Катерина Зубова рекомендує цей магазин
8 листопада 2023

Купив: Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01); USB , Baseus Bipow Digital Display Powerbank 20W 30000mAh Black (PPDML-N01,) USB Flash накопичувач 128GB; , Замовлення №#52318

Leonid Ponomarov не рекомендує цей магазин
9 лютого 2023

Хотів купити: Клавіатура Logitech K280e (920-005215)

Товара нет в наличии
Кирилл Никитченко рекомендує цей магазин
21 грудня 2022

Купив: Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (720 Вт·год) (EFRIVER600PRO-EU) , Зарядна станція EcoFlow RIVER Pro (EFRIVER600PRO-EU), Замовлення №49626

Alex0001 не рекомендує цей магазин
20 жовтня 2022

Хотів купити: Samsung ssd 860 Pro 1 TB, Замовлення №48252

Після замовлень № 48251 і № 48252 отримав sms, що замовлення прийняте і зі мною зв'яжуться. Більше ніякої відповіді не було. Швидше за все магазин виставляє на продаж неіснуючі товари, в надії, що потенціальні покупці звернуть увагу на наявні. Не варто витрачати час на цей магазин.
Oleksii Kukoba не рекомендує цей магазин
16 жовтня 2022

Хотів купити: Baseus Adaman Metal Digital Display Quick Charge Power Bank 65W

Tech рекомендує цей магазин
5 червня 2022

Купив: SSD накопитель Samsung 970 EVO Plus 1 TB (MZ-V7S1T0BW), Замовлення №46716

Хороший магазин, отправили вовремя
Egor Petrov рекомендує цей магазин
5 травня 2022

Купив: SteelSeries QcK Plus

заказал в 5 вечера, ттн выдали сразу, но видимо на машину не успели, отправили на следующее утро, всё гуд.
Stare trіndlo рекомендує цей магазин
3 травня 2021

Купив: Повітряне охолодження Deepcool GAMMAXX 300 (DP-MCH3-GMX300), Замовлення №44383

Выбрал этот магазин т.к. цена была ниже чем у остальных. Перезвонили через час после оформления заказа. Сообщили что товар будет в пункте выдачи завтра. На следующий день пришло смс-уведомление. Обслуживание в магазине вежливое и приятное. Коробка в норме. Выдали чек-гарантию. В общем всё прошло гладко, потому могу смело рекомендовать сей магазин)
18 лютого 2021

Купив: 5TB Silicon Power Armor A62L 2.5

все отлично организовано.. на каждом этапе формирования заказа приходит уведомление. то есть с стороны покупателя постоянный мониторинг .отличная двухсторонняя связь. респект.
__Николай__ рекомендує цей магазин
17 січня 2020

Купив: Модуль памяти SO-DIMM DDR3 8GB 1333MHz GoodRam (GR1333S364L9/8G), Замовлення №41757

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, замовлення через корзину, оформлення замовлення, відвантаження товару

В общем магазином остался довольным.