Евгений Медвецкий рекомендує цей магазин
21 серпня 2023

Купив: Аксесуари до камери sjcam, Замовлення №59502

Компетентні менеджери, якісний товар та швидка доставка. Рекомендую.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за позитивний відгук! Нам приємно що Вам сподобалася робота наших менеджерів) Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
NZXTUA рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Екшн-камера Insta360 GO3 (128Gb) (CINSABKA_GO360), Замовлення №59312

Вперше скористався послугами MotoStuff. Шукаючи екшн-камеру Insta360 GO3 (128Gb), залишив пред-замовлення на оф.сайті, але відповіли, що термінів постачання немає і можливо прийдеться чекати 1-2 місяці. А тут знайшлася, вже фільмую свого малого. Сервіс та контакт дуже сподобались, і був приємно здивований вартістю. І надалі, якщо щось знадобиться, обов'язково повернуся. Вельми дякую, так тримати!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за Вашу позитивну оцінку нашої роботи. Ми дуже раді, що Ви залишилися всім задоволені, і рекомендуєте наш магазин! Були б Вам дуже вдячні, якби Ви прикріпили до відгука - документи про покупку. В іншому випадку, він буде вилучений модераторами хотлайн :( А нам хочеться, щоб він залишився з нами назавжди! =)
Иван рекомендує цей магазин
11 серпня 2023

Купив: Екшн-камера Insta360 GO 3 64GB Standalone EU (CINSABKA-GO3), Замовлення №59231

Дякую за гарний сервіс, все чудово. Брав якось спочатку sony x3000 тепер insta360 go 3
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за покупку і позитивний відгук! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Володимир Біловус рекомендує цей магазин
31 липня 2023

Купив: Ручка управління Tethered Control Handle для DJI RS2 (CP.RN.00000097.01), Замовлення №59080

Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за покупку і Ваш відгук! І звичайно, за зауваження. Розберемось з цим технічним недоліком та будемо намагатись публікувати актуальну інформацію на нашому сайті. Намагаємося бути саме тим магазином, в якому якісний товар і якісний сервіс! Завжди раді бачити в нашому магазині! Повертайтесь! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Android рекомендує цей магазин
25 липня 2023

Купив: Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo (CP.MA.00000452.02), Замовлення №58920

Отзывчивый и вежливый оператор, цена товаров достаточно большая но качество и надёжность на высоте
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Ми раді що Вам сподобалося обслуговування! Завжди раді бачити в нашому магазині! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Олексій Нишпора рекомендує цей магазин
22 липня 2023

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER 2, Замовлення №58922

Замовив станцію Ecoflow River 2 в MotoStuff, професійно надали консультацію, дуже задоволений продуктом від Ecoflow. Рекомендую!
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Прагнемо радувати своїх покупців! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Oleksandr Gerashchenko рекомендує цей магазин
11 липня 2023

Купив: Видеорегистратор VIOFO A119 V3 с GPS , Замовлення №№58683

Дуже сподобався магазин, та спілкування з менеджером. Товар новий, якісний, відповідає заявленним характеристикам.
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за відгук! Ми раді що Вам сподобалося обслуговування, й надалі будемо покращуватись в даному напрямку) До нових зустрічей! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Михаил Маначин рекомендує цей магазин
6 липня 2023

Купив: VIOFO A129 Plus Duo, Замовлення №58613

Дякуємо дружньому колективу MotoStuff.com.ua - замовлення обробили швидко, ціна відповідає заявленій на сайті, після оплати замовлення було вислано практично відразу - день у день, товар упакований просто відмінно, комплектація відповідає зазначеній у паспорті виробу, окреме спасибі за грамотну консультацію. Рекомендую продавця всім
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо за високу оцінку і вашу довіру! Намагаємося викладатися на 101% для наших покупців. Приходьте до нас ще, і ставайте постійним клієнтом! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Yaroslav рекомендує цей магазин
5 липня 2023

Купив: Стабілізатор для камери Gudsen MOZA AirCross 2 Professional Kit (ACGN03), Замовлення №58602

Купував стабілізатор для камери, замовлення прийшло вчасно, покупкою задоволений. Магазин однозначно рекомендую
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Велике спасибі за покупку і відгук! Раді, що Вам все сподобалося! З повагою, команда MotoStuff.com.ua
Евгения Филинюк рекомендує цей магазин
3 липня 2023

Купив: Insta 360 x3, MotoStuff, Замовлення №58600

Купляла камеру, менеджер допоміг з вибором кріпленням і проконсультував по всім питанням, дуже задоволена покупкою. Відправили в той же день, все супер
Відповідь представника «MotoStuff.com.ua»
Дякуємо Вам за позитивний відгук! Стараємося для Вас! З повагою, команда MotoStuff.com.ua