Паша не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 березня 2024

Купив: Фітнес-браслет Samsung Galaxy Fit3 Silver (SM-R390NZSA), Замовлення №2055227

До самого товару немає питань, фітнес трекер чудовий. А от магазин залишив неприємне враження некомпетентних людей. Замовив саме тут через +1 рік гарантії. Але, при вводі свого серійного номеру пише, що додаткової гарантії немає. Декілька разів писав щодо цього в їх підтримку, там типу щось зробили, сказали через день має бути все ок. Пройшло 2 тижні, додаткова гарантія так і не відображається для цього браслету)). На цю гарантію вже всеодно, але більше в цьому магазині купувати не буду.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Павло, доброго дня. Нам дуже прикро, що рішення вашого питання зайняло багато часу. Ми виправили відображення додаткового року гарантії на ваш гаджет, ви вже зможете це перевірити на сайті. Дякуємо, що ви купуєте та користуєтесь технікою Samsung!
Merderik Hell не рекомендує цей магазин
19 лютого 2024

Хотів купити: Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra 12/1TB Titanium Gray (SM-S928BZTP)

Замовив за місяць передзамовлення s 24+, оплатив оплатою частиною. Компанія просто напросто сказала через 2 Тижні після Початку продажу телефона, що не можуть виконати замовлення, і його треба чекати ще місяць, і то , можливо не вдасться виконати моє передзамолення. В чому його сенс тоді? Це по-вашому нормально? Просто найгірша мережа, в якій я замовляв техніку за все своє життя
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Дякую, що підсвічуєте такі моменти, дійсно була проблема з постачанням. Перепрошуємо за незручності.
Анатолий Колесов рекомендує цей магазин
28 січня 2024

Купив: Накладки SAMSUNG з мікрофібри для вологого прибирання (D150мм) (VCA-SPW90/VT) Gray, Замовлення №№2050270

Быстрая отправка,упаковка без повреждений,хороший товар.Рекомендую данный магазин.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Анатолій, доброго дня Дякуємо за ваш відгук, будемо раді допомогти знову.
Ольга Иванова рекомендує цей магазин
22 листопада 2023

Купив: Samsung Galaxy Tab S9 FE 5G X516 6/128Gb Green, Замовлення №2038403

Вдячна менеджерам за внесення змін до вже оформленного замовлення, та відправлення замовлення у обіцяний термін.
Добрий день. Дякуємо за звернення в магазин samsungshop.com.ua
Влад Кравец рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S21 FE 5G 8/256GB Graphite (SM-G990BZAG, SM-G990BZAW), Замовлення №796VfhEkBNk

Дуже класний магазин , і класні співробітники які допомогли мені купити телефон. Не перший раз тут купую телефон(Купував А54 , і з часом подарив мамі) Магазин я повністю рекомендую , но з мінусів скажу , що прийшлось купити ще доп гарантію , шо звичайно не хотілось. Тому що не хотіли без гарантії продавати (Коли я купував А54 такого не було)
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Доброго дня, Владе. Дякуємо за звернення в наш магазин, будемо раді Вашим новим замовленням.
Сергій Ко рекомендує цей магазин
3 листопада 2023

Купив: Samsung Galaxy A34, Замовлення №2037035

Гарний магазин з якісним і культурним обслуговуванням. Це вже не перша покупка, тому сміливо рекомендую до співпраці.Приємно мати справу на відміну від інших монстрів ринку. Реально працюючі системи знижок як за накопиченими балами так і для студентів (купував сину-студенту). Жодних претензій до якості товару. Відправлення безкоштовне і в реально швидкі терміни.
Добрий день. Дякуємо за звернення в магазин samsungshop.com.ua
Роман Турский не рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Samsung s21fe, Смартфон Samsung Galaxy S21 FE 5G 6/128GB Olive (SM-G990BLGD, SM-G990BLGF), Замовлення №2022511

Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Шановний клієнте, доброго дня Дякуємо за розгорнутий відгук, ви допомагаєте нам ставати краще. В телефонному режимі проговорили звернення і провели роботу з персоналом для рішення питання.
Дмитрий Шахов не рекомендує цей магазин
3 червня 2023

Купив: Смартфон Samsung Galaxy S23 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S918BZKH), Замовлення №1

С телефоном все ок. Когда забирал заставили распаковать - сказали, а что если телефона там нет. Ноги моей там больше не будет.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Шановний клієнте, доброго вечора Дякуємо за розгорнутий відгук, ви допомагаєте нам ставати краще. В телефонному режимі проговорили звернення і провели роботу з персоналом для рішення питання.
Spiderman1970 рекомендує цей магазин
14 грудня 2022

Купив: Samsung Galaxy S22 Ultra 12/512GB Phantom Black (SM-S908BZKH), Замовлення №2001430

Швидко, професійноі зручно. Забирав сам. Хлопці допомогли перенести інформацію зі старого смартфону (не Samsung). Порадили кілька корисних супутніх товарів.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за відгук. чекаємо Вас в наших магазинах.
DENive рекомендує цей магазин
29 листопада 2022

Купив: Trust Primo 10000 mAh, Замовлення №2002031

Сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, сервісна підтримка, відповідність умов оплати

Всё прошло замечательно. Отличный консультант. Супер быстрая отправка. Цены и наличие на сайте не соответствуют "сьогоденню". Бо вiйна (((( Предложили альтернативные товары. Их и приобрёл. Магазин рекомендую.
Відповідь представника «Samsung Experience Store»
Добрий день. Дякуємо за відгук, та дякуємо за розуміння.