Lev Luhovyi не рекомендує цей магазин
5 січня 2023

Купив: Комутатор Smart Gigabit Ethernet Cisco SLM2008T-EU, Замовлення №42597

Сподобалося: відповідність ціни, відповідність умов оплати

Не сподобалося: наявність, відвантаження товару, фіскальний чек

Наявність товару на сайті не відповідає дійсності - як результат - втрачений час
Artem_Apostol не рекомендує цей магазин
4 січня 2023

Хотів купити: Медіаконвертер Optolink Optolink1M-FE-20A (100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case

Заказал 25 декабря 2022г. Сегодня 04.01.23 но так ничего и не привезли.
Gleb не рекомендує цей магазин
2 січня 2023

Хотів купити: Tantos Stuart-2, Виклична відеопанель Tantos Stuart-2

Замовив, перетелефонували, але в наявності нема. На хотлайні досі є оголошення.
Валерий Гуров не рекомендує цей магазин
26 грудня 2022

Хотів купити: Змінний блок акумуляторів для ДБЖ APC RBC123

Всё просто: на сайте указано "в наявності", в личные сообщения в Viber они пишут "під замовлення 45- 60 днів". Очередной магазин, торгующий обещаниями.
Олег Праведный не рекомендує цей магазин
12 грудня 2022

Хотів купити: Акумулятор для ДБЖ Full Energy 12V 9AH GEL (FEL-129), Замовлення №42192

Сподобалося: оформлення замовлення

Не сподобалося: відповідність ціни, наявність, відповідність умов оплати

В теорії найкраща ціна на hotline для такого типу акумулятора, на сайті вказано "в наявності", по факту стандартне "нажаль нема, можем запропонувати інший аналог" звісно уже за зовсім інші гроші. І звісно товар вісить "в наявності" до сих пір. Стандартний нагін трафіку за допопомогою товарів "гачків" по найкращій ціні на ринку але відсутності по факту. Дуже багато хто так зараз балується не розуміючи що репутація цінніша випадкового клієнта. Бажаю успіхів.
Алексей Тарасенко не рекомендує цей магазин
5 серпня 2022

Хотів купити: SSD 512GB GOODRAM CX400 Gen.2 2.5, Замовлення №39785

Я бачу що не я один такий, дуже погана компанія, яку я дуже не рекомендую. Мало того що ціна не відповідає дійсності, що не повинно бути проблемою покупця, так ще просто ігнор. Жахливо на максимум якщо чесно, уявляю якщо це була би не покупка а гарантійний випадок... Ух... Сивини би побільшало на голові, а можливо і не тільки) Сподіваюсь вам це буде корисно .
Євгеній Черваньов не рекомендує цей магазин
22 липня 2022

Хотів купити: SSD накопичувач Kingston SSDNow A400 120 GB (SA400S37/120G) модель з лінійки A400

Сподобалося: наявність, оформлення замовлення, відповідність умов оплати

Ціна не актуальна. На сайті вже змінили. Вчора замовив за 815грн. На сайті 1032грн. А по факту пропонують за 1190грн. Ціна не відповідає дійсності. Вважаю що це не проблема покупця.
Влодимир Едуардович рекомендує цей магазин
9 липня 2022

Купив: Hytera HP605 VHF

26 червня придбав тут Hytera HP605 VHF. Із головного - ввічливість продавця, достойна швидкість відправки. Із зауважень -маленька розбіжність ціни на сайті (буквально на пару гривень). В усьому іншому я залишився задоволений.
Elena Nazarova рекомендує цей магазин
2 липня 2022

Купив: Grandstream GWN7000

Ціквий індивідуальний підхід, гарна консультація, швидка доставка. Магазин побачила випадково, вирішила подивитись чи є те що я шукала і знайшла. Ціна вдовольнила, тому вирішила купувати.
AliAliona рекомендує цей магазин
1 липня 2022

Купив: Dahua DHI-VTH5221DW-S2

Товар прийшов швидко, без пошкоджень, з документами.