешевая замануха.
Freedomlover рекомендує цей магазин
4 серпня 2021

Купив: Світлодіодна лампа LED FERON LED LB-240 4W GU10 2700K (25744), Замовлення №59428

Забрав лампочки самовивозом на Глибочицькій 72. Без черг, все пройшло швидко та зручно.
Каріна Шкуріна рекомендує цей магазин
4 червня 2021

Купив: сонячний світильник Eglo Уличный светильник на солнечных батареях 48495 (набор из 6 шт)

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

Светильники пришли быстро,упакованы бережно,все в соответствии с описанием.