Maxim Perinskiy рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 (CP.MA.00000447.02), Замовлення №61363

Швидко, професіонально та якісно продають саме те що треба. Дякую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
romanfinansi рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Екшн-камера DJI Osmo Action 4 Adventure Combo (CP.OS.00000270.01), Замовлення №61383

Приємно вражений роботою магазину MotoStuff. Все було виконано на 5+ по 5-бальній шкалі. Доставка, документи - все ок. Навіть зробили приємний сюрприз за що великий респект.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
NikolayP рекомендує цей магазин
21 грудня 2023

Купив: SJCAM SJ10 Pro Dual Screen, Замовлення №61398

Отличный магазин - товар в наличии и при этом по самой оптимальной цене: быстро заказал, быстро связались, быстро забрал. Спасибо за такой сервис! Выбор экшн-камер и аксессуаров к ним - очень широкий, так же обратил внимание на имеющиеся в наличии источники автономного питания ecoflow и аналоги! Рекомендую данный магазин!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Sergey Danilenko рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Пульт керування RadioMaster TX16S, Замовлення №60996

Рекомендую. Все на висоті.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і відгук! Ми завжди раді, коли наші покупці задоволені нашою роботою і отримують якісний сервіс. З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Александр Перчун рекомендує цей магазин
5 грудня 2023

Купив: Екшн-камера GoPro HERO10 Black (CHDHX-101-RW, CHDHX-102-RT), Замовлення №61058

Все дуже сподобалось.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо за позитивний відгук. Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Макс Савич рекомендує цей магазин
4 грудня 2023

Купив: Зарядну станцію, Замовлення №60915

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і покупку! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Jenya B. рекомендує цей магазин
2 грудня 2023

Купив: Пульт керування 4Hawks Підсилювач сигналу для пульта DJI RC Pro / Mavic 3E / Mavic 3T Raptor XR A140X, Замовлення №61095

Ще не відкривав, але думаю все ок. (другий раз роблю замовлення в цьому магазині)
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Ваш відгук. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Vladyslav Mykytenko рекомендує цей магазин
29 листопада 2023

Купив: Зарядна станція Oukitel P1201, Замовлення №60959

Все пришло вовремя несмотря на черную пятницу и все работает
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Вашу позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви залишилися всім задоволені, і рекомендуєте наш магазин! Були б Вам дуже вдячні, якби Ви прикріпили до відгука - документи про покупку. В іншому випадку, він буде вилучений модераторами хотлайн :( А нам хочеться, щоб він залишився з нами назавжди! =)
Евгений Мусиенко рекомендує цей магазин
24 листопада 2023

Купив: GitUp git2 экшен камера, Замовлення №60890

Менеджер отзвонился через 5 минут. Отправили на следующий день т.к. я после пяти вечера деньги перевел. Все сопровождается уведомлением о действиях (заказ принят, заказ отправлен). Даже показалось что защитную упаковку для камеры сами доделали, но не уверен. В общем всё Ок
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Щиро дякуємо за покупку і відгук. Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Виктор Аджамский рекомендує цей магазин
13 листопада 2023

Купив: Мікрофонна радіосистема для фото/відео камери, для смартфона Hollyland LARK MAX Duo, Замовлення №60782

Обслуговуванням задоволений на всі сто! Після замовлення зв'язались швидко, розмовляли корректно, обіцяні бонуси врахували, роз'яснення щодо комплектації надали, товар відправили оперативно. Отримав саме те, що і очікував - люксовий девайс, упаковка неушкоджена, все ідеально. Наступного разу звернусь без вагань, і вам рекомендую!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за ваш відгук і рекомендацію! Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua