Ventola F1 не рекомендує цей магазин
22 січня 2023

Хотів купити: Baseus Powerbank

В Киеве нет точек для самовывоза,исправляйте информацию.
Михайло Шеремет не рекомендує цей магазин
26 серпня 2022

Купив: Автомобильный насос Baseus Energy Source Inflator Pump Tarnish CRCQB02-0A

Не сподобалося: оформлення замовлення, повернення товару, сервісна підтримка

Olaaaa не рекомендує цей магазин
17 лютого 2022

Хотів купити: Автомобільний тримач до телефону

Сподобалося: оформлення замовлення

Замовила тримач до телефону, на другий день був виклик від оператора (я не встигла підняти), перезвонюю а номер не працює або вічно зайнятий. Я написала їм на вайбер (є на даному номері) вони прочитали і так і не відповіли.Ні дозвонитися ні дописатися. Провірені сайти і магазини так не поступають. Тримач потрібний був терміново, так що потратила ще час на цей магазин. Не рекомендую
Nicolas D рекомендує цей магазин
16 лютого 2022

Купив: аккумуляторы BL214 и BL171 к двум телефонам Lenovo

Искал два аккумулятора к старым смартфоном. Хотелось в городе и не дорого. Нашлись в этом магазине по вполне приемлемой цене. Приехали на день раньше, чем ожидалось. Жаль, что не оригинальные, но это было понятно по цене - да и может оригинальные уже и не выпускаются - старые очень модели. И один из аккумуляторов был полностью посажен в ноль. вроде пока работает нормально. Вообщем ребятам спасибо
Александр Гаренских рекомендує цей магазин
11 лютого 2022

Купив: Внешний аккумулятор (Power Bank) Golf 20000mAh G 57 White, Замовлення №1022630

не первый раз заказываю у ребят себе товар - и ОЧЕНЬ ДОВОЛЕН сервисом!! реакция мгновенная, быстрая доставка, прозвонили, СОГЛАСОВАЛИ - все по теме! приятно с вами работать!!! СПАСИБО!!!
weather14 рекомендує цей магазин
10 лютого 2022

Купив: Xiaomi Mi Smart Band 5

Браслет качественный, характеристикам на сайте соответствует. По отправке все быстро.
Мар'яна Сваричевська рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Смартфон ZTE Blade A31 2 32GB Gray

Смартфоном довольна и спасибо менеджеру, что указал именно на эту модель. Изначально звонила просто из-за консультации, спросить, но после разговора поняла, что нужно брать и тут же перезвонила все оформить. По истечению недели активного использования ни на секунду не пожалела, что купила этот смартфон и воспользовалась услугами именно этого магазина.
Nicksan рекомендує цей магазин
3 лютого 2022

Купив: Навушники i12 tws

З радістю повернуся сюди і буду рекомендувати магазин. Навушники якісні, працюють на вімінно. Від магазину отримав своєчасний зворотній звязок. Приємно здивував телефонний дзвінок від менеджера магазину з опитуванням про якість обслуговування. Одразу помітно, що директор дбає про імідж магазину і задоволеність клієнтів.
jesuit рекомендує цей магазин
1 лютого 2022

Купив: Смартфон Apple iPhone XR 128GB Product Red (MRYE2)

придраться не к чему, всё организовано на пятерочку
Smily не рекомендує цей магазин
4 січня 2022

Купив: LG G8 ThinQ

Сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

Не сподобалося: оформлення замовлення, відвантаження товару, повернення товару