Olha Khrypko не рекомендує цей магазин
Сьогодні На модерації

Хотів купити: Зарядна станція Zendure SuperBase 600M (ZDSB600M-gy-eu)

Вказана ціна 7600 в вайбер інформують, що товар закінчився і одразу ж пропонують придбати на 3000 дорожче
vlad krushel рекомендує цей магазин
11 квітня 2024

Купив: Бездротовий маршрутизатор (роутер) Tenda RX9 Pro, Замовлення №261101

Якісно і швидко, рекомендую
BaluBig рекомендує цей магазин
17 січня 2024

Купив: Кабель "вита пара" Одескабель КПпВ-ВПЭ (500) 4x2x0,56 305 м (7935046m305), Замовлення №46519

Все пройшло без проблем і швидко. Успіхів цьому продавцю!
Діан рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: ДБЖ безперервної дії (Online) Legrand KEOR LP 3000VA (310158), Замовлення №0000017742

Нічого зайвого не пропонували, ніяких додаткових обслуговувань, гарантій і послуг не пропонували. Швидко обслужили і доставили вчасно товар.
Василиса666 рекомендує цей магазин
27 грудня 2023

Купив: Монтажна шафа настінна CMS UA-MGSWA186B, Замовлення №0000017615

Якщо чесно, то до останнього не вірила, що настынну шафу можна купувати через інтернет і при цьому не мати ніяких проблем. Дякуючи моєму позитивному досвіду співпраці з Комтрейд це для мене стало реальністю. Дякую співробітникам цього магазину і бажаю їм процвітання!
Наталия Казакова рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: Акумулятор Hytera BP2002 — Аккумуляторная батарея 2200 мАч 7.7 В для раций серий HP60X и HP68X, Замовлення №0000017722

Дякую за якість та швидкість. Акумулятор Hytera BP2002 приїхав у строки, встигли забрати та підготувати до роботи вчасно. Також відмічаю роботу консультанта - профі!
VgTori рекомендує цей магазин
26 грудня 2023

Купив: 0000017903, Акумулятор для ДБЖ Vision 12V 75Ah (6FM75-X), Акумулятор для ДБЖ Vision 12V 75Ah (6FM75-X), Замовлення №0000017903

Купила тут нещодавно акумулятор для ДБЖ Vision 12V 75Ah (6FM75-X). У мене є деякі зауваження по роботі пошти, але до самого магазину претензій немає, як і до роботи його персоналу. Тому ставлю пять балів і магазин рекомендую.
Крючек Арина рекомендує цей магазин
20 грудня 2023

Купив: Ноутбук Lenovo ThinkPad T16 Gen 1 Thunder Black (21CH002GRA), Замовлення №0000017925

Ціна на сайті вірна,у наявності ноут був
Katte рекомендує цей магазин
18 грудня 2023

Купив: Професійна портативна рація Hytera HP785 , Замовлення №0000017884

Все отримала , дякую
Глодна Катерина рекомендує цей магазин
14 грудня 2023

Купив: ДБЖ безперервної дії (Online) Digitus OnLine 3000VA3000W LCD 8xC13 1xC19 RJ45 RS232 USB RackTower (D, Замовлення №0000017536

Дякую Олександрові, що вчасно зорієнтував мене в моделях і порадив найкраще!