misha45 рекомендує цей магазин
11 вересня 2023

Купив: Комутатор керований ZyXEL GS1920-48 V2 (GS1920-48V2-EU0101F), Замовлення №A160823-15

Товар відправили вірний - завмовляв комутатор керований ZyXEL GS1920-48 V2 (GS1920-48V2-EU0101F) його і отримав. Стосовно ціни - вона середня, але я з цим магазином вже співпрацював раніше, тому для мене тут більше спрацювала довіра до продавця, аніж дорожчий на 20 грн комутатор.
Алёна Сергеева рекомендує цей магазин
8 вересня 2023

Купив: Професійна портативна рація Hytera HP785G VHF, Замовлення №A170823-14

Рація дійсно рофесійна і має всі ті функції, про які говорив продавець. Щодо самого магазину, обслуговування і технічних нюансів: швидкий зворотній звязок, гарна консультація, швидка відправка.
juspeer рекомендує цей магазин
7 вересня 2023

Купив: Професійна портативна рація BTI SW-LH410 136-174MHz Black, Замовлення №A180823-22

ПРодавець дуже відповідальний- відправили рацію за півгодини після замовлення, бо я його про це попросив.Дякую!
Никова Бэнкс рекомендує цей магазин
31 серпня 2023

Купив: Медіаконвертер TP-Link MC110CS, Замовлення №A290823-20

Нещодавно купила тут медіаконвертер. Послугу купівля-продаж отримала у повному обсязі, зауважень до роботи персоналу і технічної сторони у роботі магазину не маю. Дякую
Alexey B не рекомендує цей магазин
12 червня 2023

Хотів купити: Brother QL810WR1 — Принтер для печати наклеек QL-810 Wi-Fi

Після замовлення через годину написав в месенджер, повідомлення в месенджері прочитали і тиша, день "промурижили" щоб сказати по телефону (я сам дзвонив) що товар під замовлення від 4 тижнів.
Відповідь представника «Комтрейд»
Доброго дня! напишіть номер замовлення
Захар Харин рекомендує цей магазин
8 червня 2023

Купив: Накопичувач Samsung Enterprise SSD PM1643a SAS12Gb/s 1.9 TB MZILT1T9HBJR-00007 OEM, Замовлення №240528

замовив ссд, але мені він не підійшов, керівник поміняв на інший без проблем
Alex Ko не рекомендує цей магазин
18 лютого 2023

Хотів купити: Диск Verbatim CD-R 700MB 52x Bulk 50шт (43787)

Магазин - жесть. Рівень комунікації - нуль. Навіть в чат переписці ігнорять, не те що в них щось купити можна. Допобачення.
Відповідь представника «Комтрейд»
напишіть номер замовлення
RazorBack_1205 не рекомендує цей магазин
24 січня 2023

Хотів купити: LogicPower LPY-PSW-500VA+ (4152), Лінійно-інтерактивне ДБЖ LogicPower LPY-PSW-500VA+ (4152)

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відвантаження товару

замовив дбж у комтрейді (замовлення 231575), передзвонили і підтвердили наявність та ціну, але в понеділок наявність виявилась хибною, начебто все у резерві, коли я зайшов на сайт то в наявності все є, але ціна майже на тисячу більша, тобто не захотіли продавати дешевше і почали вигадувати усіляку маячню... усі розмови записано в телефоні!
Neo-ghost рекомендує цей магазин
21 січня 2023

Купив: Зарядна станція BLUETTI EB3A Portable Power Station (PB930784), Замовлення №231179

Игорь Юзвишин не рекомендує цей магазин
19 січня 2023

Хотів купити: MAKEL MGP214

При реєстрації необхідні ПІБ, пошта та телефон. Через пару хвилин почалися дзвінки зі спамовими пропозиціями. А через годину прийшло повідомлення на Вайбер про відсутність товару.