Олександр Бала рекомендує цей магазин
22 січня 2024

Купив: Пульт керування RadioMaster Boxer Radio Controller ELRS M2, Замовлення №62682

Чудово швидко якісно
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Прагнемо радувати своїх покупців! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Павло Рончковський рекомендує цей магазин
16 січня 2024

Купив: Пульт керування RadioMaster Boxer Radio Controller ELRS M2, Замовлення №62664

Покупкою як і сервісом дуже задоволенний. Рекомендую цей магазин своїм знайомим та «колегам по професії»
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Геннадий Дубровский рекомендує цей магазин
12 січня 2024

Купив: DJI OM 5 UA, Замовлення №62552

Швидко, професійно. Рекомендую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Roman Korkow рекомендує цей магазин
9 січня 2024

Купив: Пульт керування RadioMaster TX12 Mark II ELRS, Замовлення №62553

Купляв пульт для керування FPV дронів, після замовлення мені дуже швидко подзвонили, та повідомили, що пульт в наявності в магазині, у цей же день зміг забрати його, обслуговуванням повністю задоволений, ціна навіть трохи нижча ніж де б не дивився.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Philip рекомендує цей магазин
5 січня 2024

Купив: VIOFO A139 3CH с GPS, Замовлення №62484

Купив відео реєстратор VIOFO A139 3CH с GPS. Купівлею задоволений, все прийшло вчасно, гарний рівень сервісу тож точно можу сказати, що буду в подальшому робити замовлення в цьому магазині. Є єдиний мінус, в комплектації не дорахувався картрідера можливо на заводі не доклали:), але він буде з іншого замовлення тож в принципі все ок. Рекомендую!)
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за високу оцінку і вашу довіру! Раді, що Вам все сподобалося! Намагаємося викладатися на 101% для наших покупців. До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Світлана рекомендує цей магазин
29 грудня 2023

Купив: мікрофонна радіосистема DJI Mic (2TX+1RX) CP.RN.00000197.01, Замовлення №61557

Класне швидке обслуговування! Хлопці дуже уважні і кваліфіковані спеціалісти! Задоволена своїм замовленням!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо вам за відгук і за вибір нашого інтернет-магазину. Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Maxim Perinskiy рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №61363

Швидко, професіонально та якісно продають саме те що треба. Дякую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
romanfinansi рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Adventure Combo (CP.OS.00000270.01), Замовлення №61383

Приємно вражений роботою магазину MotoStuff. Все було виконано на 5+ по 5-бальній шкалі. Доставка, документи - все ок. Навіть зробили приємний сюрприз за що великий респект.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
NikolayP рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: SJCAM SJ10 Pro Dual Screen, Замовлення №61398

Отличный магазин - товар в наличии и при этом по самой оптимальной цене: быстро заказал, быстро связались, быстро забрал. Спасибо за такой сервис! Выбор экшн-камер и аксессуаров к ним - очень широкий, так же обратил внимание на имеющиеся в наличии источники автономного питания ecoflow и аналоги! Рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Sergey Danilenko рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Пульт керування RadioMaster TX16S, Замовлення №60996

Рекомендую. Все на висоті.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. З повагою, команда MotoStuff.com.ua