Ivan Vod рекомендує цей магазин
22 березня 2021

Купив: Картофелекопатель Husqvarna, Культиватор Husqvarna TF 230 (9673167-01), Замовлення №18 087

все сподобалось: зворотній зв"язок, оперативно реагують і допомагають під час вибору асортименту, досить гарна цінова політика магазину, офіційний представник, якісні товари, швидка відправка і перевірка товару.
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Дякуємо за відгук, Іване! Дуже приємно! Раді, що змогли задовольнити Ваші потреби! Завітайте до нас ще!
Вітольд рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
17 липня 2020

Купив: Holzstar TKS 315E (5903315), Замовлення №15450

Сподобалося: наявність

Купив станок Holzstar TKS 315E (5903315), отримав Новою Поштою. Немає переліку поставлених деталей та інструкції по монтажу. Одна планка - уживана і затерта. Менеджер Дмитро оперативно вирішив питання направлення поштою електронної версії інструкці.
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Дякуємо за вiдгук, Вiтольд! Мы працюємо для Вас!
Tukanoff рекомендує цей магазин
21 жовтня 2019

Купив: ручные тиски , Секатор Tolsen 205мм храповый (31023), Замовлення №0008564

Интерне магазин с выставочным залом (реальным магазином), сразу привлекло то, что торгуют инструментами известных мировых брендов. Привлекли хорошие скидки на инструменты ТМ TOLSEN. Заказ в онлайн режиме, все прошло. Все отлично. Есть возможность самовывоза. Единственное неудобство (думаю только в силу специфики моего товара) - предоплата. Менеджеры компетентные.
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Спасибо за отзыв - мы работаем для Вас! Хороший инструмент - в хорошие руки!
19 серпня 2019

Купив: Електролобзик DeWALT DCS334P2, Замовлення №4555

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, видача товару на складі

Забирав електролобзик в магазині і додатково замовив до нього набір полотен. Менеджер "помилився" в розрахунках на 180 грн. на свою користь. Ми це виправили, але прийшовши додому і ретельно оглянувши покупку, набору полотен я там не знайшов) Не думав, що таке може трапитись у Києві в 2019 році. З українською у працівників серйозні проблеми. На запитання українською тобі відповідають російською.
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Доброго дня, Олег! Дякуємо за відгук! Він допоможе покращити нам якість обслуговування! Приносимо своє вибачення стосовно «помилки» в розрахунку за Ваш заказ. І так, дійсно набір пилочок не був Вам відвантажен, однак і у супровідних документах, перевірте будь ласка, вони зазначені не були. З менеджером, який обслуговував Вас буде проведена роз’яснювальна робота, та застосовані дисциплінарні заходи. Інтересуючий Вас набір є в наявності. Отримати його ви маєте змогу завітавши до нашого магазину, або відправимо компанією «НОВА ПОШТА» до зручного Вам відділення враховуючи послугу «Грошовий переказ». Що до обслуговування клієнтів, то наша компанія робить кроки на покращення наших сервісів, наприклад, найближчим часом усі наші клієнті матимуть змогу скористуватися повним функціоналом нашого магазину на рідній мові завдяки україномовній версії сайту.
На все добре, Олег!
23 серпня 2019 Відповісти
Andrii не рекомендує цей магазин
13 серпня 2019

Хотів купити: Дискова пилка Metabo KGS 216 M (619260000)

Не сподобалося: замовлення через корзину, оформлення замовлення

Хотів замовити торцювальну пилку Metabo, але на жаль не зміг цього зробити, бо сайт представлено виключно іноземною мовою, якої я не розумію.
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Доброго дня, mendeleev.ua! Дякуємо за відгук! Україномовна версія сайту, на даний час, знаходиться на етапі розробки, тож найближчим часом Ви зможете скористатися повним функціоналом нашого магазину на зручній для Вас мові!
abuildersv рекомендує цей магазин
1 серпня 2019

Купив: Bosch GDR 12 V-105, Замовлення №63452

По телефону отвечают быстро, товар отправили без проволочек, гарантийка и накладные с круглой печатью, упаковано нормально, доставка бесплатно. Я доволен! )
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Спасибо за отзыв - мы работаем для Вас! Хороший инструмент в хорошие руки!
Serge рекомендує цей магазин
26 липня 2019

Купив: Електролобзик Metabo STEB 65 Quick (601030000), Замовлення №62884

Всё отлично. Заказал вечером, доставили на следующий день под дом.
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Хороший инструмент в хорошие руки!
Flaier не рекомендує цей магазин
16 квітня 2019

Купив: Насадка для УШМ Mechanic Slider 45, Замовлення №3693

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, асортимент

Не сподобалося: замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

Заказ был сделан еще 12 числа, сразу же был оплачен. Сегодня уже 16 число, ни слуху ни духу, статус как висел "принят, оплачен" так и висит. Обратной связи - НОЛЬ! НЕ рекомендую никому!
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Здравствуйте! Спасибо, что оставили данный комментарий! Ваш отзыв очень важен для нас, и мы всегда стараемся предоставить максимально качественное обслуживание нашим клиентам. В связи с этим фактом всегда перед отгрузкой любого заказа наши менеджеры осуществляют обзвон с целью уточнения указанных данных. К сожалению, 12.04. Вы не приняли входящий звонок от обслуживающего Вас менеджера и дозвониться по указанному в заказе номеру получилось только 15.04., причем звонок приняла женщина и подтвердила все данные, касающиеся получения Вами заказа. В этот же день (15.04.) заказ был Вам отправлен, а номер ТТН отправлен Вам на контактный номер телефона в виде СМС-сообщения. На будущее, во избежание подобных недоразумений, просьба указывать Ваш личный номер телефона, по которому с Вами можно держать связь. Спасибо!
Я думал конечно отменить отзыв. Но вижу что не зря, не отменил. Есть запись разговора, за 12 число, где Ваш менеджер подтвердил все данные. Но никак не 15 числа!
18 квітня 2019 Відповісти
barankin рекомендує цей магазин
1 березня 2019

Купив: Лазерний далекомір Laserliner LaserRange-Master T2 (080.820A), Замовлення №2681

бесплатная доставка (в тч комиссия за наложенный платеж), наличие документов
Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Мы работаем для Вас. Хороший инструмент - в хорошие руки!)
Oleg Fastovskyi рекомендує цей магазин
14 лютого 2019

Купив: стремянка

Відповідь представника «ТК ЄВРОІНСТРУМЕНТ»
Мы работаем для Вас. Хороший инструмент - в хорошие руки!)