Анна Т не рекомендує цей магазин
19 липня 2023

Хотів купити: Ліхтар Fenix ??LR80R, Ліхтарик ручний LR80R

магазин надає неправдиву інформацію по наявності товару на хотлайні світиться в наявності, на сайті також і можна нібито придбати, а по факту телефонує менеджер і каже що в наявності його нема і коли буде невідомо
Відповідь представника «Lodka5»
Анна, дякуємо за відгук. Нам шкода, що ви не змогли придбати товар, який вас цікавив. Але ми нагадуємо вкотре, що у нас на сайті на жодному товарі немає надпису "В наявності". Наш сайт не є базою наявності, а слугує в якості інтернет-каталога. Приносимо свої вибачення, будемо раді бачити вас в Lodka5.
Тоді приберіть кнопку "купити" зі свого сайту і працюйте далі як "інтернет-каталог"
20 липня 2023 Відповісти
Євген53 не рекомендує цей магазин
10 липня 2023

Хотів купити: Портативний холодильник компресорний T50LGP

Товар давно відсуній в магазині і найближчим часом не очікується, хоча на сайті він в наявності
Відповідь представника «Lodka5»
Євгене, дякуємо за відгук. Нам шкода, що ви не змогли придбати товар, який вас цікавив. Але ми нагадуємо вкотре, що у нас на сайті на жодному товарі немає надпису "В наявності". Наш сайт не є базою наявності, а слугує в якості інтернет-каталога. Приносимо свої вибачення, будемо раді бачити вас в Lodka5.
kalebas не рекомендує цей магазин
14 березня 2023

Хотів купити: Трекінгові палиці Gabel Mont Blanc Tour Lite Ice (700844520) , Трекінгові палиці Mont Blanc Tour Lite Ice (700844520)

Товар указан в наличии на их сайте, я его добавил в корзину и оплатил. Подождал час смс или звонка менеджера и позвонил сам. Выяснилось что этого товара нет в наличии. Менеджер предложила выбрать другие палки. После моего отказа вернули деньги. Плюсы - продавец вежливый, деньги вернули быстро в течение 10 минут. Минусы - указанных у них на сайте товаров в действительности нет.
Serhey Dyomkin не рекомендує цей магазин, але магазин вже вирішив проблему, яка виникла при покупці
13 лютого 2023

Хотів купити: Інверторний бензиновий генератор C4500iE (500573-UA)

Відповідь представника «Lodka5»
Сергію, дякуємо за відгук. Нам шкода, що перше враження про наш магазин вийшло негативним, але ми дуже раді, що нам вдалось вирішити проблему і виправити це враження. Сподіваємось знову побачити вас в Lodka5 :)
AlexKomis рекомендує цей магазин
13 лютого 2023

Купив: Балон газовий Home Lux Germany, Плита газова однокамфорна Плита інфрачервона з керамічним пальником (UTRG-059), Замовлення №51269

Купували тут туристичну плитку Tramp і балони до неї. На той момент плиток ніде не було, а тут виявились в наявності. Швидко зв?язались і відправили, то ми замовили і собі, і батькам. Товаром повністю задоволені. Будемо замовляти ще.
To159 не рекомендує цей магазин
6 лютого 2023

Хотів купити: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару, відповідність умов оплати

Замовив на сайті дану станцію, зі мною зв'язались і сказали, що це Європейська версія, вони оф.представник і буде в понеділок. В понеділок зателефонували і сказали, що є лише британська версія. Дивлячись коментарі нижче, я вже не перший в подібній ситуації. Нікому не рекомендую !!!
Відповідь представника «Lodka5»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Магазин Lodka5 є офіційним дилером продукції Ecoflow в Україні. Ми надаємо офіційну гарантію, підтримку. Ви замовили у нас EcoFlow RIVER Pro, яку ми вам і запропонували. Нам дуже шкода, що вас не влаштував товар. Будемо раді знову вас бачити в нашому магазині.
Я замовив європейську, а ви хотіли продати британську!
6 лютого 2023 Відповісти
Я із за вас втратив два дні на очікування!! Ви не добросовісно відноситесь до своїх клієнтів.
7 лютого 2023 Відповісти
Представник магазину «Lodka5»
У нас на сайті немає опції замовляти версії. Ми не намагались вам продати британську версію. Дистрибʼютор надав нам таку станцію і ми, замість її відправки, попередили вас, що товар має особливості і запитали чи влаштує вона вас чи ні. Вас не влаштувала, замовлення відмінено. Наші менеджери намагаються з вами звʼязатись і запропонувати підходящу вам модель, але ви не берете трубку. Нам прикро, що вам не вдалося купити у нас товар, який би влаштував на 100%, сподіваємось, що ви змогли знайти його в іншому магазині. Будемо раді бачити вас знову в Lodka5.
13 лютого 2023 Відповісти
Марійка Сівченко рекомендує цей магазин
30 січня 2023

Купив: Спальний мішок Tramp Hiker Compact (лівий), оливковий/сірий, Замовлення №48017

Спальник був у наявності, доставили безкоштовно кур?єром за адресою. Магазин офіційний дилер Tramp, це додає довіри :) А магазин рекомендую.
poroxov не рекомендує цей магазин
20 січня 2023

Хотів купити: Генератор инверторный Weekender GT4000iOE

Не сподобалося: відповідність ціни, відвантаження товару

Відповідь представника «Lodka5»
Добрий день. Дякуємо за відгук. Нам прикро, що ви залишились незадоволені взаємодією з нашим магазином. Ми розібрались в ситуації з вашим передзамовленням. Ми замовили у дистриб'ютора відповідну кількість генераторів для вас, але коли вони приїхали в Україну, дистриб'ютор повідомив нам, що їх немає. Пізніше ми повторно зв'язались з ним і пояснили вашу ситуацію. На жаль, раніше сталася помилка і цього разу дистриб'ютор погодився відвантажити нам ці генератори. Ми намагалися з вами повторно зв'язатися по всіх можливих каналах і виконати ваше замовлення. Ми приносимо вибачення і будемо раді, якщо ви зможете відповісти на наші дзвінки і повідомлення, щоб ми змогли виправити цю прикру ситуацію і змінити ваше враження.
Ігор рекомендує цей магазин
9 грудня 2022

Купив: Bo-Camp Flux High Power LED 180 Lumen Black

finder_km не рекомендує цей магазин
1 вересня 2022

Купив: Плита портативна з перехідником Tramp (TRG-006), Замовлення №49364

Зробив замовлення через кошик на сайті. Наступного дня зв'язалися з магазину й повідомили, що надходження товару очікується майже через місяць. Не цінують час клієнтів. Категорично не рекомендую.
Відповідь представника «Lodka5»
Добрий день, нам дуже шкода, що ми не змогли обробити ваше замовлення і вислати необхідний товар. Приносимо вибачення за витрачений час. Ми вже відреагували на цю проблему і вказали інформацію, що товар знаходиться в дорозі, ми змінили статус наявності таких товарів, додали інформаційні тексти у всіх можливих місцях. Сподіваємось вас знову побачити в нашому магазині, ми впевнені, що ми зможемо змінити вашу думку на краще і обслужити вас "на 5".