Юрій Лазука рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: EcoFlov 2 Max, Замовлення №53168

Супер!!!! Замовив товар 03.11.2022 а вже 08.12.2022 отримав посилку! Швидко! Чітко! Якісно!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Вдячні за відгук. Намагаємося працювати оперативно для наших покупців. З повагою, команда MotoStuff.com.ua
White Rabbit рекомендує цей магазин
6 грудня 2022

Купив: Eco flow delta max 1600, Замовлення №54106

Замовляв в даному магазині Eco flow delta max 1600. Гарний сервіс. Окрім цього, хлопці ж офіційним представником виробника в Україні. Тобто після придбання на товар розповсюджується гарантія від виробника на 2-5 років ( для мене це було важливе). Також ціна дорівнює ціні на офіційному сайті. Доставку замовляв самостійно, бо за для відправкою НП потрібна була оплата повністю. Окрім цього на сайті вказано, що доставка безкоштовна, але про це етично промовчали.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук! Приносимо вибачення за незручності. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Николай Дружинин рекомендує цей магазин
24 листопада 2022

Купив: Зарядная станция Ecoflow River 2, Замовлення №53160

Отличный магазин, сервис на высшем уровне
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Прагнемо радувати своїх покупців! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Olexiy Asauliuk рекомендує цей магазин
23 листопада 2022

Купив: Комплектуючі для квадрокоптера, Замовлення №53709

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Запропонували адекватну заміну товару, що не був в наявності, оперативно доставили
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо вам, завжди раді допомогти, звертайтеся! =) З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Vovchik West рекомендує цей магазин
21 листопада 2022

Купив: Зарядная станция EcoFlow RIVER 2 (EFRIVER2) (256 Вт·ч / 300 Вт), Замовлення №53101

Відмінний сервіс! Компанія однією з перших привезла в Україну Ecoflow River 2. Передзамовлення прийняли без попередніх оплат, зателефонували щойно отримали товар та відправили в той самий день, ще й доставка безкоштовна! Зручна оплата карткою у власному кабінеті без жодних переплат, в коробці заповнена гарантія. Спочатку я недовірливо віднісся до цього магазину, але все супер, а тепер планую купувати тут і надалі.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Намагаємося працювати оперативно для наших покупців. Вдячні за відгук. З повагою, команда MotoStuff.com.ua
deadrush рекомендує цей магазин
19 листопада 2022

Купив: Слайдер-монопод Moza Slypod E, Замовлення №52656

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук. Вибачаємось за незручності. Вам зробили гарантійну заміну товару. Сподіваємося на співпрацю в майбутньому! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Сделали замену и неожиданно быстро. Вы вообще молодцы и красавчики, мое почтение. Пока все работает, пару циклов заряда прогнал, все с устройством хорошо. В плане сотрудничества, я там уже предзаказ один оставил, жду с нетерпением в конце января звоночек :3
7 грудня 2022 Відповісти
Анастасия Тыртышная рекомендує цей магазин
16 листопада 2022

Купив: Двойное зарядное устройство GoPro Dual Battery Charger + Аккумулятор Enduro 2 шт для Hero 11, Hero 1, Замовлення №53499

Дякую за якісний товар, швидку обробку замовлення та швидке відправлення. Все супер
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Taras Chuiko рекомендує цей магазин, після того як магазин вирішив проблему, яка виникла при покупці
9 листопада 2022

Купив: Ulanzi VL49 RGB, Замовлення №53265

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, повернення товару

Я замовляв ліхтарик Ulanzi VL49 RGB. Мені прийшов інший товар Ulanzi VL49 (не RGB версія). Звертався до магазину, зробили повернення.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно. Приносимо вибачення, що повернення тривало трохи довше, через віялові відключення - трохи процеси збились. Обов'язково будемо намагатися працювати ще краще! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Александр Пащенко рекомендує цей магазин
7 листопада 2022

Купив: GoPro Hero 8, Замовлення №53155

Заказывал камеру gopro hero 8, пришла быстро, в полном комплекте, магазином остался очень доволен.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за відгук і рекомендацію нашого магазину! Дуже приємно. Обов'язково будемо намагатися, не тільки зберегти високий рівень, але і працювати ще краще! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Igor GALKIN рекомендує цей магазин
19 жовтня 2022

Купив: мотогарнітура fdc ky pro, Замовлення №52268

ОДНОЗНАЧНО РЕКОМЕНДУЮ! ???? ОСОБИСТО ПЕРЕВІРЕНА МНОЮ ПОРЯДНІСТЬ ПРОДАВЦЯ! ???? не вперше купляю у MOTOSTUFF. Як правило зі 100% передплатою НА КАРТКУ БАНКУ. Останнього разу отримав товар зі змінами комплектації самим виробником. Від товару я відмовився розпакувавши товар відразу на НовійПошті. Гроші 100% отримав на наступний день на картку. БРАВО