iunknown рекомендує цей магазин
28 серпня 2022

Купив: Pestan Confluo Frameless Line (13701322)

Робив замовлення в цьому магазині. Менеджер по телефону підтвердив комплектацію і умови доставки. Відправили лоток в день замовлення, причому безкоштовно. Отримав на НП накладеним платежем. Дуже задоволений покупкою в цьому магазині.
Oleksii Malyarenko не рекомендує цей магазин
3 серпня 2021

Хотів купити: Картридж M3/M2 92730000

Сподобалося: відповідність ціни, оформлення замовлення

Не сподобалося: наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, асортимент

Торговці повітрям. На другий день зізналися що товару немає в наявності
disgorge не рекомендує цей магазин
6 вересня 2020

Купив: Tres 3V 21027391

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення по телефону або e-mail, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент, відвантаження товару, повернення товару, сервісна підтримка

На заказ размещённый онлайн ни кто не перезванивает. Когда перезваниваешь сам - оказывается нет в наличии
Відповідь представника «СантехАРТ»
Доброго дня Ця інформація не відповідає дійсності, замовлень від вас ніяких не було,якщо є скиньте номер. Ви не телефонували. Дякую!
orusalov не рекомендує цей магазин
29 липня 2020

Хотів купити: Hansgrohe Cassetta 28678000, Замовлення №1000000958

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, асортимент

Pasha Judin не рекомендує цей магазин
20 січня 2018

Хотів купити: Инсталяция + унитаз

Сподобалося: відповідність ціни, замовлення по телефону або e-mail

Не сподобалося: наявність, видача товару на складі, відвантаження товару

Выбирал из двух магазинов, заказал тут, так как цена была ниже и доставка адресная (второй магазин был из другого города). Заказал в пятницу, сказали что доставка возможна только на вторник. После я уточнил, что товар точно есть в наличии и я могу быть уверен что он будет доставлен. Меня заверили что все есть, в результате в понедельник вечером мне позвонили и сказали что товар закончился. И ещё предложили сбросить другие варианты, уточнили есть ли вайбер и все.
Дмитрий Анатольевич рекомендує цей магазин
9 серпня 2016

Купив: Крышка Tece под плитку 1450 мм 601570, Замовлення №198

Не сподобалося: асортимент

В целом сервисом магазина доволен. После заказа отзвонились через 1-2 часа. Поторговался и получил скидку. При первой доставке привезли не весь заказ, а только половину. На следующий день привезли все полностью. Не совсем удобно что доставка до подъезда, на этаж не поднялись. Твердая 4-ка!
Алёна Корнейчук рекомендує цей магазин
13 січня 2015

Покупкой очень довольна. Менеджеры работают оперативно и хорошо консультируют. С доставкой проблем нет
9 листопада 2014

Спасибо, покупкой осталась довольна. Приятные консультанты, получила ответы на все интересующие вопросы. Доставка в обговоренный срок.