Andrey Tarasenko рекомендує цей магазин
Сьогодні

Купив: OUKITEL P2001, Замовлення №64810

Хороший інтернет магазин. Кваліфіційно проконсультували та дуже швидко відправили.
Dmytro Shapovalov рекомендує цей магазин
24 березня 2024

Купив: Пульт керування для FPV RadioMaster Boxer ExpressLRS (HP0157.0043-M2) , Замовлення №64396

Все чудово, добре спілкувались, швидко доставили.
Nadezda Samoilova рекомендує цей магазин
23 березня 2024

Купив: Екшн-камера Osmo Action 3 Adventure Combo (CP.OS.00000221.01), Замовлення №64534

Знайшла завдяки хотлайн найнижчу ціну. Перейшла в цей магазин, купила товар, який шукала. Всім задоволена
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Вадим Смищук рекомендує цей магазин
20 березня 2024

Купив: Зарядна станція Oukitel BP2000 (BP2000EU) (2048 Вт·год / 2200 Вт) Детальніше https://motostuff.com.u, Комплект акумуляторів DJI Battery Kit для Mavic 3 Enterprise (CP.EN.00000421.01) Детальніше https://, Замовлення №64497

Все супер, якість дуже класна, виправдані всі очікування, дуже сподобався сервіс
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
ohhfreddypleaseno рекомендує цей магазин
19 березня 2024

Купив: Радіосистема DJI Mic 2 (CP.RN.00000325.01), Замовлення №№64468

Швидко оформили, швидко відправили. Товар у заводській упаковці, все як має бути.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! Користуйтесь із задоволенням! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
IRYNA Ja рекомендує цей магазин
11 березня 2024

Купив: Кейс Sunnylife для DJI Mavic 3/3 Pro/3 Classic/3T/3E (B574) , Замовлення №64176

Купувала кейс для Mavic 3рго, товар відповідає опису, гарно упоковано. В процесі оформлення замовлення виникали питання, служба підтримки швидко допомагала. Дякую)
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Прагнемо радувати своїх покупців! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Юра Яковлев рекомендує цей магазин
10 березня 2024

Купив: Зарядний пристрій Q6AC AC 100W x4 / DC 250W x4 (TK12900-EU), Замовлення №64196

Придбав зарядний пристрій Toolkit RC Q6AC товар відповідає опису був в наявності зв'язалися швидко гарне ставлення до покупця доставка через нову пошту без зайвих проблем товар запакований гарно магазин рекомендую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо вам за відгук і за вибір нашого інтернет-магазину. Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. З повагою, команда MotoStuff.com.ua
xgsa рекомендує цей магазин
4 березня 2024

Купив: Radiomaster TX12 ELRS M2, Замовлення №63969

Купляв пульт Radiomaster TX12 - Мотостаф відпрацював бездоганно: ціна - найнижча, відправку Новою Поштою зробили в той же день, пакування ідеальне, чеки на місці. Товар відповідає очікуванням - повністю задоволений покупкою.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Вадим Vortex рекомендує цей магазин
29 лютого 2024

Купив: VTX Foxeer extreme reaper v2 5.8G 2.5, Замовлення №63790

Швидко обробили та вислали замовлення. Сам товар сподобався, працює, гарне пакування.
Михаил Чуга рекомендує цей магазин
28 лютого 2024

Купив: Зарядний пристрій SKY04X V2 Black (SKY04XBLK), Замовлення №63804

Дяка магазину за оперативну доставку
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Вашу позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви залишилися всім задоволені, і рекомендуєте наш магазин! Були б Вам дуже вдячні, якби Ви прикріпили до відгука - документи про покупку. В іншому випадку, він буде вилучений модераторами хотлайн :( А нам хочеться, щоб він залишився з нами назавжди! =)